دولتی campsites لغو طریق اواخر ماه ژوئن اما گزینه های دیگر وجود دارد برای افرادی که به دنبال خارج از منزل


کمپ قادر نخواهد بود به زمین یک چادر در لئو Carrillo State Park, ساحل, حداقل تا اواخر ماه ژوئن.(عکس از سارا Reingewirtz, Pasadena Star-News/SCNG)

نمره یک نقطه آرزو در یکی از کالیفرنیا پارک های ایالتی اردو در تابستان است که هیچ کار آسان با سایت های محبوب مانند Doheny دولت در دانا پوینت و لئو Carrillo شمال مالیبو گرفتن مدال دیگر به اندوخته ماه در پیش است.

و کسانی که خارش به زمین یک چادر و کباب ميدانی که تابستان می شود در جریان قطعا از شانس در حال حاضر با بازپرداخت اطلاعیه فرستاده شده در هفته های اخیر به دارندگان رزرو که اردو لغو شده است در وزارت امور خارجه-اداره سایت از طریق ژوئن 21.

این معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد فراتر از اواخر ماه ژوئن به ماه جولای با جدید رزرو برای یکی از ایالت 15,000 campsites پذیرفته شده Aug. 1. اردو در سراسر کشور بسته شده در مارس 17 به سرعت گسترش coronavirus.

گزینه های برای ماجراجویی در فضای باز انجام دهید هنوز هم وجود دارد و اعضای کمپ در حال کاوش مناطق جدید و اردو آنها ممکن است در غیر این صورت ندارد.

دیگر county, جنگل ملی و خصوصی اردو در حال شل شدن قوانین و محدودیت های ارائه گزینه های برای خانواده های امید برای یک سفر خارج از منزل به عنوان آموزش از راه دور پایان می رسد در بسیاری از مدارس در هفته های آینده.

دو اردو که توسط اورنج کانتی – اونیل پارک منطقه ای در Trabuco دره عمیق و باریک و Ronald W. Caspers بیابان پارک در سان جوان کاپیسترانو – باز شد چند هفته پیش به صورت محدود استفاده کنید.

ماریا پاپ تلاش برای راه اندازی یک چادر در اونیل منطقه ای پارک اردوگاه در Trabuco دره عمیق و باریک در روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است. پارک فقط بازگشایی پس از بسته شدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط Mindy Schauer, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

که روز اول لکه در شهرستان-اجرای سایت های ارائه شده برای اولین بار آمده بودند به سرعت gobbled با مقید کردن مردم آماده برای ماجراجویی در فضای باز.

نیوپورت تپه های متعلق به بخش خصوصی منطقه است که هرگز تعطیل در طول همه گیر است یکی دیگر از گزینه برای بازدید کنندگان به دنبال یک طعم و مزه از خارج از منزل.

“ما واقعا شلوغ است. ما در حال شلوغ ترین ما در سال بوده است” گفت: Andy Stip, مدیر RV عملیات. “ما در حال انتظار برای یک تابستان واقعا خوب است بیش از حد.”

بسیاری از امکانات رفاهی مانند استخر بادی پارک آبی در خلیج هنوز بسته است. اما حمام و کلی فروشگاه با محدود ساعت باز هستند.

“من فکر می کنم مردم مشتاق هستند به خارج از خانه های خود و اردوگاه پس از آن شده است واقعا برای ما خوب است” Stip گفت. “مردم خسته از بودن در خانه و آنها هیجان زده به خارج شدن از خانه و رفتن به کمپینگ.”

این تپه که نشسته خاموش بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و خوشی جاده در حدود 372 RV و چادر سایت و 27 کلبه.

مردم کمپینگ به عنوان یک گزینه امن تر از گرفتن یک هواپیما به جاهای Stip گفت. او گفت که او مظنون وجود خواهد داشت موجی از staycations و همچنین RV اجاره و خرید خود را به تابستان است.

“این کمی خود را خانه آنها می توانید آن را تمیز و ضد عفونی کردن آن راه که می خواهید,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها احساس بسیار امن تر کمپینگ.”

Campsites به اندازه کافی بزرگ – اکثر حدود 25-فوت عرض و 40 فوت طولانی به دور ماندن از دیگر اعضای کمپ. آنها همچنین تنها اجازه می دهد شش نفر در هر سایت یا کلبه برای محدود کردن تعداد زیادی از مردم در اموال.

