Sportsnet گزارش: NHL بحث در مورد امکان داشتن حذفی بازی در گرند فرک

NHL است جای خود غلت بزنید در اطراف ایده هایی برای راه های ممکن برای پایان این 2019-20 فصل است.

با توجه به گزارش های NHL خودی Elliotte فریدمن از Sportsnet یکی از کسانی که ایده این است که به بازی های باقی مانده فصل به طور منظم و بازی حذفی در رالف Engelstad عرصه است.

به گفته فریدمن گزارش: “سایت های مختلف خواهد بود لازم است اما رالف Engelstad عرصه در گرند فرک N. D. حس می کند. میزبان از سال 2005 جهان در تاریخ مسابقات قهرمانی 2016 جهان تحت 18s و NCAA مبارزه با Hawks آن چشمگیر تسهیلات است که قطعا مناسب تر از بسیاری دیگر در دسترس غیر NHL گزینه های در ایالات متحده است.”

این گزارش می گوید هیچ چیزی قریب الوقوع است اما عرصه و تراکم جمعیت کم آن را به یک گزینه جذاب است. آن را بعید است که طرفداران اجازه داده می شود در این بازی.

و شکی نیست که رالف Engelstad عرصه و مدیر کل جودی هاجسون خواهد بیرون بکشد تمام متوقف می شود و سعی کنید آن را به اتفاق می افتد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

رالف و هاجسون باید سرآمد در قرار دادن بر روی حوادث بزرگ از جهان جوانان جهان زیر 18 مسابقات به جهان پیچش یا حلقه زنی قهرمانی به در حال اجرا UND را wildly محبوب مقصد بازی هاکی.

قبل از کالج فصل هاکی نامیده می شد با توجه به coronavirus شیوع هاجسون prepped رالف امکان میزبانی دور اول دانشگاهی ملی هاکی کنفرانس سری با عنوان بسیاری از اقدامات احتیاطی که ممکن است. بهسازی ایستگاه های نصب شده در سراسر محل از جمله رختکن و مطبوعات جعبه.

رالف Engelstad عرصه هرگز میزبان به طور منظم فصل یا حذفی بازی NHL اما میزبان پیش فصل بازی NHL.

در سال 2002 وحشی بازی برابر آتلانتا Thrashers در رالف. در سال 2003 وحشی بازی در مقابل St. Louis Blues. در سال 2005 وحشی بازی Florida Panthers در یک بازی پیش فصل.

در سال 2008 وحشی نیز برگزار شد بخشی از اردوگاه های آموزشی خود را در Ralph با توجه به اکسل انرژی مرکز نیاز به کار پس از میزبانی کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.

NHL شده است در وقفه با توجه به شیوع کروناویروس از مارس 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>