ستاره باید تراز برای قوچ به بازگشت به پلی آف, تاریخ می گوید

یادداشت سردبیر: این یکی در یک سری از داستان های به دنبال در آینده قوچ های نجومی در زمینه تیم تاریخ غنی. به عنوان حق رای دادن شروع یک عصر جدید با حرکت به SoFi ورزشگاه ما با توجه به نحوه فعلی ستاره نسبت به تمام زمان قوچ نوابغ راه این سال را به تیم ملی است و بر خلاف گذشته قوچ تیم و آنچه تاریخ می گوید: در مورد قوچ’ شانس در سال 2020 است.

پس تعجب آور هر کس گم شده و برگشتی در سال 2019 این قوچ را سعی کنید به تعجب همچنین بسیاری از مردم با بازگشت به پلی آف در سال 2020 است.

آن را بیش از حد تند صعود. قوچ بودند 9-7 و سقوط کوتاه توسط تنها یک بازی در فصل گذشته. و آنها حق رای دادن است که به خاطر رفتن از بدترین برای اولین بار برنده سوپر باول.

اما اگر قوچ فراموش clamber به پلی آف در این سال آنها را انجام دهد آن را متفاوت از آنها در گذشته است.

یازده بار قوچ ساخته شده اند برگشتی پس از از دست رفته فصل قبل. اغلب این تیم بهبود از یک سال به بعد اغلب حول ورود یک سر مربی جدید و یا توهین آمیز ، شاید حتی بیشتر از شما می خواهم انتظار.

مربیان

آدم والش (1945), سید گیلمن (1955), چاک ناکس (1973) جان رابینسون (1983) و شان McVay (2017): همه آنها استخدام شده بودند پس از قوچ از دست رفته پلی آف برای چندین سال و در زمان این تیم به پلی آف در اولین امتحان کنید.

والش یک نوتردام ستاره, کالج مربی و برادر جنرال موتورز شیلی والش استخدام شد و پس از آلدو Donelli پیوست نیروی دریایی در نزدیکی پایان جنگ جهانی دوم است. والش led قوچ به NFL قهرمانی در تنها postseason ظاهر خود را کلیولند عصر.

Gillman کمک L. A. قوچ پایان دو سال غیبت از بازی های حذفی و رفتن به مسابقات قهرمانی NFL بازی در اولین حمله نابغه’ از 17 سال به عنوان یک طرفدار سر مربی.

ناکس و رابینسون در آمد و تبدیل حذفی خشکسالی به حذفی رگه.

(جورج آلن تا به حال سریع, تاثیر بیش از حد, اما او در دومین سال به عنوان قوچ مربی زمانی که آنها به پایان رسید و 11 سال حذفی طلسم خشک در سال 1967.)

Quarterbacks

باب واترفیلد (1945) جان Hadl (1973), Kurt وارنر (1999) و مارک Bulger (2003): آنها همه گذشت قوچ, برگشت, برگشتی در فصل اول به عنوان استارتر.

واترفیلد, NFL, MVP در rookie سال از UCLA تیمی با مربی جدید آدم والش را به نفع خود قهرمانی.

Hadl در زمان بیش از روم گابریل که می خواهم در داد و ستد شده اند به عقاب و خود را به دست آورده تنها تمام نرم افزار های انتخاب در آنچه نیز ناکس سال اول به عنوان قوچ مربی.

وارنر در زمان بیش از مجروح ترنت سبز و رهبری یک چرخش از 4-12 و گذشته در محل NFC غرب به 13-3 و حق رای را تنها سوپر باول پیروزی.

بیشتر ستاره ها

Elroy هرش (1949); Lawrence McCutcheon, هارولد جکسون و فرد خشک کن (1973); Eric Dickerson (1983); گرگ بل (1988) و مارشال Faulk و Torry هولت (1999): همه کمک قوچ بازگشت برگشتی در سال اول خود را.

سه سالن Famers: هرش که در پیوست تام ترس و باب شاو به عنوان واترفیلد و هنجار ون Brocklin هدف در اولین قوچ’ چهار عنوان NFL بازی حضور در هفت فصل (از جمله L. A. اولین طرفدار ورزش قهرمانی در سال 1951); Dickerson, the Rookie of the Year, و, Faulk, NFL توهین آمیز بازیکن سال در سال اول خود را با St. Louis Rams.

همه که برگ های این: تنها دو بار باید قوچ رفته از غیر حذفی حذفی به تیم بدون به روز رسانی خود را از سر مربی و یا کارفرمایی یا اضافه کردن یک سالن از شهرت بازیکن. اولین بار در سال 1969 بود که گابریل به خود را در بهترین فصل سال پس از refs’ خطا که هزینه قوچ پایین اواخر در از دست دادن به خرس ممکن است رد آنها را یک نقطه حذفی. دوم سال 1988 زمانی که بل در زمان بیش از Dickerson و منفجر شد و به یک حرفه ای-بهترین های نجومی.

2020 قوچ لازم نیست که یک سرمربی جدید و یا کارفرمایی — هیچ کس نشان می دهد جایگزینی McVay یا Jared Goff — و آنها را از دست داد ستاره در offseason بدون دستیابی به هر گونه. اما McVay را سه جدید هماهنگ بر روی کارکنان خود را در کوین اوکانل (جرم) براندون Staley (دفاع) و جان Bonamego (ویژه تیم). و جوانان در بسیاری از موقعیت های به علاوه یک پیش نویس قوی چراغ های در حال اجرا به عقب افتاد Akers, حال قول می دهم که ستاره های جدید می تواند به طور ناگهانی.

شاید در سال های آینده خواهیم نگاهی به یکی از آنها به عنوان کلید این قوچ’ بازگشت به پلی آف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>