سرچشمه های پیش رو برای خوب است ؟ مینه سوتا نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن یک حرکت دائمی نور روز صرفه جویی در زمان

ST. پل — به عنوان Minnesotans آماده شدن برای بهار رو به جلو برای نور روز صرفه جویی در زمان در هفته آینده نمایندگان مجلس در حال گرفتن یک پیشنهاد برای حفظ مینه سوتا در آن زمان منطقه برای خوب است.

اعضای سنای آمریکا با دولت های محلی در روز سه شنبه, فوریه. 25 بر یک رای صدای پیشرفته یک پیشنهاد به مینه سوتا رسمی منطقه زمانی پیشرفته زمان استاندارد. این حرکت را دولت دائم در نور روز صرفه جویی در زمان اگر دولت فدرال تصویب تغییر است.

سناتور. مریم Kiffmeyer R-دریاچه های بزرگ به ارمغان آورد این لایحه و گفت: این امر کمک به کاهش مسائل بهداشتی مربوط به دو سالانه تغییر به حرکت از یک ساعت به جلو در بهار و پاییز و یک ساعت در پاییز.

“من فکر می کنم سلامت و مسائل ایمنی است که با این یک ساعت تغییرات در پاییز به نظر می رسد که به ناراحتی مردم بیشتر از هر چیزی” Kiffmeyer گفت. “و این تنها راه ما می توانیم به داشتن که مداوم در طول سال زمان با حرکت ملایم که خورشید به ما می دهد در نور روز و چگونه است که تغییرات است که با تطبیق نور روز صرفه جویی در زمانی که دولت فدرال باید در تصویب آن است.”

دموکرات ها در ایالت مینه سوتا در مجلس نمایندگان مطرح پیشنهاد های مشابه است. رهبران در هر دو مجلس تقسیم دولت گفته اند که آنها در حال باز به تغییر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Kiffmeyer گفت: او را نیز بررسی کنید با مینه سوتا ایالات اطراف برای دیدن اینکه آیا آنها می خواهم تا طرح های مشابه است. آیووا وزن یک طرح مشابه و داکوتای جنوبی مجلس نمایندگان رای دادند را یک پیشنهاد برای همیشه اتخاذ نور روز صرفه جویی در زمان در اوایل این ماه. داکوتای شمالی در سال گذشته را رد کرد و پیشنهاد به طور دائم قرار دادن دولت مرکزی منطقه زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>