هنگامی که دولت بررسی دستورالعمل های آنها بروید استانی سازمان های ورزشی به کمک آنها آمد تا با ورزش خود را-جزئیات پروتکل برای ایمن ماندن در COVID-19 عصر

پایه دستورالعمل ها برای کمک به تازه کار در سازمان های ورزشی بازگشت به عمل فرستاده شد و این هفته به دولت استانی و در حال حاضر بررسی با توجه به viaSport اجرایی شارلین Krepiakevich.

دستورالعمل ایجاد شد viaSport و آنها را به بازگشت به آنها را با هر امکان تجدید نظر از وزارت گردشگری, فرهنگ و هنر, مقامات بهداشت عمومی و WorkSafeBC.

به عنوان روز پنج Krepiakevich مطمئن بود که ممکن است اتفاق می افتد اما زمانی که آن را ندارد viaSport رو به جلو خواهد شد کسانی که دستورالعمل های مختلف استانی سازمان های ورزشی به طوری که آنها می توانید استفاده از آنها برای طراحی های خود را ورزش-مقررات خاص در این رمان coronavirus سن.

اصلی تنظیم شده بود که دفتر سلامت عمومی افسر را به تصویب ورزشی-برنامه های خاص اما viaSport است پس از اعلام این برنامه نیازی به موافقت دولت و به جای آن باید تحریم, ورزش گروهی خود را در هیئت مدیره.

ورزش های مختلف گروه شکایت کرده است. بازی بیس بال, B. C., برای مثال, با ارسال نامه ای هفته گذشته به اعضای آن که اظهار داشت: “ما نگران آن است که مسئولیت تحت فشار قرار دادند را به فرد ورزشی و از همه مهمتر به جوامع محلی/باشگاه همه تحت یک وضعیت که در آن ورزش مردم هستند که کارشناسان بهداشت و درمان.”

Krepiakevich می گوید viaSport دریافت کرده است چندین تماس در مورد مسائل مربوط به بیمه و تصویب آن به همراه مقامات دولتی. آن صدا و مانند آن است که رفتن به تغییر در هر زمان به زودی ،

“آن را به سقوط به باشگاه ها و انجمن ها” او گفت: از مسائل مربوط به مسئولیت.

او افزود که هر دو viaSport و دولت در تلاش هستند تا “مسیر سریع” پایه دستورالعمل.

“ما شده است در برقراری ارتباط با آنها را چند بار در روز این هفته است. همه ما در حال تلاش برای به دست آوردن این سرعت,” او گفت:. “ما می دانیم که بسیاری از ورزش های مختلف به خوبی در راه خود را و در حال گرفتن برنامه های خود را آماده برای رفتن. قصد ما این است که به آنها که ابتدا به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

Krepiakevich می گوید که viaSport تا به حال بیش از 100 سازمان در طول های مختلف مجازی دور میز بحث که آنها انجام داده ایم در مورد بازگشت به بازی.

“ما می دانیم چقدر مهم ورزشی است که به جوامع” او گفت:. “ما شده ایم واقعا با این سطح از تعامل داشته ایم.

“همه ما می خواهیم جامعه را به امن است. همه ما می خواهیم برای کاهش احتمال دیگر (COVID-19) شیوع. با داشتن این مجموعه از دستورالعمل ها برای مردم به کار کردن از ما می تواند کمک به انجام این کار است.”

بیس بال PEI اعلام کرد در وب سایت خود را روز شنبه که از آن خواهد شد بازگشت به خوردن و تمرین در تاریخ 1 ژوئن. وجود دارد می تواند حداکثر 20 نفر در یک “فضای باز جمع آوری و فیزیکی فاصله را باید.”

این طرح در جزیره پرنس ادوارد است برای گردهمایی اجازه می دهد بیشتر مردم در ماه جولای. که مجموع نهایی نشده اما بیس بال PEI اعلام کرده آن آغاز خواهد شد برنامه ریزی ها برای ماه های ژوئیه و اوت در تمام بخش های.

به عنوان بخشی از این بازگشت به عمل در جزیره پرنس ادوارد وجود خواهد داشت قوانین جدید. تعداد زیادی از مردم در ستاره شرق در هر زمان محدود خواهد شد با توجه به اندازه ستاره شرق. Dugouts را بررسی پس از هر بازی با این تیم با استفاده از آنها و زمان بیشتری خواهد بود اختصاص داده شده در بین بازی ها را به حساب آن است.

پدر و مادر و دیگر طرفداران را به تماشای بازی از وسایل نقلیه خود را به جای یک نقطه در می ایستد و یا به طور مستقیم در کنار این زمینه است.

نیز وجود خواهد داشت بدون تف صمغ دانه آفتابگردان و یا هر چیز دیگری که می تواند تولید قطرات از دستگاه تنفسی.

PEI بیس بال در وب سایت اشاره می کند اگر وجود دارد سنبله در موارد COVID-19 بعد از فصل خود را آغاز می شود, آن می تواند تعطیل بلافاصله به دستور دولت است.

جزیره پرنس ادوارد جمعیت 158,158 و تنها 27 مورد ثبت شده از COVID-19 همانطور که از پنج شنبه بعد از ظهر. B. C. با جمعیت 5.1 میلیون بود 2,467 موارد ثبت شده به عنوان پنج شنبه بعد از ظهر.

در وب سایت خود viaSport متمرکز شده توانایی برای حفظ فاصله فیزیکی با حداقل های تجهیزات و توسعه مهارت به جای رقابت که آن را به بازگشت به عمل است.

“برای آینده قابل پیش بینی ورزشی بیشتر خواهد بود در راستای مشارکت اجتماعی و آموزش به جای بازی و استانی رقابت” آن را می گوید در یکی از بخش های سایت ،

Sewen@postmedia.com

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان