استنفورد لغو کلاس های حضوری بیش از coronavirus نگرانی

اخبار منطقه خلیج گروهی

دانشگاه استنفورد در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 و سهولت در جامعه نگرانی های بالقوه مرگبار بیماری تنفسی, دانشگاه استنفورد است لغو کلاس های حضوری برای دو هفته آخر ماه زمستان سه ماهه شروع دوشنبه.

این دانشگاه همچنین خواستار خاموش در فرد اعتراف رویداد آخر هفته برای دانشجویان شده اند و یا ارائه خواهد شد ورود به دانشگاه استنفورد, برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 23-26.

کشيش Persis Drell اعلام کرد که حرکت می کند در نامه ای به جامعه دانشگاه شب جمعه است.

“به حدی امکان پذیر است” Drell نوشت: “ما خواهد شد در حال حرکت در کلاس های آنلاین به فرمت های در محل در فرد آموزش.” او افزود که امتحانات نهایی داده خواهد شد و در take-صفحه اصلی قالب.

“ما می دانیم که این یک قابل تنظیم برای بسیاری از مدرسان” Drell نوشت.

کلاس نمی خواهد در فرد اما دانشگاه باقی خواهد ماند و باز با توجه به Drell.

Drell ابراز ناامیدی از این تصمیم به انصراف از محبوب اعتراف رویداد آخر هفته.

“ما کار خواهد کرد اما برای توسعه جایگزینی برنامه نویسی و ما هیجان زده هستیم و با امکانات نوآورانه و قانع کننده مجازی تجربه برای ما بستری دانش آموزان به کلاس 2024,” او نوشت.

علاوه بر این دفتر در مقطع کارشناسی پذیرش و کمک های مالی خواستار پردیس تور و اطلاعات جلسات حداقل تا مارس 15, با توجه به Drell. مرکز بازدید کنندگان باز باقی خواهد ماند و بازدید کنندگان قادر خواهد بود به را خود هدایت تورهای پردیس.

این حرکت را دنبال استنفورد تصمیم به محدود کردن عمومی به حضور در دانشگاه, رویدادهای ورزشی, به یک سوم از ظرفیت محل نیز حداقل تا 15 آوریل به دلیل تهدید از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>