مرحله تنظیم به صورت آنلاین جام ملتهای شطرنج مسابقه; نند به سرب پنجم کشت هند

Chennai, مه 4:
پنج بار قهرمان جهان Viswanathan آناند منجر خواهد شد هند در شارژ آنلاین, جام ملت آغاز و در روز سه شنبه که در آن برخی از بهترین بازیکنان جهان خواهد شد و در صورت خاموش در میان COVID-19 همه گیر است که پرتاب ورزشی تقویم از دنده.
سازمان های بین المللی فدراسیون شطرنج و Chess.Com این شش تیم رویداد تبلیغ می شود ثروتمندترین آنلاین مسابقات تیم, ویژگی های, تمام نام های بزرگ در این بازی با قهرمان جهان مگنوس کارلسن که تنها تفنگ بزرگ از دست رفته خط.
چین دانه بالا و تیم های دیگر در نزاع هستند اروپا (دانه دوم) روسیه و ایالات متحده آمریکا و هند و سایر نقاط جهان است.
هند شده اند کشت پنجم با وجود یک تیم ملی قوی که شامل Anand Vidit Gujrathi P Harikrishna B Adhiban, Koneru Humpy و D Harika با قهرمان سابق جهان ولادیمیر کرامنیک به عنوان مشاور.
آنها را در ایالات متحده آمریکا در دور باز با آناند برخورد با هیکارا ناکامورا در بالای هیئت مدیره.
چین شروع می شود به عنوان مورد علاقه های شما با بازیکنان مانند دینگ Liren وانگ هائو و Wei Yi و چهار بار قهرمان جهان Yifan Hou در صفوف خود علاوه بر یو Yangyi و زنان قهرمان جهان Ju Wenjun به عنوان ذخایر اروپا و ایالات متحده آمریکا تیم می تواند مطرح سفت چالش آنها را در دلار 180,000 مسابقات است.
این تیم اروپایی دارای Maxime Vachier-Lagrave, Levon Aronian و Anish Giri به عنوان سه پیشرو در مردان همراه با آنا Muzychuk در چهارم هیئت مدیره.
افسانه ای روسیه Garry Kasparov را نیز به عنوان کاپیتان از تیم ملی.
روسیه خواهد بود تا اروپا در برابر در باز گرد در حالی که چین را نبرد آن را با بقیه جهان.
“آن است که بسیار قوی رویداد. ما پنجم دانه در این رویداد است. اما حتی در این المپیاد هنگامی که ما در نظر گرفته شد underdogs ما ما باید مبارزه برای مکان های بالا. بنابراین حتی در اینجا نباید در این مورد. من شده اند در تمرین حاضر و بنابراین باید هم تیمی های من” هند شماره 2 Gujrathi گفت PTI.
جهان سریع قهرمان Humpy در بخش او گفت این بود که او برای اولین بار مسابقات در پلت فرم آنلاین که بیش از حد در برابر قوی میشه.
“من فکر می کنم آن است که برای رفتن به یک نبرد دشوار برای هر کس این را به عنوان سریع فرمت,” او اضافه شده است.
ایالات متحده آمریکا می تواند در نظر گرفته dark horse با Fabiano Caruana, هیکارا ناکامورا, وسلی پس و ایرینا Krush در مخلوط.
این رویداد به شرح زیر دو round-robin فرمت, با دو پیشتاز مبارزه برای عنوان در “Superfinal.”
تمام مسابقات شامل چهار تخته – نشان داده شده توسط سه مرد و یک بازیکن. سریع زمان-کنترل 25 دقیقه به اضافه 10 ثانیه افزایش در هر حرکت می کند.
جوخه های:
هند: Viswanathan Anand Vidit Gujrathi P. هاری کریشنا Koneru Humpy; ذخایر: B Adhiban D Harika. استاد مشاور: ولادیمیر کرامنیک.
چین: دینگ Liren وانگ هائو وی یی Yifan Hou; ذخایر: یو Yangyi و جو Wenjun. کاپیتان: Ye Jiangchuan.
اروپا: Maxime Vachier-Lagrave, Levon Aronian, Anish Giri آنا Muzychuk. ذخایر: ژان-کریستوف Duda و نانا Dzagnidze. کاپیتان: Garry Kasparov.
روسیه: ایان Nepomniachtchi ولادیسلاو Artemiev سرگئی Karjakin ایتالیایی Goryachkina; ذخایر: دیمیتری Andreikin و اولگا Girya. کاپیتان: الکساندر Motylev.
ایالات متحده آمریکا: Fabiano Caruana, هیکارا ناکامورا, وسلی پس ایرینا Krush; ذخایر: Leinier Dominguez پرز و آنا Zatonskih. کاپیتان: جان دونالدسون
بقیه جهان: Teimour Radjabov علیرضا Firouzja, باسم امین ماریا Muzychuk; ذخایر: Jorge کری و Dinara Saduakassova. کاپیتان: Arkady Dvorkovich. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>