آرام ماندن در مورد کوروناویروس تهدید

اطلاعات در مورد کوروناویروس که به نظر می رسد برای اولین بار در چین در حال گسترش در سراسر اینترنت سریع تر از این ویروس خود به خود منجر به سراسر جهان هشدار در مورد شیوع است که آلوده تقریبا 8,000 مردم و رهبری به بیش از 170 مرگ و میر تا کنون عمدتا در آسیا است.

چند مورد شناخته شده در ایالات متحده به عنوان بهداشت عمومی مقامات سعی کنید به مرتب کردن بر اساس واقعیت از داستان است.

قبل از پوشیدن یک ماسک صورت و جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی و لوازم آن خواهد بود عاقل به یک نفس عمیق, نگاهی به اطلاعات معتبر از مراکز کنترل بیماری و زمان کمتری را صرف ترجمه تایید نشده Facebook posts. وجود دارد دلیلی برای نگرانی اما هیچ دلیلی برای ترس و وحشت.

دولت چین قرنطینه 50 میلیون نفر به عنوان Buzzfeed توضیح می دهد و سفر ممنوع “پس از یک تعداد کمی از مسافرت هوایی مربوط به موارد nonfatal که به بیش از ده کشور جهان است.”

اگر شما شده اند به ووهان به تازگی نداشته و در تماس با cobras و خفاش و کار نمی کنند در زمینه بهداشت و درمان شانس خود را از عفونت بسیار کوچک هستند.

برای چشم انداز, آخرین آنفلوانزا فصل ادعا کرده 10,000 زندگی در ایالات متحده و منجر به بستری شدن در بیمارستان از 180,000 مردم است. مفسران ما با اشاره به دیگر جدی آمار. در ایالات متحده سالانه 650,000 مردم مردن از بیماری های قلبی, 170,000 مرگ از حوادث و 600000 نفر مرگ ناشی از سرطان است.

کسانی که حقایق را نمی از بین بردن نیاز به احتیاط, البته, اما آنها یادآوری آمریکایی ها در مورد بزرگتر بیشتر با فشار دادن تهدید سلامت.

دیگر مشخصات بالا بیماری های نوظهور — به عنوان مثال ویروس ابولا, سندرم حاد تنفسی (سارس), آنفولانزای مرغی — موجود بوده اند با سرعت شگفت انگیز. بر اساس تجربه گذشته ما عمومی-نظام سلامت شکل خواهد شد این یکی از علل و اقدامات احتیاطی به زودی.

اگر شما واقعا نگران ما زیر توصیه CDC مشاوره — شستن دست های خود را غالبا به دنبال توجه پزشکی اگر شما از یک بیماری تنفسی (به خصوص اگر شما فقط در بازگشت از چین) و مشابه اقدامات احتیاطی برای کسانی که استفاده می شود برای جلوگیری از گسترش آنفولانزا.

و سعی کنید آلوده شدن توسط نیمه پخته اجتماعی-اطلاعات رسانه که را ترک خواهد کرد و زمان بیشتری برای نگرانی در مورد botched آیووا قفقاز و سیاسی دیگر پوچ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان