استیو Ewen: آماتور ورزش می شود دستورالعمل اما بازی ها بین گروه های رقیب در برگزاری

پایه دستورالعمل از viaSport شده اند فرستاده استانی را به سازمان های ورزشی خواهد شد که توسعه امن بازگشت-به-برنامه عمل برای این COVID-19 بار

تازه کار, ورزشی, یک گام به سمت از سرگیری این هفته اما انتظار نداریم که بازی بین دو باشگاه به اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.

پایه دستورالعمل برای بازگشت به اکشن در طول این رمان coronavirus بار منتشر شد دوشنبه توسط viaSport دولت را تحویل آژانس برای ورزش است. آنها در حال انتظار برای آنها را به مرور توسط B. C. s مقامات بهداشتی.

شارلین Krepiakevich, viaSports ارشد اجرایی را حفظ کرده است و برای چند هفته است که تمرکز اولیه باید تمرین مبتنی بر مهارت های فردی توسعه است. پایه دستورالعمل های باقی مانده در خط با این پیام.

برای این فاز از بازگشت viaSport می گوید که “در باشگاه بازی و یا تغییر بازی ممکن است به آرامی معرفی شده است.”

خواسته برای روشن شدن بیشتر سهشنبه و سوال که آیا تیم های رقیب از لنگلی و ساری می تواند به بازی در این مرحله viaSport خودداری کردند در آن و فرستاده این پاسخ: “اصلاح فعالیت ها/بازی که در آن گروه های مختلف مردم با هم خوب هستند هنگامی که آن را در داخل باشگاه است.

“در این زمان interclub بازی توصیه نمی شود به عنوان آن را در معرض کنندگان به دیگران آنها به طور معمول نمی تواند در تماس با نتیجه افزایش خطرات ناشی از قرار گرفتن در معرض به آن دسته از شرکت کنندگان است. بنابراین آن را بسیار در این مکان اما این گروه از افراد خواهد شد که در تعامل با یکدیگر است. یادآوری: رقابت باید تنها معرفی می شود اگر آن را می تواند به دنبال یک ورزش خاص بازگشایی طرح است.”

استانی سازمان های ورزشی (PSO) را با استفاده از پایه برای نهایی کردن ورزش-برنامه های خاص. هنگامی که این برنامه تایید شده توسط هر یک از PSO هیئت مدیره آنها خواهید بود بیش از تبدیل به باشگاه محلی برای پیاده سازی. باشگاه نیز به احتمال زیاد به آنها ارائه به شهرداری به صورت اجاره امکانات.

برای یک جدول زمانی و سافتبال (persian) B. C., مدیر اجرایی, Rick بنسون حدس زده شنبه صبح که می تواند دو یا سه هفته قبل از بازیکنان در ورزش خود هستند در این زمینه.

این مرحله اول توسط viaSports طول می کشد به سپتامبر. آن را خواهد شد و سپس بررسی شود تا ببینید که چگونه مقامات بهداشتی احساس این استان توزیع COVID-19 که در آن زمان.

با توجه به viaSports دستورالعمل “interclub یا منطقه ای بازی ممکن است در نظر گرفته شود” در مرحله بعدی است که انتظار می رود برای شروع زمانی در پاییز.

بنسون گفت که viaSport “به دنبال از طریق در آنها چه بوده است گفت: در تمام طول” اما بستری وجود دارد با چالش بدانند “هنگامی که ما می تواند بازگشت به بازی است.”

Krepiakevich می گوید که viaSport شده است ارائه مشاوره های مختلف PSOs برای چند هفته و نشان داد که “بسیاری از آنها واقعا سخت پیش نویس” از ورزش خود را-برنامه های خاص در حال حاضر.

سابق ونکوور وایت کپس آلفردو ولنت و جف کلارک که از ویژگی های مدیران برای باشگاه های فوتبال کوکیتلام مترو-فورد و سوری ایالات ترتيب هر دو صدا مانند گروه های خود را به خوبی به روند. آنها در حال حاضر از دست رفته کمپ تابستانی جلسات بر روی پاشنه از لغو 2019-20 فصل و سال 2020 استانی مسابقات جام خواهد بود که در ماه جولای.

“ما شده است نقشه برداری از برخی از دستورالعمل های ایمنی,” ولنت گفت. “ما بسیاری از قطعات در محل (برای بازگشت به عمل).”

کلارک افزود: “ممکن است برخی از مناطق که ما به عنوان یک باشگاه به احتمال زیاد خواهد شد سخت تر با جمله پارکینگ و تعیین افت کردن مناطق با توجه به برخی از چالش های منحصر به فرد خاص با ما پارک و منابع است.

“ما شده است در تماس نزدیک با سوری Parks & Rec شده اند و کاملا فعال با برخی از برنامه ریزی است.”

یکی از موانع عمده ای برای بسیاری از ورزش باقی مانده است بیمه. بیس بال B. C و B. C. فوتبال در میان PSOs که اعلام کرده اند فعلی خود را بیمه پوشش نمی دهد COVID-19.

جزئی هاکی است در یکی از این گروه ها که ندارد که مشکل است. ورزش می افتد تحت هاکی کانادا چتر و یک هاکی کانادا, سخنگوی اظهار داشت: در هفته گذشته: “ما نمی توانیم صحبت می کنند و از طرف دیگر استانی یا ملی ورزش حاکم بر بدن اما هاکی کانادا کار کرده با ما, بیمه گران و می تواند تایید ما نمی خواهد که یک بیماری مسری محرومیت در سیاست های ما تا سپتامبر. 1, 2023 در اولین.”

ونکوور Thunderbirds, مدیر اجرایی, تانیا فولی گفت: “ما هیجان زده به ضرب المثلی جن در نهایت کاهش یافته است بنابراین ما می توانیم در حال حاضر تمرکز بر روی جزئیات با هاکی کانادا, B. C. هاکی و امکانات ما.

“هدف ما این است که به بچه ها پشت در یخ در امن و به شیوه ای سازگار در سراسر منطقه و هر کس در حال انتظار برای viaSport دستورالعمل آمده بنابراین ما می تواند به مرحله بعدی بروید.

“سرعت در حال حرکت از طریق این فاز خواهد شد و led توسط مقامات بهداشتی و ما ممکن است عناصر آنلاین آمده هر چه زودتر اما به عنوان هاکی کانادا همچنان به همه یادآوری آن است که یک مسابقه به انجام آن حق و نه یک مسابقه برای اولین بار. ما همچنان به یادگیری از سایر رشته های ورزشی طی روزهای آینده و هفته و به خصوص کسانی که در بهار و تابستان ورزش است که هموار کردن مسیر رو به جلو است.”

ورزش دستورالعمل خاص خواهد بود ارسال شده در viaSport سایت. تیراندازی با کمان نوشته شده در دستورالعمل های خود را وجود دارد در روز سه شنبه.

Sewen@postmedia.com

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>