St. Paul معلمان رد داوری پیشنهاد برای جلوگیری از اعتصاب; ادامه مذاکرات دوشنبه شب

معلمان و دیگر کارکنان ارائه شده توسط St. Paul فدراسیون از مربیان تبدیل شده در منطقه متعلق به ملک به عنوان آنها به سمت چپ کار توصیه نمی دانستند که آنها می خواهم به عقب. والدین و دانش آموزان به خواب رفت نمی دانستند اگر آنها می خواهم که در جایی در صبح است.

ساعت بعد اتحادیه مذاکره کنندگان به اتفاق آرا رد یک منطقه پیشنهادی که داشته مدرسه باز برای 37,000 دانش آموزان با در نظر گرفتن کار خود قرارداد اختلاف به داوری.

“بخش بزرگی از این مذاکرات شده است در مورد این واقعیت است که مردمی که در کلاس درس به صورت منظم در حال گفتن ما از آنچه تو ما را دانش آموزان نیاز” رئيس جمهور اتحادیه نیک فابر گفت.

داوری او گفت: می خواهم اجازه دهید کسی که حتی بیشتر از کلاس درس را که تماس بگیرید.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

سرپرست جو Gothard درخواست بعد از ظهر دوشنبه در ششمین مستقیم بعد از میانجیگری. او گفت: داوری اجازه می دهد هر دو طرف به ارائه نهایی خود را در مواضع در مسائل مورد مناقشه نگه داشتن مدرسه در جلسه در حالی که آنها در انتظار یک تصمیم گیری الزام آور.

“بهره داوری یک راه برای اطمینان حاصل شود بچه ها در مدرسه هستند در حالی که روند مذاکرات همچنان ادامه دارد,” او گفت:.

هر دو طرف گفت: برنامه ریزی برای آنها ادامه با میانجیگری دوشنبه شب به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال پیشرفت است.

اگر آنها قادر به رسیدن به یک معامله معلمان آماده می شدند به اعتصاب به جای آموزش صبح روز سه شنبه.

دولت واسطه شده اند مبادله پراکنده مذاکرات از ماه دسامبر ادامه خواهد داد به انجام این کار در طول یک اعتصاب اگر احزاب می خواهند کمک کنند.

یک اتحادیه معلمان نماینده گفت: دو طرف رسیده چندین توافق آزمایشی یکشنبه ساخته شده است اما “هیچ حرکت قابل توجهی” در اتحادیه اولویت های پیشنهادی: استخدام روان, بهداشت حرفه ای چند زبانه کارکنان آموزش و پرورش ویژه معلمان و ترمیمی شیوه های متخصصان است.

هزینه هدف

یک سال پیش هیئت مدیره مدرسه و منطقه و مدیران مجموعه گذراندن هدف برای همه چانه زنی واحد: برنامه حقوق و دستمزد را افزایش می دهد از 1.5 درصد این مدرسه سال و 2 درصد در سال آینده است.

برای معلمان قرارداد اتحادیه — که نیز پوشش می دهد دستیاران آموزشی و مدرسه و جامعه خدمات حرفه ای — که یک $9.6 میلیون هزینه افزایش می دهد.

اتحادیه بالا پیشنهاد تنهایی — صدها نفر از استخدام شدگان جدید برای نصب سلامت روانی تیم در هر مدرسه خواهد هزینه حدود 30 میلیون دلار در سال با توجه به منطقه.

“چالش این است که اگر ما به توافق برای اختصاص منابع بیشتر برای برآوردن یک چانه زنی واحد از آن تاثیر منابع ما به ارائه منصفانه قرارداد با دیگر چانه زنی واحد” رئیس جمهور هیئت مدیره Marny منتظر گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه ، “این نیز بدان معناست که ما نیاز به کاهش به دیگر برنامه ها و نیازهای مدارس ما. واقعیت این است که هیچ راز قابلمه پول جایی پنهان شده.”

در اوایل دور از مذاکرات منطقه انجام داد ارائه بیش از آن صرف هدف با 1.2 میلیون دلار به استخدام اضافی سلامت روانی کارکنان است.

این اتحادیه پس خواسته است این منطقه به reprioritize آن هزینه و فاز در سلامت روان استخدام بیش از چندین سال.

Gothard روز دوشنبه گفت او موافق دانش آموزان نیاز به حمایت بیشتر و که منطقه در حال حاضر دارای “500 کارمند تمام وقت ارائه رفتاری و اجتماعی-حمایت عاطفی” به همراه یکی دیگر از 39 جامعه از طریق مشارکت.

در حالی که اتحادیه علنا تبلیغ آن دانشجو-محور طرح آن را نیز پیشنهاد کرده است که پرداخت را افزایش می دهد از 3.4 درصد و 2 درصد است.

St. Paul معلمان ساخته شده $75,199 به طور متوسط در سال گذشته — دوم-بیشتر میان دولت های عمومی مدارس.

اریکا Schatzlein این اتحادیه با معاون رئیس جمهور گفت: یکشنبه بسته پیشنهادی از منطقه ارائه شده برای پرداخت برخی از اولویت های اتحادیه اما در هزینه از اعضای دستمزد.

“آنها در حال تلاش برای گودال معلمان در برابر دانش آموزان ما و در برابر خانواده های ما,” او گفت:. “ما در حال رفتن به تقسیم شده است.”

منطقه را صندوق به طور کلی هزینه های پیش بینی شده است در $576 میلیون دلار از این سال است. منطقه انتظار دارد تا پایان سال با صندوق اختصاص داده نشده تعادل از 5.1 درصد از یک سال هزینه — درست در بالای هیئت مدیره دستورالعمل حداقل 5 درصد است.

رهبران اتحادیه

در حالی که محلی رهبران اتحادیه مذاکره دوشنبه, آموزش و پرورش, مینه سوتا, رئیس جمهور دنیس Specht سفر کرد واشنگتن از تکنولوژی مگنت مدرسه همراه با ملی اتحادیه معلمان سر Randi واینگارتن و لیلی Eskelsen گارسیا.

معلمان در چندین شهرهای بزرگ رفته اند در اعتصاب سال گذشته خواستار توجه کافی به معلم پرداخت و برآورده نشده دانشجویی نیاز دارد. اعتصاب در سنت پل می تواند شروع موج جدیدی از معلم فعالیت در مینه سوتا است.

Specht گفت: معلمان در سراسر کشور آماده خواهد شد برای قدم زدن به بیرون از کلاس های درس خود را در سال آینده. او گفت: سال گذشته دوسالانه بودجه دولت ارائه شده است که متوالی 2 درصد به ازای هر دانش آموز کمک های مالی را افزایش می دهد — جمعا به مبلغ 388 میلیون — همراه با 160 میلیون دلار برای آموزش و پرورش ویژه مهد کودک و مدرسه ایمنی نمی به اندازه کافی.

“وقت آن است که به طور کامل و فضاي صندوق مدارس ما,” او گفت:. “ما مایل به رفتن به کنگره را به صدای ما شنیده می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>