Sportsnet به پخش کلاسیک Canucks سه گانه-سربرگ و طرفداران می توانید خرید 50/50 بلیط

این Sedins’ آخرین بازی خانه, بازی 7 از سال 1994 جام استنلی نهایی و هیجان برنده از 2019-20 فصل خواهد شد پخش شده در مارس 4.

راجرز Sportsnet را درجه سه کلاسیک Canucks بازی در روز شنبه از جمله آخرین بازی خانگی برای Sedin و بازی 7 از سال 1994 جام استنلی نهایی.

بازی حماسی از رنجرز در مقابل Canucks سری خواهد شد در 2 p. m. PT روز شنبه در Sportsnet One. در 4 p. m., عمل تغییر خواهد کرد به Sportsnet اقیانوس آرام با Canucks’ خطر ناک پنج هدف باز گشت برنده شدن بیش از Detroit Red Wings از اکتبر گذشته.

و سپس در 6 p. m. PT, این Sedins’ آخرین زادگاه هورا از 5 آوریل سال 2018 خواهد هوا در Sportsnet اقیانوس آرام.

ابتدا در ظهر روز شنبه Canucks برای بچه ها صندوق آغاز خواهد شد و یک هفته 50/50 قرعه کشی آنلاین در 9 p. m. در آوریل 11.

برنده تمام پولها را شامل $40,000 از بلامعارض jackpots از 2019-20 پیش فصل Canucks بازی. بلیط های در دسترس خواهد بود به صورت آنلاین در canucks.com/online5050.

شنبه شب برنامه ریزی شده بود به بازی نهایی از 2019-20 فصل با Canucks میزبانی وگاس شوالیه طلایی. به عنوان سنت است و این بازیکن جوایز را اعلام خواهد کرد و همچنین این که فن قدردانی شب.

با که در ذهن Canucks در حال راه اندازی یک فن قهرمان جوایز برنامه, درخواست برای نامزد از مردم که “جشن شور و شوق فداکاری و حمایت از قهرمانان و شخصی کمک آنها ساخته شده در جوامع در سراسر B. C.”

دسته بندی طراحی الهام بخش از Canucks تیم جوایز عبارتند از:

قهرمان گمنام: خدمات ضروری کارگر

هرگز به دنبال توجه اما همیشه برای دیگران این افراد در حال نگه داشتن جوامع ما عملیاتی خود را از طریق فوق العاده ای از تلاش ها و فداکاری

بهترین Defenceman: مراقبت های بهداشتی کارگران و یا اولین پاسخ

هر روز این افراد در حال قرار دادن نیازهای دیگران ایستاده در خط مقدم کار خستگی ناپذیر برای حفظ همه ما امن

هیجان انگیز ترین بازیکن: کسب و کار کوچک محلی و یا گروه اجتماعی

پرش در فرصتی برای کمک به این کسب و کار محلی و یا گروه های بسیج هم در جوامع خود را برای ارائه کمک و پشتیبانی در هر راه ممکن است

MVP: هر فردی برجسته ساخت یک تفاوت

هر روز قهرمانان در نظر گرفتن زمان از روز خود را برای کمک به دیگران هر زمان که آنها می توانند. در طول این بی سابقه بار آنها را به شدت به چالش برای کمک به دیگران در هر کجا که ممکن است.

نامزدی پنجره باز می شود در روز شنبه و بسته در آوریل 13. نامزد می تواند فرستاده شده در canucks.com/fanheroawards.

برندگان خواهد شد به رسمیت شناخته شده برای اعمال خدمات توسط تیم خود را با استفاده از کانال های رسانه های اجتماعی و دریافت سفارشی Canucks ژاکت.

فروش در دسترس از طریق فروشگاه آنلاین تیم

کناکز آنلاین تیم فروشگاه در vanbase.ca ارائه تخفیف تا 40 درصد خاموش به طور منظم قیمت کالا.

موارد فروش شامل کشباف و یادگاری از Sedins’ بازنشستگی هفته.

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>