استیو Ewen: B. C. برنامه های جوانان را به ورزش-با-ورزش رویکرد’ در محتاط بازگشت به بازی


تابستان گذشته کمی لیگ استانی قهرمانی در ونکوور هیلکرست پارک. بیس بال قبل از میلاد تخمین می زند به آن می تواند عمل خود را طرح آماده برای ارزیابی در کمتر از 48 ساعت پس از دستورالعمل های کامل برای بازگشت جزئی از ورزش است. Jason Payne / فایل های PNG

انتظار نداریم که بازی در مراحل اولیه با توسعه مهارت های فردی و کار تمرکز ما به عنوان شکل اجتماعی فاصله اقدامات

انتظار عمدی روشمند بازگشت به جزئی ورزشی در این استان به عنوان ما باد راه ما را از طریق رمان coronavirus نگرانی.

زمین های یخی مثلا شروع این هفته به ترخیص کالا از مقامات بهداشتی برای اجاره به گروه های خصوصی اما با دستورالعمل های دقیق. این برنابی زمستان باشگاه در میان عرصه های باز برای کسب و کار و آن را با ارسال یک نامه به اشخاص علاقه مند با بیان اینکه جلسات می تواند شامل به عنوان بسیاری از هشت ورزشکاران, اما تنها چهار نفر را می توان بر روی یخ در یک زمان و چهار دیگر باید اطاعت فیزیکی فاصله دستورالعمل بر روی نیمکت.

“همه چیز خواهد شد نگاه متفاوت” گفت: Charlene Krepiakevich رئیس اجرایی از viaSport.

ViaSport یک میراث سازمان از سال 2010 المپیک و پارا المپیک بازی های زمستانی است و دولت استانی را تحویل آژانس برای برنامههای ورزشی.

ViaSport ملاقات با ورزش های مختلف استانی و نهایی بنیادی مجموعه ای از قوانین برای بازگشت به اقدام برای جوانان ورزش است. هنگامی که بنیادی قطعه کامل است, استانی بدن خواهد آمد تا با یک خاص پیاده سازی برای ورزش خود را و پس از آن viaSport را که به طرح وزارت بهداشت برای تصویب.

هنگامی که خود را در طرح امضا شده است در استانی بدن خود را عضو باشگاه قرار داده و آن را به عمل.

“هر کس می خواهد برای دیدن ورزش در استان است. آن را چنین نقش مهم برای سلامت جسمی و روانی اما ما نیز باید برای ادامه و با احتیاط گفت:” Krepiakevich. “ما باید به نگاه چگونه ما این کار را برای ایمنی از شرکت کنندگان مربیان و جامعه است.

“وجود دارد هیچ کتاب درسی در این. همه چیز بسیار سیال است. این است برای رفتن به یک ورزشي-با-ورزش رویکرد و ما همه هنوز در تلاش برای کشف کردن آنچه که مرحله به مرحله بازگشت به بازی ممکن است مانند نگاه.”

Krepiakevich نمی باید یک جدول زمانی برای زمانی که اکثریت جزئی ورزشی ممکن است دوباره در حال اجرا. جلسات مداوم وجود دارد یکی در روز دوشنبه به عنوان مثال برای تابستان تیم های ورزشی.


شارلین Krepiakevich مدیر اجرایی viaSport: ‘هر کس می خواهد برای دیدن ورزش در استان است. آن را چنین نقش مهم برای سلامت جسمی و روانی اما ما نیز باید ادامه با احتیاط.’

حسن نیت ارائه میدهد viaSport

بازی بیس بال, B. C., مدیر اجرایی, David Laing تخمین زده است که خود می تواند عمل خود را طرح آماده برای ارزیابی در کمتر از 48 ساعت پس از بنیادی دستورالعمل های کامل هستند و آمار و ارقام است که اکثر گروه های ورزشی خواهد بود مشابه است.

“من فکر می کنم زمانی که دکتر بانی هنری اعلام کرد که جزئی از ورزش می تواند امکان همه ما اخراج به دنده کامل, کار در امکانات” Laing گفت: از اظهارات B. C. s سلامت استان افسر دو هفته پیش. “من نمی توانم تصور کنید که یک ورزش گروهی است که نزدیک به تکمیل (در طرح اقدام خود را) در حال حاضر.”

به نظر نمی رسد مانند وجود خواهد داشت بازی رقابت در اوایل. Krepiakevich صحبت در مورد “ایجاد مهارت و کار فردی.”

Laing تکرار آن افکار.

“بر اساس مطالعه, برگ چای, من فکر می کنم وجود دارد بسیار کم امکان بازی در مراحل اولیه,” او گفت:. “شما از شنیدن زیادی در مورد آموزش و توسعه به عنوان یک تمرکز است.”

Krepiakevich افزود: “هنوز به همه چیز در مورد ایمنی عمومی و نگه داشتن خانواده و جامعه امن است. ما می خواهیم برخی از سطح از بازی های ورزشی, اما ما نمی خواهیم یکی دیگر از شیوع بیماری است. ما هنوز هم نیاز به محدود کردن اندازه از گروه. ما نیاز به فکر می کنم در مورد نگه داشتن آن دو متر فاصله و چگونه ما پیاده سازی بهداشت دست به ورزش عمل است. ما نیاز به فکر می کنم در مورد به اشتراک گذاری تجهیزات.”

Laing سریع بود به می گویند که هر گونه بازگشت خواهد بود مثبت.

“من بسیار هیجان زده برای ما ورزشکاران و خانواده خود را,” او گفت:. “مردم شده اند به دنبال به جلو به انجام کاری خارج از خانه های خود.”

برنابی زمستان مقامات باشگاه جواب نداد درخواست برای مصاحبه. اشاره کرد مربی دروازه بان Sean Murray توییتی شنبه صبح که از او شده بود و بر روی یخ با Tri-City آمریکایی دروازه بان چشم انداز ماسون Dunsford 16 و Ronin Geraghty, 15 و او را ستود BWC برای تنظیم “بالاتر از دستورالعمل های ایمنی.”

موری همچنین نوشته شده در Instagram: “BWC رفته بالا و فراتر از آن برای اطمینان اقدامات ایمنی و (من) باید صفر ترس با پروتکل های آنها در محل قرار داده. آنها انجام یک کار بزرگ برای کمک به از سرگیری روند کند بازگشت به حالت عادی.”

در آن نامه به اشخاص علاقه مند BWC اجاره گزینه های شامل خانواده جلسات با مقررات است که همه طرف های درگیر باید در همان خانواده است.

در این نامه همچنین گفت که عدم اطاعت فریزر اقتدار بهداشت شرایط خواهد “منجر به خاتمه فوری رزرو خود را لغو و از هر بعدی رزرو بدون بازپرداخت را انجام دهید.”

با توجه به viaSport وب سایت سازمان متصل با بیش از 70 B. C. گروه های ورزشی. این نیز ارائه می دهد دسترسی به مربیگری منابع و کمک در استفاده از ورزش های مربوط به اعطای کمک های مالی برای تشویق مشارکت ورزشی توسعه بالا-عملکرد ورزشکاران و بهبود ورزش و تفریح برنامه.

[email protected]

twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>