کارکنان کار برای حفاظت از جمعیت از عفونت در ND دختران مسابقات بسکتبال

GRAND FORKS — آنفولانزا سرماخوردگی و coronavirus داشتن تاثیر بر چگونه کارکنان و رسیدگی به آنها در کلاس B مسابقات بسکتبال دختران در گرند فرک.

هزاران نفر از مردم در حال انتظار برای رفتن به بتی Engelstad سیووکس سنتر برای تماشای داکوتای شمالی بسکتبال دختران کلاس B مسابقات است. با نگرانی جدید کروناویروس در حال رشد کارکنان به طور منظم پاک کردن سطوح برای جلوگیری از گسترش هر گونه میکروب ها.

آنها همچنین به مردم جام جدید در امتیازات زمانی که آنها نگاه به دوباره پر کردن جای جایگزینی قبلی خود در جام حذفی برای جلوگیری از هر گونه آلودگی.

با خطر عفونت باقی مانده کم در داکوتای شمالی کارکنان در بتی امیدوارند که هواداران هنوز هم می آیند و تشویق برای دختر مورد علاقه تیم بسکتبال.

“اگر شما به دنبال یک فعالیت در این آخر هفته با UND تیم هاکی خارج از شهر و UND تیم بسکتبال رهبری به Sioux Falls به قله لیگ مسابقات (وجود دارد) بزرگ مدرسه بسکتبال با تعداد زیادی از طرفداران جیغ و مشارکت دانش آموزان گفت:” جودی هاجسون مدیر کل عرصه است. “ما می خواهم همه را تشویق به آمده در به بتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>