دولت coronavirus سیاست ممکن است به خطر اندازد این کالیفرنیای جنوبی رویدادها و جشنواره ها

در شب چهارشنبه فرماندار گاوین Newsom مشترک یک به روز رسانی سیاست های دولت از کارشناسان بهداشت عمومی خواسته است که رویدادها و گردهمایی بیش از 250 نفر بود به تعویق افتاده و یا لغو شد حداقل تا پایان ماه مارس به دلیل نگرانی در مورد گسترش رمان coronavirus.

اینها برخی از حوادث در مقیاس بزرگ در آینده در جنوب کالیفرنیا است که می تواند نهفته در مارس و اگر سیاست گسترش به ماه آوریل است.

مارس

Prince Royce

این چند ساله نامزد جایزه گرمی لاتین را “همزاد” تور برنامه ریزی شده است برای خرما در Inglewood, اوکلند, Santa Ynez و ال کاجون.

وقتی که: مارس 12

که در آن: انجمن Inglewood

اطلاعات: msg.com/the-فروم

نارنجی شهرستان Cherry Blossom Festival

این جشنواره سالانه افزایش بودجه برای حمایت از جوانان در برنامه های تبادل می فرستد که دانش آموزان به هانتینگتون بیچ خواهر شهرستان از Anjo, ژاپن.

وقتی که: 13-15 مارس

که در آن: پارک مرکزی 7111 Talbert خیابان هانتینگتون بیچ

اطلاعات: occbfest.com

Ana Gabriel

گابریل “Estamos A Tiempo” آمریکا تور متعدد کالیفرنیا خرما از جمله Pechanga توچال و کازینو در Temecula SaveMart مرکز در فرزنو و در فروم در کالیفرنیا.

هنگامی که و که در آن: مارس 13 در Pechanga; 27 مارس در فروم

اطلاعات: pechanga.com; msg.com/the-forum

سکته مغزی

Indie rock band که شکست بزرگ با “آخرین Nite” در سپیده دم قرن 21 است به عقب با هم و رزرو برای فروم.

وقتی که: مارس 14

که در آن: انجمن Inglewood

اطلاعات: msg.com/the-فروم

جشنواره نهنگ

جشنواره جشن مهاجرت کالیفرنیا نهنگ خاکستری از آلاسکا به مکزیک. در طول اوج فصل 40-50 نهنگ عبور دانا پوینت هر روز است و در آن 49 سال است. نسخه های قبلی این جشنواره شامل تماشای نهنگ (از قایق ها و زمین) و هنر و نمایش خودروهای کلاسیک, شن و ماسه, مجسمه سازی و بیشتر.

وقتی که: مارس 14-15

که در آن: دانا پوینت بندر 24650 دانا پوینت بندر درایو

اطلاعات: festivalofwhales.com

پست مالون

آن خواهد بود “بهتر است در حال حاضر” اگر پست مالون به تعویق انداختن سفر خود به جای لغو? او همچنین برای رزرو سان فرانسیسکو دو روز پس از انتاریو نشان می دهد.

وقتی که: مارس 17

که در آن: تویوتا عرصه Ontario

اطلاعات: تویوتا-arena.com

Andre Rieu

هلندی ویولونیست متعدد کالیفرنیا تور تاریخ های شروع در سن دیگو مارس 18. او همچنین برای رزرو آناهایم و اوکلند.

زمان: 18 مارس در Pechanga عرصه در سن دیگو; 21 مارس در هوندا سنتر در آناهایم

اطلاعات: pechangaarenasd.com; hondacenter.com

این Roadshow

این Roadshow یک شب موسیقی مسیحی با یک چرخش صف از هنرمندان و بازدید از تویوتا عرصه در 19 مارس خود را فقط در جنوب کالیفرنیا متوقف شود.

وقتی که: مارس 19

که در آن: تویوتا عرصه Ontario

اطلاعات: تویوتا-arena.com

فراتر از سرزمین عجایب

Insomniac بزرگ EDM متحرک در NOS رویداد مرکز در سن برناردینو مضمون به “آلیس در سرزمین عجایب” یک ترکیب که شامل Diplo آلوده به قارچ Kayzo, Tiesto, و بیشتر. روز چهارشنبه قبل از فرماندار اعلام محل انتظار جشنواره همچنان ادامه دارد. پروموتر Insomniac توییتی که روز سه شنبه نشان می دهد هنوز در.

وقتی که: مارس 20-21

که در آن: NOS حوادث, مرکز 689 S E. سنت, سان برناردینو

اطلاعات: beyondwonderland.com

Zapp

یاد گروه فانک است که خود را جشن سالگرد 40. برنتون چوب نیز در این لایحه است.

وقتی که: مارس 21

که در آن: تویوتا عرصه Ontario

اطلاعات: تویوتا-arena.com

برانتلی گیلبرت

کشور ستاره رزرو شده است برای یک فرفره در انتاریو با دیلن اسکات و براندون نهاده شده است.

وقتی که: مارس 26

که در آن: تویوتا عرصه Ontario

اطلاعات: تویوتا-arena.com

فلوریدا

این “Inmortal” تور برنامه ریزی شده است برای جلوگیری از در آناهایم, مارس 27.

وقتی که: مارس 27

که در آن: هوندا, مرکز آناهایم

اطلاعات: hondacenter.com

لغو شد و موکول حوادث

وقایع زیر در حال حاضر به تعویق افتاده و یا لغو قبل از فرماندار اعلام.

مارس

BNP Paribas Open

زمانی که: مارس 12-22

که در آن: Indian Wells Tennis Garden

وضعیت: لغو شود.

اطلاعات: در روز یکشنبه, مارس 8, مسابقات مقامات لغو محبوب تنیس رویداد پس از مقامات اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه برای Coachella Valley. قبل از لغو, سازمان ارائه بازپرداخت و یا اعتباری برای 2021 برای دارندگان بلیط که نگران بودند در مورد کوروناویروس. دفعات بازدید: داستان کامل.

NBCUniversal را طاووس های زنده!

وقتی که: مارس 28-29

که در آن: Universal Studios Hollywood, شهر جهانی

وضعیت: به تعویق افتاد.

اطلاعات: افتتاحیه دو روز رویداد های تلویزیون نشان می دهد پانل, افراد مشهور, حضور همهجانبه و تجربه پشت صحنه دسترسی به ان بی سی نشان می دهد و همچنین محتوا از طاووس شبکه خدمات جریان به تعویق افتاده است. این رویداد قرار “با توجه به عدم اطمینان در اطراف برخی از رویداد های برنامه نویسی عناصر است.” بازپرداخت صادر خواهد شد و تاریخ جدید اعلام خواهد شد در ماه های آینده. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت peacocklive.com.

مارس

Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره

وقتی که: مارس 10-12; آوریل 17-19

که در آن: امپراتوری Polo Club, Indio

وضعیت: به تعویق افتاد تا اکتبر. 9-11 و اکتبر. 16-18.

اطلاعات: پروموتر Goldenvoice منتقل جشنواره به ماه اکتبر پس از Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور لغو این جشنواره با استناد به نگرانی در مورد که ممکن است خطرات بهداشتی به دلیل ادامه رمان coronavirus (COVID-19) گسترش با توجه به آزادی مطبوعات از Riverside County Health Department. عبور خریداری شده را مربوط به اکتبر تعطیلات آخر هفته و یا خریداران می توانید دریافت بازپرداخت. هر صف تغییرات اعلام نشده است. دفعات بازدید: داستان کامل.

