St. Paul بیمارستان به آزمون پانکراتیت دارو برای coronavirus اثر

ST. پل — HealthPartners موسسه کمک آزمون مواد مخدر است که می تواند در حد یک نیاز برای بیماران مبتلا به موارد شدید COVID-19.

CalciMedica سان Diego توسعه CM4620-IE برای کمک به بیماران با موارد حاد پانکراتیت و آن را امن ثابت شده است که برای استفاده از.

در حال حاضر داخل وریدی مواد مخدر است که کشف شده به عنوان یک درمان برای coronavirus اثر التهاب ریه و آسیب ریه. این دارو در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از “cytokine طوفان” است که زمانی که سیستم ایمنی بدن خسارت بدن خود سلول.

مناطق در بیمارستان St. Paul شروع یک مطالعه بالینی در هفته گذشته پس از مواد مخدر دریافت سریع-پیگیری تصویب تحقیقات از FDA. بیمارستان هنری فورد در دیترویت است که انتظار می رود برای شروع یک محاکمه این هفته و بیشتر مطالعه سایت ها آمده بود اضافه شده است.

“وجود دارد یک نیاز مبرم برای سرعت عمل قوی برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 ذات الریه,” دکتر گفت: Charles A. Bruen در مناطق, در بیمارستان, در بیانیه ای. “… (دارو) شروع سریع باعث می شود آن را ایده آل برای حاد تنظیمات. پتانسیل لازم برای جلوگیری از توسعه (سندرم زجر تنفسی حاد) در بیماران مبتلا به COVID-19 ذات الریه و کاهش نیاز به هواکش در زمانی که وجود دارد کمبود هواکش در مراکز درمانی در سراسر آمریکا”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اين مطالعه شامل 60 نفر از بيماران بستری با COVID-19 که نسبتا کم سطح اکسیژن خون اما نمی نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی.

تصادفی تست خواهد شد که 40 نفر از بيماران دریافت سه چهار ساعت تزریق بیش از سه روز و 20 بيمار را دریافت استاندارد مراقبت بدون دارو. بیماران خواهد شد و پس از مدت 10 روز و یا تا زمانی که تخلیه و تماس پس از 30 و 60 روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>