“مردم شده اند و اجتماعی فاصله نگه داشتن به خود” Stip گفت. “ما متوجه اطراف ما اموال مردم به ماندن در اطراف خود شدند. آن را در واقع کار می کرد خوب خیلی بهتر از ما فکر آن را می خواهم.”

انتخاب campsites در کلیولند آنجلس و سان Bernadino جنگل های ملی را باز کرده اند در هفته های اخیر با برخی از محبوب اردو مانند Serrano توسط دریاچه خرس بزرگ یا در نزدیکی دره سبز دریاچه در حال حاضر رزرو در تعطیلات آخر هفته.

در آنجلس ملی, جنگل, مقامات تشویق گروه به صورت محدود به بستگان. دو سایت در اردوگاه محدود به حداکثر 10 نفر و بازدید کنندگان نیز باید خود کافی را همه ملزومات را با آنها در هنگام سفر به کوه گفت: John M. ویکی امور عمومی افسر آنجلس جنگل ملی.

اين جنگل ها در حال حاضر یکی از شلوغ ترین جنگل های ملی در این کشور قبل از این ویروس رسید.

“ما همچنان به دیدن یک موج عظیم در ملاقات است. ما از همه میخواهیم که ورزش فوق العاده صبر و تفاهم با دیگران” ویکی نوشت: در پست الکترونیکی. “این تجربه در فضای باز باید یک استراحت و دوباره جوان سازی.”

برخی از اعضای کمپ هنوز هم نگه داشتن امید که خود را رفتن به پارک دولت نقاط به زودی باز است.

Surfer لورا رایت امیدوار رزرو او ساخته شده در ماه آوریل گذشته در Doheny دولت ساحل یکی از معدود نقاط بر روی شن و ماسه را باز کنید به عنوان تابستان لگد کردن و محدودیت های آغاز شده به سهولت.

اما او اطلاع داده شد که دو هفته پیش او در اواسط ماه ژوئن رزرو لغو شد.

“چه بهتر از راه برای گرفتن تعطیلات خانواده و امن است ؟” شگفتی های او. “شما لازم نیست برای غذا خوردن بیرون بروید شما نمی اقامت در هتل شما با استفاده از خود مواد غذایی و تجهیزات کمپینگ و سپس آن را به خانه.”

هانتینگتون بیچ surfer لورا Klees دامن زده شد زمانی که او به ثمر رساند سایت گروه و سه مجاور کمپینگ نقاط به صورت سالانه Wahine کای گشت و گذار باشگاه عقب نشینی در سن Elijo دولت ساحل. وقتی که او کلمه سایت لغو شد, این یک بد شانسی او گفت:.

او همچنین فکر می کند کمپینگ باید باز به عنوان یک راه برای گرفتن خارج از منزل, اما دور ماندن از دیگران است.

“شما اجتماعی فاصله می گذرد به همان به عنوان اگر شما در خانه,” او گفت:. “شما نمی خواهید به افراد دیگر campsites. شما در حال اقامت در خود اردوگاه.”

Klees شده است پریدن آنلاین هفتگی را امتحان کنید و نمره نقاط و قادر به nab چند ماه سپتامبر اکتبر و نوامبر است.

“ما آنچه که ما می توانید دریافت کنید,” او گفت:.

هنوز هم محدود به مکان و افراد مقید کردن تمایل به دریافت خارج از منزل – نیز رسم مردم برای کشف مناطق جدید.

جسیکا مک اینتاش مدیر Coyote یارو Lakeside کمپینگ در لیک ال سینور گفت: مردم رفتند به این منطقه هنگامی که آنها را باز کرد تا خود 100-نقطه اردوگاه در طول آخر هفته روز یادبود.

در این سال باران پر کرده است تا این دریاچه به یک سطح خوب و جلبک است که عمدتا رفته, او گفت:.

“مردم در حال مرگ هستند به بازگشت از منزل آن بوده است ، گوشی من بدون توقف,” او گفت:. “من تا به حال بسیاری از چهره های جدید را از طریق آمدن. آنها مانند ما آن را دوست دارم در اینجا ما هرگز در اینجا قبل از. ما نوع مانند یک گوهر پنهان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>