استیو Ewen: بیس بال در B. C. محل ؟ UBC بازیکنان در اجرای آزمون نشان می دهد این هیچ پلاگین و بازی سناریو


آریزونا دایاموند بکس’ زودتر بازدیدکننده داشته است در این سال را به بررسی چیزهایی علاقه در موضوع است. ما خواسته سابق UBC و حال و روز minor-لیگ مشت زن که در زمان نوسانات وجود دارد در مورد آن

مردم به طور منظم در تعجبم که چگونه B. C. محل ورزشگاه را برای بازی بیس بال. بروس یاری برخی از دست اول ایده های.

یاری یک 25 ساله Cincinnati Reds اول-پایه چشم انداز از Waterloo, Ont., که امید اختصاص داده می شود به دو Chattanooga Lookouts سهامداران باید در این فصل همیشه رفتن.

در سپتامبر 2014 او شروع junior فصل با UBC Thunderbirds زمانی که ونکوور کانادایی جمهور اندی دان شد با این ایده تلاش برای آوردن یک Toronto Blue Jays نمایشگاه سری بهار زیر آموزش به B. C. محل. C بوده است که جیز آبی’ کوتاه-فصل تنها یک وابسته از سال 2011 است.

دان پرسید: سپس-UBC سر مربی تری McKaig برای فرستادن بازیکنان به مرکز شهر گنبد برای یک دور تمرین پنبه حلاجی شده. یاری یکی از چهار hitters که صورت گرفت.

آن همه آرام نگه داشته.

صفحه اصلی صفحه بود واقع در گوشه شمال از آنچه به طور معمول در فوتبال یا فوتبال سطح معنی که درست درست بود کوتاه ایوان. آن اندازه گيری شد به 275 ،

متوسط خود را بزرگ لیگ ورزشگاه می رود 330 فوت کردن خطوط. استادیوم یانکی است 314 پا به راست میشه. Fenway پارک 302 ، کسانی که معروف ترین استثنا.

Yari راه اندازی توپ های متعدد به دوم عرشه در سمت راست میدان است که در روز میلاد محل.


بروس یاری سیلی آمار در طول سال 2016 برای UBC Thunderbirds, راه اندازی توپ های متعدد به دوم عرشه در سمت راست در زمینه B. C. محل ورزشگاه در سال 2014. ‘توپ واقعا سفر خوبی او را به یاد می آورد. ‘شما هیچ باد به مقابله با. زمینه درست بود قطعا بازی بسیار کوتاه است.’

غنی لام / UBC Thunderbirds

“هنگامی که شما قادر به انجام این کار, آن را خیلی خوب احساس. ما نمی کنید که فرصت بیش از حد با UBC سپس توضیح داد:” یاری است که در انتظار COVID-19 همه گیر در یک محل در Naramata در اکنگن.

“توپ واقعا سفر خوبی است. شما هیچ باد به مقابله با. زمینه درست بود قطعا بازی بسیار کوتاه است.”

یاری یکی از بهترین بازیکنان موقعیت UBC تا به حال توسعه یافته است. او 24-دور پیش نویس انتخاب از لیورپول اما او پیشرفت خود را از طریق سیستم. او ضربه اکثر فصل گذشته در آن کلید شماره 4-5-6 نقاط در پنبه حلاجی شده برای پیشرفته های تک-یک دیتونا Tortugas و 179 اجرا می شود batted در و .251 متوسط در 354 بازی بیش از چهار سال در پایین افراد زیر سن قانونی برای سینسیناتی.

چپ دست ضربه یاری به نظر می رسد مانند او می تواند توسعه را به لب گنده قدرت تهدید چک کردن در در 6-پا-3 و 224 پوند است. لیورپول بدون شک هدف آن است. آن را هنوز به اتفاق می افتد تا کنون. یاری 26 خانه اجرا می شود در چهار فصل.

او هنوز هم ساخته شده B. C. محل بازی کوچک است که بعد. یک کون Biggio, داد و بیداد کن Tellez یا دیگری بزرگ-لیگ hitter وظیفه با پاپ از سمت چپ می توانید آن را بازی واقعا کوچک رفتن که خاص ویترین.

دونن کاهش یافته است به نظر برای این داستان اما C هنوز به جلو حرکت می کند با کسانی که Blue Jays’ نمایشگاه بازی های. و دان و ج اصل صاحبان جیک کر و جف Mooney نشان داده اند که آنها مایل به گرفتن شانس و مایل به خرج کردن پول یک واقعیت بیشتر آشکار در تلویزیون زمان آنها را خریداری کرده اید از Sportsnet به پخش یک تعداد انگشت شماری از بازی های خود را در سراسر کشور.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به گزارش از اوایل سال جاری در مورد آریزونا دایاموند بکس کارکنان ساخت دو سفر جداگانه به ونکوور به اتمام B. C. محل. دایاموند رئیس جمهور دریک سالن گفت: Arizona Sports 98.7 FM بازگشت در ماه فوریه که این تیم به دنبال یک “برنامه پشتیبان گیری” و ذکر شده ممکن است خرابی با سقف خود را در تعقیب زمینه به عنوان یک سناریوی ممکن برای نیاز به بازی در جاهای دیگر. که اتفاق افتاده است در طول یک بازی در فصل گذشته به دایاموند.

دایاموند نیز به احتمالی دیگر شهرستانها از جمله Henderson, Nevada.

آنها نیز تا به حال یک رابطه کثیف با Maricopa شهرستان بیش تعقیب زمینه است.


صفحه اصلی اجرای ضربه افسانه هنک آرون سعی B. C. محل ورزشگاه در اندازه, در اوت سال 1983 در نزدیکی زمان افتتاح آن در یک تایمر بازی.

گرگ Osadchuk / فایل های PNG

بیس بال در B. C. مکان نیست و غیر ممکن است. این مشکلات و حل مشکلات. آن را فقط به نظر می رسد به یک بیت از پول در این مورد.

شما می خواهم برای پیدا کردن یک راه برای حرکت به سمت راست میدان می ایستد و ایجاد فضا. که انجام شد زمانی که آبی جیز مونترال Expos, Seattle Mariners و رشته کوه های راکی کلرادو برگزار بهار آموزش بازی در B. C. محل در سال 1994. آن 325 فوت کردن خطوط ،

که او نیز قبل از آن $563 میلیون ورزشگاه شده که تکمیل شد در سال 2011. شما می خواهم فکر می کنم این امر می تواند سخت تر و گران تر به حرکت صندلی در حال حاضر.

همچنین این موضوع از کیفیت بالا بیاد که آویزان بر بالا در این زمینه است. یاری می گوید که آن را کشیده بود به عنوان بالا به عنوان آن را از بعد او و همکارانش خود را در زمان نوسانات وجود دارد که “یک زن و شوهر از توپ” هنوز موفق به ارتباط با آن است.

نیز وجود دارد این واقعیت است که قبل از میلاد محل قرارداد در محل با هر دو B. C. شیرها و ونکوور وایت کپس و شما را مجبور به پیدا کردن راه هایی به کار در اطراف برنامه خود را و دلجویی از آنها.

B. C. غرفه شرکت (PavCo) اجرا می شود قبل از میلاد محل و سخنگوی لورا Ballance توضیح داد: “B. C. مقام برتر بهترین در کلاس ورزشگاه پس از دوره ما ذکر شده همراه با دیگر مشابه کالیبر استادیوم ها در آمریکای شمالی به عنوان یک پتانسیل برگزاری در هر تعداد از موارد مانند این. من می توانم تایید می کنند ما هیچ چیز در مقابل ما در ورزشگاه مرتبط با این موضوع و در واقع ما 2020 برنامه منتشر شده در وب سایت ما که شامل بیس بال.”

[email protected]

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>