Pearl Jam را Gigaton تور

وقتی که: آوریل 13 در Viejas, عرصه, سن دیگو; آوریل 15-16 در فروم Inglewood

وضعیت: به تعویق افتاد

اطلاعات: Pearl Jam به تعویق انداخته است بهار پا از آن Gigaton تور به دلیل نگرانی بیش از coronavirus. گروه در حال تلاش برای برنامه ریزی مجدد تاریخ به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

دلیجان کشور جشنواره موسیقی

وقتی که: 24-26 آوریل

که در آن: امپراتوری Polo Club, Indio

وضعیت: به تعویق افتاد تا اکتبر. 23-25

اطلاعات: پروموتر Goldenvoice منتقل دلیجان و خواهر خود رویداد Coachella به ماه اکتبر پس از Riverside County بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر دستور لغو این جشنواره با استناد به نگرانی در مورد که ممکن است خطرات بهداشتی به دلیل ادامه رمان coronavirus (COVID-19) گسترش با توجه به آزادی مطبوعات از Riverside County Health Department. عبور خریداری خواهد شد موکول تاریخ و یا خریداران می توانید دریافت بازپرداخت. هر صف تغییرات اعلام نشده است. دفعات بازدید: داستان کامل.

کره بار در جشنواره موسیقی

وقتی که: مارس 25

که در آن: هالیوود باول

وضعیت: به تعویق افتاد تاریخ جدید TBD.

اطلاعات: سازمان به تعویق افتاد 18th edition این جشنواره با توجه به محدودیت های مسافرتی در آسیا به دلیل coronavirus.جشنواره وب ایران توضیح می دهد که دارندگان بلیط می توانید دریافت بازپرداخت و یا نگهداری به بلیط برای موکول تاریخ. برای بلیط هرگونه پرسش تماس 323-692-2070 یا ایمیل [email protected]

جایزه یک عمر دستاورد AFI جشن

وقتی که: مارس 25

که در آن: دالبی تئاتر لس آنجلس

وضعیت: به تعویق افتاد تا تابستان; تاریخ جدید TBD.

اطلاعات: آمریکا موسسه فیلم به تعویق افتاد سالانه آن زندگی جایزه دستاورد جشن بود که به افتخار جولی اندروز. دفعات بازدید: داستان کامل.

ممکن است

RuPaul را DragCon

وقتی که: ممکن است 1 تا 3

که در آن: مرکز کنوانسیون لس آنجلس

وضعیت: لغو

اطلاعات: سازمان دهندگان این رویداد لغو این رویداد به عنوان از آوریل 10. “متاسفانه, هیچ راهی وجود دارد برای هر کسی که به دانستن آنچه که این وضعیت خواهد بود در ماه مه. با توجه به این که عدم قطعیت و از فراوانی احتیاط ما تصمیم گرفتیم که آن را در بهترین منافع استعداد کارکنان و شرکت کنندگان به لغو RuPaul را DragCon لا 2020” یک پست در DragCon وب سایت آمده است.

Soka جشنواره بین المللی

وقتی که: ممکن است 2

که در آن: Soka University, آلیسو ویجو

وضعیت: لغو شود.

اطلاعات: در پاسخ به نگرانی از اعضای هیات دانش آموزان و جامعه, Soka University of America ارسال شده بر روی وب سایت خود را که سالانه جشنواره لغو شده است برای سال 2020 است. در این بیانیه آمده است: “اگر چه اورنج کانتی در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر پست که کم خطر است در اورنج کانتی ما می دانیم که بسیاری از کنوانسیون ها و حوادث لغو به دلیل نگرانی در مورد امکان گسترش یافته است. چرا که هر کس ایمنی و بهداشت است و ما نگرانی اصلی ما متاسفانه لغو چه بوده است ما 19th, جشنواره بین المللی.” این 2021 جشنواره اتفاق خواهد افتاد در مارس 1 و کسانی که پرداخت هزینه ثبت نام باید گزینه های مورد بازپرداخت. خواندن اطلاعات بیشتر در www.soka.edu/news-events/international-festival.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>