St. Paul پلیس تحقیق در سمت شرق قتل

ST. پل — قتل کارآگاهان در حال تحقیق در مورد تیراندازی در خیابان در شب شنبه, مارس 26 که در سمت چپ یک مرد مرده است.

چند نفر به نام 911 حدود 10 p. m. روز شنبه به گزارش صدای شلیک گلوله در نزدیکی میننهها خیابان شرق و شمال سرو خیابان. وقتی ماموران وارد آنها دریافتند یک مرد که به ضرب گلوله کشته شده بود در داخل یک خودرو در نزدیکی تقاطع.

ماموران به مرد کمک های اولیه نامیده می شود و برای پزشکان مرد درگذشت و در صحنه است.

“اعضای St. Paul اداره پلیس را به قتل باند و قانونی خدمات واحدهای در حال کار برای پیدا کردن که قربانی این است که آنچه که او انجام شده بود قبل از او کشته شد و چه کسی مسئول مرگ او” مقامات گفت.

این دومین تیراندازی در حدود یک هفته در این منطقه که قربانیان پیدا شد در اتومبیل های خود را.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

افسران در پاسخ به یک گزارش از عکس اخراج اندکی پس از ظهر, مارس 18 در نزدیکی ایستگاه گاز تعطیلات در 1444 میننهها Ave. هنگامی که آنها وارد آن درگیر بود و در سمت چپ صحنه است.

شاهدان پلیس گفت که قربانیان ممکن است از عکسبرداری به حال سمت چپ این منطقه در یک ون به عنوان غرب در میننهها خیابان. ون داشت حدود 2 مایل دور در یک خیابان در نزدیکی تقاطع Bradley خیابان و بوش خیابان.

پلیس دو مرد قربانیان در ون. Micheal Valentino Parrish, 20, از مینیاپولیس بود در صحنه مرده و دوم نر منتقل شد به مناطق بیمارستان با زخم گلوله به بازو.

هر کسی با اطلاعات در مورد هر دو تیراندازی خواسته است برای تماس 651-266-5650.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>