استن Vander هاگن: مترو تلاش برای تنظیم شاهدانه بوی تهدید از میلاد را به بخش کشاورزی


شاهدانه در حال رشد در گلخانه. کریس Roussakis / ایسنا

نظر: شاهدانه قانونی محصول در کانادا — درست مثل انگور و رازک و باید تنظیم شود در همان راه به عنوان دیگر محصولات کشاورزی

ما در تلاش جمعی برای بهبود کیفیت هوا و کاهش گازهای گلخانه ای که گیاهان و محصولات کشاورزی شد مشکل ؟ مقامات در مترو ونکوور منطقه ای فکر می کنم تا به عنوان یک مترو کمیته به نام “آب و هوا” است پیشنهاد تنظیم به طور طبیعی تولید گازهای گلخانه ای از گیاهان است. درست است. شروع با شاهدانه مترو ونکوور است پیشنهاد تنظیم عطر و طعم طبیعی و ترکیبات آمده است که از گیاهان و درختان.

عقل متعارف است که گیاهان برای این سیاره است. آنها ضبط قابل ملاحظه بخشی از جهان گازهای گلخانه ای در حالی که انجام بسیاری از دیگر حیاتی هوایی با کیفیت توابع. بنابراین آنچه که واقعا در رفتن در اینجا ؟

مترو ونکوور می خواهد به تنظیم بوی از فعالیت های کشاورزی. از آنجا که هیچ راه قابل اعتماد برای تنظیم بوی مرتبط با روند رو به رشد آنها در حال تلاش برای گرفتن یک پتو رویکرد با هدف قرار دادن چیزی به طور معمول مربوط به خودرو, اگزوز, تبخیر سوخت و حلال: ترکیبات آلی فرار (VOCs).

در حالی که به طور گسترده ای شناخته شده VOCs متنوع و پیچیده است. برخی از آنها ساخته دست دیگران رخ می دهد به طور طبیعی. گیاهان منتشر می کنند آنها را به طور طبیعی و خود به خود به آنها واکنش نشان می دهند به محیط زیست است. بوی از برش چمن و یا توت فرنگی تازه یک VOC. برخی از VOCs می توانید به حفاظت از گیاهان از استرس و شکارچیان دیگران را جذب زنبور عسل برای گرده افشانی. بزرگترین تولید کننده در منطقه ما از یک VOC به نام ترپن است سبلنجس. ترپن ها نیز ساطع شده از گیاه شاهدانه.

VOC تولید گازهای گلخانه ای از انسانی (ساخته دست بشر) منابع بدون شک یک مشکل و خوشبختانه بسیار انجام شده است به آنها را کاهش می دهد. در مقابل اثرات زیست محیطی از biogenic (طبیعی) VOC منابع — از جمله تمام اشکال کشاورزی — بسیار جزئی آن را توجیه نمی کند, اندازه گیری, با توجه به کانادا آلودگی هوا انتشار گزارش موجودی.

طبعا B. C. کشاورزان و دامداران نگران هستند که با اینکه این دو با هم منجر به حتی بیشتر نوار قرمز افزایش هزینه های غیر ضروری برای تولید مواد غذایی محلی.

مترو ونکوور به قدرت برای تنظیم هوا, تولید گازهای گلخانه ای مانند VOCs اما آن را نمی باید از این قدرت برای تنظیم بوی در اراضی کشاورزی. کشاورزان و گلخانه اپراتورهای تکیه بر سیاست هایی که ارائه شده مسئول مزرعه شیوه پایبند به آنها اجازه رشد و فرآیند مواد غذایی و انواع دیگر محصولات کشاورزی است. مترو ونکوور به نظر می رسد موقعیت VOCs به عنوان “گازهای مضر از گیاهان” به سادگی به دور زدن راست به مزرعه حمایت و برای رسیدن به هدف واقعی خود را — است که به تنظیم بوی.

شاهدانه قانونی محصول در کانادا — درست مثل انگور و گره. به همین دلیل B. C. شورای کشاورزی معتقد است تولید کنندگان حشیش باید تنظیم شود در همان راه به عنوان دیگر تولید کنندگان. مترو ونکوور باید اجازه می دهد تا مزرعه صنعت بررسی هیئت مدیره است که به ارزیابی نرمال مزرعه شیوه از جمله بوی مدیریت به عنوان بخشی از شیوه های حفاظت از قانون به انجام آن نقش است. همسایگان می تواند به طور رسمی شکایت به FIRB و دادگاه تصمیم خواهد گرفت که اگر “عادی مزرعه شیوه” هستند که به دنبال متعادل کشاورز “حق مزرعه” با همسایه شکایت.

ما را تشویق مترو ونکوور به تمرکز بر املاک گاز گلخانه ای را کاهش و کشاورزی پایدار تولید نزدیک به خانه. تنظیم کارخانه و محصول تولید گازهای گلخانه ای خواهد شد که ناخواسته پیامدهای گسترده — با کمی سود ما به محیط زیست محلی و یا جهانی آب و هوا.

استن Vander هاگن است رئیس جمهور B. C. شورای کشاورزی و صاحب رنگین کمان گلخانه, Inc., عمده رشد و توزیع گیاهان گلدانی واقع در چیللیوکک.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به provletters@theprovince.com.

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل vantips@postmedia.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme