استیو Ewen: BCSS فشار به بیش high school sports دارای حلقه مربیان نگران

نظر: Extracurriculars فقط ارزش همان در مدارس و در مناطق مانند آنها یک بار بود.

مدرسه بسکتبال مربیان نگران هستند.

رشد باشگاه بسکتبال و انواع پیام هایی که بازیکنان و پدر و مادر خود را در حال دریافت از تعدادی از مربیان بود که یک موضوع مهم در B. C. دبیرستان پسران بسکتبال مسابقات این هفته در لنگلی حوادث مرکز.

همچنین در این نگران گفتگو ثبت دعاوی حقوقی در LEC شد فشار از B. C. ورزش مدارس را بیش از در حال اجرا در تمام دبیرستان های ورزشی, به عنوان مخالف به داشتن تمرکز اصلی آن که واجد شرایط.

BCSS تا به حال هشت عضو کمیته — که شامل افراد با بسکتبال پس زمینه — شروع به تحصیل چگونه دبیرستان ورزشی اداره در ماه ژانویه 2019 و این گذشته Feb. 26 آنها منتشر 27 صفحه ای خلاصه کرد و گفت آنها می خواهند به انجام دور با 19 کمیسیون ورزشی و حرکت به یک سیستم رهبری 55-عضو مجلس قانون گذاری و BCSS کارکنان.

آنها همچنین قرار دادن با هم یک ویدیو یوتیوب برای توضیح موضع خود را.

این طرح برای رای دادن بر روی آن در BCSS نشست عمومی سالانه در مارس و شروع به ایجاد تغییرات برای پاییز آینده اگر رای به تصویب می رسد.

در صورت وجود منطق در خود پیشنهاد. اگر این طرح می رود از طریق و آن را با این نسخهها کار شما رو هر تیم ورزشی از 460 یا بیشتر مدارس در استان هماهنگ است. اگر آن کار می کند, شما در حال خرید در بیشتر فله. اگر آن کار می کند, شما شانس بهتری برای گرفتن بودجه دولت و بزرگتر حمایت مالی می پردازد.

سوال وجود دارد هر چند. این BCSS پیشنهاد به تکیه به شدت بر اصول و معاون اصول. وجود دارد 26 مراجع در این سند به “مدیران.” آنها قرار بود در کمیته های مختلف با این پیشنهاد با فرمت.

سند خود اذعان می کند “مدیران باید به حال کاهش نقش در BCSS بیش از 15 سال گذشته.”

اگر آنها نبودند درگیر در ورزش قبل از, چرا که آنها در حال حاضر ؟ و وجود اصول و معاون اصول وجود دارد که باید از این زمان برای فوق برنامه ورزشی است ؟

این BCSS سند اذعان جدید برنامه “قابل تغییر پارادایم” اما می رود به دولت “کمیته احساس خود را بر اساس تحقیقات و بحث های این مدل را ارائه بالاترین سطح از ثبات و پایداری برای مدرسه ورزش در دراز مدت نگه می دارد و مبتنی بر مدرسه دو و میدانی بصورتی پایدار و محکم ریشه در آموزش و پرورش است.”

همه این می تواند شامل پول را به عنوان به خوبی. این BCSS آیا این کتاب برای یک تعداد انگشت شماری از ورزش است. برای دیگران امید است که اگر این پیشنهاد تصویب آنها را “تصمیم می گیرید که بودجه خود را باید منتقل شود به BCSS برای حمایت از onboarding بسیاری از عملیات تحت ساختار جدید است اما هیچ الزامی به انجام این کار است.”

اگر این می رود از طریق و آن را با این نسخهها کار وجود دارد یک فرصت برای کمک به پایین مشخصات ورزشی. اگر این می رود از طریق و آن را نتواند شما را اجرا خطر از صدمه زدن به فوتبال است که در بر داشت یک راه به آمده تا با وجوه به بازی آن provincials در B. C. جای بسیار خوشحالی بازیکنان خود را. اگر این می رود از طریق و آن را نتواند شما را اجرا خطر از صدمه زدن به بسکتبال است. پسران بازی پیچیده چهار 16-team مسابقات در روز شنبه در LEC با متین دقت است. پسران بازی فقط آن جشن سالگرد 75.

اگر این می رود از طریق و آن را با شکست مواجه چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر در حال اجرا ورزشی که شما فشار یک نقش ثانویه در فرمت جدید آیا شما از دست دادن ؟

این که می گویند وجود دارد و نه مسائل با خیمه های ورزشی. بسکتبال آن زگیل مثلا. آن را بیشتر و سخت تر برای پیدا کردن معلمان که در حال حاضر به مربیان. حدود نیمی از 32 4A و 3A پسران تیم ساخته شده است که provincials در LEC مربی شد توسط افراد خارج کارکنان مدرسه.

در سال 1995 ما انجام شد ویژگی های بچه ها مثل Les Hamaguchi ریچموند کلت دختران نیمکت, رئیس, که, روز, شد, فروش ورزشی به دلیل عدم معلم مربیان آنقدر نادر است. در حال حاضر آنها در حال تبدیل شدن به هنجار.

Extracurriculars فقط ارزش همان در مدارس و در مناطق مانند آنها یک بار بود.

چرخش بسکتبال تمرکز به باشگاه سیستم می تواند پاسخ. بزرگترین مسئله وجود دارد, اگر چه, این است که شما بلافاصله به پول و نگرانی است. وجود دارد بدون شک زیاد خوب عامیانه در حال اجرا باشگاه اما به عنوان به زودی به عنوان پرداخت وام مسکن به یک کراوات به بچه خود را به آینده را به باشگاه ما تیم فصل آینده می تواند لکه دار کردن پاسخ شما و آنچه شما گفت.

این کسب و کار است. اگر شما فکر می کنم وجود دارد و نه فرصتی برای فروش در اینجا وجود دارد و شما شوخی خودتان.

و آن را گام دیگری. ما در حال حاضر همه شکایت که جزئی هاکی تبدیل شده است بیش از حد گران قیمت بیش از حد یقه سفید. می تواند بسکتبال به دنبال کت و شلوار در صورتی که جاده ما سر پایین ؟ شما تعجب می کنم.

این همه کثیف. مدرسه بسکتبال احساس می کنم که این پیشنهاد این است که یک بازی قدرت از BCSS. آنها احساس می کنند که باشگاه بسکتبال در انتظار شانس خود را بیشتر به حال حمله با چنگال. BCSS و باشگاه بسکتبال مردم بدون شک احساس دبیرستان مربیان بسکتبال فقط تلاش برای نگه داشتن بر روی آنچه که آنها باید.

امیدوارم proverbially کولر سر رسیدن به این. آن را احساس می کند هر چند که آن را هنوز هم می تواند بدتر.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>