استیو Ewen: Abbotsford هاکی ستاره وزن رایگان-agent مسیر پس از جامد NCAA فصل

Abbotsford ورزشکار و چیللیوکک ستاد گراد می گوید: او از شنیدن یک “مشت” از NHL باشگاه پس از او ستاره ای NCAA فصل در داکوتای شمالی

این امر می تواند متضاد وضعیت اردن Kawaguchi در بهترین زمان.

22-در سال Abbotsford ورزشکار و چیللیوکک ستاد زاج سفید در تلاش است تا تصمیم بگیرد که آیا به جست و خیز ارشد او فصل را با دانشگاه داکوتای شمالی در مبارزه با شاهین پس از دریافت رایگان-عامل بهره از متعدد NHL باشگاه است.

کاواگوچی یک جلو بود NCAA را دومين گلزن این فصل خود را به عنوان 45 امتیاز از جمله 15 گل در 33 بازی را ترک کرد و پشت تنها 52 امتیاز ارسال شده توسط مشیت Friars’ به جلو Jack Dugan که یک Vegas شوالیه طلایی’ پیش نویس انتخاب کنید.

کاواگوچی و Dugan در میان 10 semifinalists برای Hobey بیکر جایزه می رود که به بازیکن برتر در دانشگاه هاکی. که لیست کمرنگ می شود تا سه روز پنج شنبه و برنده اعلام خواهد شد مارس 10.

که بی پروا مسائل — و این است که قبل از مخلوط را در تمام عدم قطعیت که COVID-19 آورده شده در کل جهان است.

“راه در این فصل به پایان رسید می اندازد یک آچار در همه جدول زمانی” Kawaguchi گفت: در اوایل این هفته از داکوتای شمالی. “من صحبت کردن به پدر من چند هفته پیش بود و او به درخواست من در مورد آنچه که من می خواستم انجام در سال آینده. من به او گفتم که من نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آن تا زمانی که فصل ما بود. دو روز بعد از آن فصل ما بود به طور ناگهانی بیش از.”

فصل محو شد در مارس 12, فقط قبل از پلی آف در مورد برای شروع است. داکوتای شمالی تا به حال شانس به هنوز هم بالا و در حال اجرا هنگامی که NCAA منجمد چهار قرار بود برای شروع در 9 آوریل در دیترویت.

جنگ شاهین زخم 26-5-4. آنها شماره 3 تیم در فینال ایالات متحده هاکی آنلاین (USCHO) رتبه بندی و شماره 2 در گذشته ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی.

کاواگوچی نامگذاری شد USCHO بازیکن سال. او بهبود یافته از 10 گل و 26 امتیاز در 37 به طور منظم فصل بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم با داکوتای شمالی.

او تا به حال انباشت اشیاء بدست آمده تا شماره خود را در چهار فصل با چیللیوکک از جمله چشمگیر 38 اهداف و 85 امتیاز در 55 به طور منظم فصل بازی و پس از آن 18 اهداف و 43 امتیاز در 23 پلی آف بازی خود را در فینال مبارزات انتخاباتی در 2016-17.

براد الیوت Schlossmann از چنگال بزرگ هرالد (N. D.) نوشته است که تیم NHL به نظر می رسد اتفاق آرا در Kawaguchi را بازیسازی بودن نخبگان. او پیشنهاد کرده است که برخی از تیم ها نگران Kawaguchi را اسکیت.

کاواگوچی ذکر شده است در 5-9 و 185 پوند تا سوال در مورد او قادر به مقاومت در برابر سنگین رفتن هستند بیش از حد.

“پس اتم شنیده ام که من بیش از حد کوچک” Kawaguchi گفت. “من شنیده ام آن را در چيز كوچك و جزئي و در bantam. من شنیده ام آن را تمام راه را تا. این به من انگیزه فوق العاده است.”

ونکوور کناکز به جلو براک Boeser و defenceman Troy Stecher هر دو داکوتای شمالی آلوم. Stecher در BCHL با Penticton Vees و او امضا شده با Canucks به عنوان یک عامل رایگان خود junior فصل 2015-16.

کاواگوچی می گوید که او به صحبت Stecher “چند بار” در طول سال. او اذعان می کند او را تبدیل به سابق داکوتای شمالی ستاره دریک Caggiula از اواخر. Caggiula, 25 امضا شده با Edmonton Oilers به عنوان یک عامل رایگان خود را پس از فصل ارشد با مبارزه با شاهین در 2015-16.

وجود دارد گزارش در زمان Caggiula بود صحبت کردن به عنوان بسیاری از هفت تیم است. کناکز گفته شد که در این لیست است.

“او کسی است که من شده اند در مقایسه با,” Kawaguchi توضیح داد: از Caggiula یک 5-10, 185 پوند به جلو بود که معامله توسط Oilers به Chicago Blackhawks میدوی را از طریق فصل گذشته.

“من نمی دانم که او واقعا هست اما من و بعد فورا رفت واز شانس به او تماس بگیرید و صحبت کردن با او در مورد تصمیم خود را. من می خواهم به دانستن همه چیز من می توانم در مورد روند. من می خواهم به شنیدن آنچه که دیگر بچه ها از آن خارج شده است. من می خواهم می دانم که مثبت و منفی.”

کاواگوچی گفت او صحبت کرده است به “یک مشت” از NHL باشگاه است اما به نام آنها.

قلب مقدس پیشگامان’ به جلو Jason پنبه, 25, که صرف دو فصل در BCHL با غرب کلونا رزمندگان از 2013-15 نیز یکی از 10 semifinalists برای Hobey بیکر. پنبه از پارکر تگزاس و امضا شد به عنوان یک عامل رایگان توسط Carolina Hurricanes هفته گذشته است.

[email protected]

Twitter.com/SteveEwen

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>