Standout, Minn. دبیرستان چشم انداز باقی مانده است بیمار از طریق فرآیند استخدام

و بدون گرفتن توجه کمی تا کنون از ده کنفرانس مدارس حفظ کند او را در شب. 6-پا-8 Stewartville junior که رهبری دولت را به ثمر رساند در این فصل در 33 امتیاز در هر بازی است امتناع گرفتار در وضعیت.

او تنها به دنبال مناسب است.

“من فکر نمی کنم به اندازه مدرسه و یا نام مسائل بسیاری به من گفت:” Tschetter که شده است به ارائه کمک هزینه تحصیلی توسط بخش مدارس ایالتی داکوتای شمالی Northern Iowa, وایومینگ, لویولا شیکاگو, تولدو, جیمز مدیسون ایالت کلرادو و داکوتای جنوبی کشور. “من فقط به دنبال بهترین جا برای من و خانواده و دانشگاهیان.”

بعد از چند ماه می شده اند یک کلید کشش در Tschetter بسیج در طول بهار و تابستان AAU فصل زمانی که مربیان کالج به طور معمول گله برای پیدا کردن استخدام. اما با COVID-19 در راه این احتمال وجود دارد که هیچ یک از آن می شود.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به جای مربیان کالج در حال رفتن به مجبور به جاسوسی در اطراف آزاد بسکتبال در Tschetter مزرعه خانواده در صورتی که می خواهید به او نگاه کنید.

که در آن او به طور مداوم می تواند خال خال قرار دادن عکس و انجام تمرینات اغلب به رهبری او مادر سابق Stewartville و دانشگاه ایالتی داکوتای شمالی بسکتبال standout Kasey Morlock (در حال حاضر Kasey Tschetter).

Kasey سابق خانم بسکتبال برنده جایزه در مینه سوتا بود و سه بخش II All-American. او به طور منظم قرار دادن این دانش به خوبی استفاده به عنوان او و شوهرش, Garth Tschetter (سابق NDSU گسترده گیرنده) دارای سه پسر خواهد شد, هشتم, کلاس هنری و پنجم کلاس پیت.

“(Kasey) یک مدل نقش برای ما” خواهد گفت. “او همیشه وجود دارد خارج وجود دارد با ما هل دادن ما و به ما مشاوره خوب است. او به ما نشان می دهد تعداد زیادی از بسکتبال مسائل با رفت و آمد و تجزیه و تحلیل ما عکس.”

ورزش فکر

این Tschetter لوازم ورزشی خانگی و در حال حاضر بیشتر از همیشه. هر سه پسران شروع صبح اکثر با وزن تمرین با هم و سپس یک تکه بزرگ از بعد از ظهر را صرف گرفتن عکس با Kasey ارائه اشاره گر و بازیگری به عنوان اصلی خود rebounder.

“امروز را ساخته شده 200 (3-اشاره گر) و او رفت و به چهار مکان های مختلف در دادگاه و تا به حال به 10 عکس در یک ردیف از هر نقطه” Kasey گفت. “من همیشه به او گفت که اگر شما می خواهید به بازی بسکتبال کالج است که شما باید آماده شود.”

Garth می خواهد آماده, بیش از حد. هنگامی که او بیرون می آید برای پیوستن به پسران او که زمانی که 2 بر 2 بسکتبال شروع می شود. Kasey مراحل کنار آن بیشتر به دلیل داشتن دو شانه “که کشته شد.”

را دیده است و بازی او در ادامه به گسترش این بهار است که یک چشم انداز ترسناک برای آینده مخالفان. او در حال حاضر ساخته شده است یک گام عظیم در طول این فصل از به طور متوسط 21 امتیاز در هر بازی به عنوان یک دانشجوی سال دوم به یک کشور پیشرو در 33 سال جاری است. و او آن را با خیره کننده بهره وری است. با وجود داشتن دو تا سه مدافعان آویخته بر او مقدار زیادی از زمان Tschetter شات 66 درصد در 2-اشاره گر 45 درصد در 3s و 82 درصد از خط پرتاب آزاد. او آن را در تمام انواع از راه های از پست یو پی اس به درایو به محدوده تیراندازی به alley-oop dunks. او همچنین موفق 11 ریباند در هر بازی.

Stewartville مربی آدم Girtman نسبت Tschetter هیولا فصل به او رسیده فیزیکی برخی از بلوغ است.

“او خیلی بیشتر هماهنگ” Girtman گفت. “شما می توانید بگویید در حال حاضر با آن تعریف عضلات واقعا شروع به آمده است. به علاوه او قرار می دهد در ساعت ها و ساعت ها به مهارت های خود را با مته.”

Tschetter همچنین یک standout کارفرمایی در Stewartville تیم فوتبال شروع این فصل بسکتبال واقعا مطمئن شوید که چه چیز برای رفتن برای او و یا تیم.

او با هم قرار داده برخی از بازی های بزرگ اوایل که به او قابل تامل است.

“من فکر می کنم ‘مرد بزرگ است'” Tschetter گفت. “اما من چندان مطمئن هستم که من می خواهم که قادر به نگه داشتن آن تا. من امیدوار بودم تیم ما می تواند برنده نگه دارید. و به عنوان ما همه چیز نوع snowballed برای ما. ما بسیار به دست آورده اعتماد به نفس. آن را دیوانه سرگرم کننده است. این بود برخی از سرگرم کننده ترین من تا به حال در بسکتبال. ما تا به حال بسیاری از بچه ها.”

Tschetter هرگز اجازه دهید تا نه و آیا هم تیمی های خود. در زمان فصل انجام شد ببر شد 25-6 بود ناراحت قدرت دولتی لیک سیتی و تا به حال ساخته شده آن را به تمام راه را به بخش 1AA قهرمانی بازی که در آن آنها را از دست داده برای ردیف 1-رتبه کالدونیای.

و Tschetter نامگذاری شد به همه امور خارجه تیم داشتن بصورتی پایدار و محکم خود را در بسکتبال مینه سوتا نقشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>