استنفورد آزمون مثبت برای coronavirus دیگران گفت: به ترک دانشگاه

استنفورد است پاکسازی دانشجویان خارج از دانشگاه خود را پس از یادگیری است که در مقطع کارشناسی دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در یک پیام به دانشگاه جمعه, رئیس جمهور مارک Tessier-لوین گفت: اکثریت قریب به اتفاق از دانشگاه استنفورد به دانشجویان آنها نیاز به حرکت از خوابگاه خود و ترک دانشگاه توسط چهار شنبه.

و Tessier-لوین اعلام کرد یک تخته سنگ از تغییرات از جمله منع تجمعات از 35 یا بیشتر مردم و نیاز است که سالن های غذاخوری در خدمت تنها به وعده های غذایی — به معنای به سرعت گسترش ویروس در محوطه دانشگاه.

دانشگاه استنفورد به نام در کلاس های حضوری در اوایل این ماه و قبلا تایید کرد که یک عضو هیات علمی آزمایش مثبت برای کوروناویروس. دانشگاه های دیگر در اطراف منطقه خلیج و در سراسر کشور گرفته اند مراحل مشابه.

اما استنفورد رهبران تشدید مهار خود را قصد دارد پس از یادگیری جمعه که در مقطع کارشناسی آزمایش مثبت برای این ویروس تبدیل شدن به دانشگاه برای اولین بار با یک مورد تایید شده. Tessier-لوین گفت: این دانشجو در حال حاضر خود جدا و مقامات در حال رسیدن به مردم, دانش آموز تا به حال تماس با.

“روشن است که ما نیاز به یک موج بعدی از اقدامات برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 در جامعه ما” Tessier-لوین نوشت: در پیام خود را. “این بسیار دشوار است اقداماتی را, اما ما می خواهیم افراد را عمیق فداکاری برای کسانی که در جامعه ما هستند که بیشتر در معرض خطر عفونت است.”

تنها تعداد کمی از دانش آموزان “که هیچ گزینه ای به جز اینجا” را مجاز به اقامت در دانشگاه استنفورد در دانشگاه مسکن Tessier-لوین گفت: از جمله دانشجویان بین المللی که می تواند سفر به خانه کسانی که با خطرات بهداشتی و کسانی که بی خانمان هستند. هر کس دیگری باید ترک “در اسرع وقت” و 5 بعد از ظهر چهارشنبه در آخرین گفت.

استنفورد مقامات را مطلع دانش آموزان ظهر شنبه که آیا آنها را مجاز به اقامت در محوطه دانشگاه.

کسانی که باقی می ماند را پیدا خواهد کرد زندگی دانشگاهی تبدیل شد رویدادهای اجتماعی و یا احزاب تمام سالن های ورزشی و مراکز تفریحی بسته خواهد شد و دانش آموزان نمی توان اجازه را به مهمانان بر روی پردیس Tessier-لوین گفت.

در حال حاضر در شنبه دانشگاه تا به حال خود را تغییر قوانین برای پردیس سالن های غذاخوری را منطبق با county محدودیت در گردهمایی دانش آموزان اجازه داده شد به غذا خوردن در سالن های غذاخوری و دریافت از قبل پر شده برو وعده های غذایی آنها را باید خارج و یا بازگشت به خوابگاه خود را.

دانشگاه نیز درخواست اساتید به امتحانات نهایی برای زمستان سه ماهه اختیاری.

“من می دانم که چگونه بسیار دشوار است و عمیقا ناامید کننده این مراحل را برای بسیاری از دانش آموزان” Tessier-لوین نوشت. “ما در حال بدست گرفتن این اقدامات جدید برای حمایت از سلامت و ایمنی و به تراز عملیات ما با سرعت در حال تغییر تحولات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>