St. Paul تصویب گران تر نوسازی آمریکایی هندی آهنربا مدرسه

این مدرسه بود در میان یک تخته سنگ از ساخت و ساز پروژه های تایید شده توسط St. Paul هیئت مدیره مدرسه در روز سه شنبه, فوریه. 18 — اولین بار پس از منطقه را به عهده گرفت گسترده و سؤال از آن هزینه های ساخت و ساز در پاسخ به پایونیر پرس گزارش در ماه مه.

مدرسه عوض در دیتون بلوف محله برای اولین بار بود که برآورد هزینه $23.1 میلیون دلار با توجه به اصلی districtwide امکانات طرح جامع به تصویب رسید و در سال 2016.

اما یک خارجی نقد و بررسی دریافتند که برآورد و بسیاری دیگر که به شدت ناقص است.

در حال حاضر حدود 53.3 میلیون نوسازی خواهد شد به اندازه کافی پر هزینه که St. Paul منطقه مدرسه خود جلب کرد تا برنامه های جایگزین به صورت کاملا جدید ساختمان سازی در بخش شرقی از اموال. اما مقامات می گویند یک روز شده است به وضوح یک گزینه بهتر از جدید K-8 مدرسه دلار تخمین زده می 88.7 میلیون.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به عنوان بخشی از یک 160 صفحه گزارش در ماه اکتبر دالاس مبتنی بر Jacobs Engineering Group, سوال چرا, St. Paul شد هزینه های زیادی در بازسازی به جای ساخت مدارس جدید و بسته شدن دیگران به عنوان ثبت نام را نگه می دارد در حال سقوط است.

به عنوان بسیاری از پنج مدرسه بازسازی از 19 پروژه یا در حال حاضر تکمیل شده و یا برنامه ریزی برای آینده نزدیک ممکن است هزینه بیش از یک ساختمان جدید آنها یافت می شود.

مثال قابل توجه ترین در تجزیه و تحلیل آنها بود نوسازی جهانی هنر پلاس (که قبلا Linwood مونرو) دانشگاه پایین تر است که آنها متوجه شده اند که 9 میلیون دلار ارزان تر برای ساخت دوباره.

مدرسه منطقه است در پاسخ به یک ماه دسامبر درخواست از پیشگامان مطبوعات برای چقدر پول در واقع صرف شد 10 پروژه بزرگ پس از 2017.

جاکوبز تجزیه و تحلیل استفاده می شود بسیار پایین تر برآورد هزینه برای ساخت مدارس جدید به همین دلیل است که بسیاری از هزینه های خود را مقایسه مخفیگاه آنان را در حمایت از بیش از شروع به جای اصلاح موجود در مدارس.

مدرسه مقامات منطقه تا کنون گرفته اند فقط یکی نوسازی کردن برنامه — بروس Vento ابتدایی که $51.5 میلیون طراحی می آید بیش از حد نزدیک به برآورد هزینه ساخت و ساز جدید از $70.8 میلیون; آن را به احتمال زیاد خواهد شد بازسازی شده در همان سایت وجود دارد اما هیچ برنامه ریزی دقیق و یا جدول زمانی.

چرا که نه ؟

آمریکایی هندی آهنربا است و درست در 60 درصد آستانه که در آن منطقه شروع می شود با توجه به ساختمان یک مدرسه جدید به جای تعمیر ، اما آنها را پیدا کردم هزاران دلیل برای رفتن پیش با نوسازی.

برای یک شهرستان ى قوانین اجازه نمی دهد برای چهار داستان است که آن را نیاز به یک رد پای بزرگتر. اتوبوس و ترافیک ماشین به مدرسه را بهبود بخشد اما آنها می خواهم از دست دادن برخی از بازی در فضا و جدید pow-wow محل خواهد بود به دور از پارکینگ.

این منطقه همچنین در نظر به طور موقت اختلال در سایت ساخت و ساز های زیست محیطی تاثیر جایگزینی مدارس و تاخیر به پروژه های دیگر که هزینه های بیشتر در یک ساختمان جدید.

تیم براون آمریکایی هندی آهنربا اصلی مشغول به کار در Anishinabe آکادمی در مینیاپولیس هنگامی که آن را نقل مکان کرد به یک ساختمان یک دهه پیش و دیدم ثبت نام قرار می گیرند.

“ما نقل مکان کرد اما ما از دست رفته بسیاری در طول راه. جامعه حرکت نمی کند با ما,” او گفت: هیئت مدیره در طول یک جلسه مطالعه در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme