ایستاده راک, روح, دریاچه فایل با توافق داکوتای شمالی بیش از رای دهندگان ID قانون

توافق ظ جمعه, آوریل 24 در دادگاه فدرال می آید بیش از دو ماه پس از ایالات متحده منطقه قاضی را تکذیب کرد داکوتای شمالی وزیر امور خارجه آل Jaeger حرکت به رد دعوی اصل واصل در سال 2016. وکلا به نمایندگی از قبایل کمپین مرکز حقوقی و بومیان آمریکایی حقوق صندوق تهيه و به استدلال می کنند که محدود voter ID قوانین تصویب شده توسط دولت در سال 2013 محروم بسیاری از مردم زندگی در رزرو که تنها اداره پست جعبه آدرس.

Jaeger بارها گفت داکوتای شمالی voter ID قانون نیست disenfranchise یا تبعیض علیه بومیان آمریکایی است. شاکیان و شاکی قبایل ادعا 2013 قانون رای گیری سنگین برای مادری رای دهندگان آمریکایی با این استدلال که فقر و بی خانمانی دیگر سفر در مسافت های غیر قابل اعتماد وزارت حمل و نقل سایت و نادرست صادر آدرس نگه داشته و بسیاری از مردم بومی از رای گیری پای صندوق های رای.

“من فکر می کنم این یک پیروزی بزرگ برای قبایل و برای بومی رای دهندگان آمریکایی گفت:” علامت گذاری Gaber, مدیر آزمایشی دادخواهی برای مبارزات حقوقی مرکز. “در تمام طول یکی از بزرگترین مشکلات در اینجا بود که زندگی مردم در رزرو اغلب نمی اختصاص داده اند فیزیکی مسکونی خیابان آدرس و که شد و حتی روشن تر به عنوان ما به جمع آوری شواهد. چه می کند این است که ارائه یک درمان برای آن است و این چیزی است که ما درخواست شد در طرح دعوی در دادگاه.”

Buses were used at Standing Rock to help people get to the voting booths in 2018. C.S. Hagen / The Forum

اتوبوس مورد استفاده قرار گرفت در ایستاده راک برای کمک به مردم رسیدن به غرفه رای گیری در سال 2018 است. C. S. هاگن / انجمن

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

داکوتای شمالی با توافق دو قبیله خواهد اطمینان حاصل شود که شناسه قبیله ای و قبیله ای تعیین شده و خیابان های پذیرفته شده به عنوان مدرک معتبر. این توافق همچنین سیمان تعهدات ساخته شده توسط مقامات دولتی برای بازپرداخت قبیله ای هزینه های متحمل شده در حالی که تولید رای دهندگان شناسه.

علاوه بر این, توافق اجازه خواهد داد که آمریکایی های بومی است که لازم نیست و یا نمی دانم مسکونی خود در خیابان نشانی به محل اقامت خود را بر روی یک نقشه در انتخابات و یا هنگامی که تقاضا برای absentee ballot. وزیر امور خارجه را نیز با کار داکوتای شمالی وزارت حمل و نقل به منظور توسعه یک برنامه با قبیله ای دولت به موضوع رایگان و غیر راننده شناسه عکس در هر رزرو ایالت ظرف 30 روز آینده انتخابات ایالتی.

“در مجموع این دو قبیله را بیش از 7000 ساکنان سن رای گیری خواهد کرد که بهره مندی از رضایت حکم خواهد بود که در نیروی برای ایالت اولیه انتخابات در ژوئن 9,” انتشار اخبار از کمپین مرکز حقوقی اعلام کرد.

این توافق هنوز به تایید دادگاه و دو ماه تاخیر ناشی از مسائل تدارکاتی پشت جمع آوری مورد نیاز, امضا, با توجه به مبارزات حقوقی مرکز.

Jaeger گفت: “ما کاملا انجام نمی شود” به این معنی که توافق بین قبایل هنوز به تایید دادگاه و او را در انتظار دادگاه تصمیم نهایی.

“هیچ چیزی در توافق حل و فصل است که تغییرات قانون است. همه چیز را در حل و فصل توصیف آنچه که ما در حال رفتن به انجام و چگونه ما در حال رفتن به رفتن در مورد انجام آن” Jaeger گفت. “ما می خواهیم به کار با مردم در اینجا. ما در حال کار با آنها را در حال حاضر و آماده شدن برای ماه ژوئن انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>