ورزشی کلیپ بورد: UND افتخارات, UND, تنیس, کالج بسکتبال

سه بازها افتخار: فوتبال ملی پایه و کالج سالن از شهرت (NFF) چهارشنبه اعلام کرد اعضای 2020 NFF Hampshire افتخار جامعه است که متشکل از بازیکنان فوتبال از تمام بخش های بازی که هر یک از حفظ تجمعی 3.2 معدل یا بهتر سراسر کالج حرفه ای خود را.

داکوتای شمالی است که نشان داده شده هر سال پس از پیوستن به لشکر من در سال 2008 تا به حال سه دانش آموز ورزشکار در میان آن آخرین آفرین: کارفرمایی Nate Ketteringham, linebacker Donnell راجرز و گیرنده گسترده ای نوح Wanzek.

شاهین نشانه ایرلندی بازیکن: UND اعلام کرد امضای Cian مکدانل به نامه ای از قصد چهارشنبه. مکدانل که قبلا در رتبه چهارم بالا ایرلندی رتبه بندی تا به حال در سطح بین المللی به حرفه خود را در طول کار حرفه ای. بلفاست ایرلند شمالی بومی شانس خوبی در صحنه بین المللی در سال 2019 در مسابقات چهار سازمان ملل یک رقابت بین انگلستان و ایرلند و ولز و اسکاتلند با این ادعا همه شش از مسابقات خود در حالی که رقابت برای ایرلند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

داکوتای شمالی آن سال 2020 فصل به طور ناگهانی پایان با توجه به COVID-19 شیوع اما در پایان سال با یک برنامه-رکورد نه برنده مستقیم و اسیر 9-2 (2-0 اجلاس لیگ) خوانده شده را علامت.

ستاره های دنباله دار اضافه کردن انتقال: Mayville دولت اعلام کرده است که Danneka Voegeli انتقال از ایالتی داکوتای شمالی برای پیوستن به ستاره های دنباله دار فصل آینده است.

Voegeli که به طور متوسط 3.3 امتیاز در هر بازی در فصل گذشته به عنوان یک تازه وارد است 6-پا-2 رو به جلو از Winona, Minn.

Mayville دولت برنده ستاره شمال ورزشی انجمن مسابقات این فصل و پیشرفته به NAIA بخش دوم مسابقه ملی در شهرستان Sioux, Iowa.

گاومیش کوهان دار امریکایی اضافه شده اند کلرادو شمالی انتقال Kadie Deaton و آیووا غربی انتقال بریتنی Epperson. Deaton خواهد نشستن از 2020-21 فصل با توجه به NCAA انتقال, قوانین, اما برای چشم پوشی از اعمال فوری برای واجد شرایط بودن از NCAA است. Deaton خواهد شد که سه سال از واجد شرایط بودن باقی مانده پس از بازی این فصل برای خرس. Epperson دو سال از واجد شرایط بودن باقی مانده است. Deaton است 5-11 گارد از Wausau, Wis., در حالی که Epperson است 6-2 جلو از ملبورن استرالیا است. Epperson نقل مکان کرد به ایندیانا سال سوم دبیرستان.

MSUM قطع نمی sports: مینه سوتا ایالتی مورهد مدیر ورزشی داگ پطرس گفت: بخش نیاز به قطع حدود 250.000 دلار از بودجه مالی سال 2022 اما آن را شامل نمی شود از بین بردن برنامه های ورزشی.

“ما تصمیم گرفتیم که برش یک ورزش نیست ما بهترین گزینه” پطرس گفت.

این کاهش بودجه در ورزشی اداره بخشی از دانشگاه طرح به آدرس 6 میلیون دلار کسر بودجه پیش بینی برای سال مالی 2022.

UMC می افزاید: انتقال: سوتا-کروکستون اعلام کرده است که امضای مورگان کارتر 6-پا-7 از جلو, Hillsborough, کالج در فلوریدا. او یک بومی ولز.

کارتر می پیوندد شکارچی Lymen از وست فارگو دبیرستان و رافائل کارتن از جزایر قناری به عنوان UMC 2021 استخدام.

PGA به راه اندازی مجدد ژوئن 11: گلف در حال آمدن است با موکول چارلز شواب چالش در ژوئن 11 در تگزاس گلف خلاصه گزارش شده است. این مسابقات برنامه ریزی شده بود برای آخر هفته روز یادبود (ممکن است 21-24) در استعمار کشور باشگاه در فورت ورث ،

بر اساس این گزارش این رویداد را نمی توان در مقابل طرفداران و تحصیلات تکمیلی انتظار می رود که به بازی بر روی گالری تصاویر-دوره های آموزشی رایگان برای حداقل ماه های ژوئن و ژوئیه.

کانادا باز شد برنامه ریزی برای شروع ژوئن 11, اما لغو خواهد شد Golf Digest گفت.

  • سن دیگو بازیکن تست مثبت: یکی از اعضای لس آنجلس شارژر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و دو نفر دیگر نشان داده اند که علائم ESPN Adam Schefter گزارش روز چهارشنبه. هر Schefter, شارژر صاحب دین Spanos, مدیر کل تام Telesco و سر مربی آنتونی لین شامل نمی شد در آن گروه.

  • NFL کمپین و مختصر از فصل بیس بال ممکن است اگر بازی ها را بدون طرفداران و بازیکنان در حال نگهداری در مستند رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو بیماری های عفونی مشاور روز چهارشنبه گفت:. “وجود دارد یک راه برای انجام آن است که: هیچ کس می آید به ورزشگاه قرار داده و آنها (بازیکنان) در هتل در هر کجا که شما می خواهید به نگه داشتن آنها را به خوبی surveilled,” Anthony Fauci پیشرو در ایالات متحده متخصص بهداشت گفت: در اسنپ چت ،

  • Pro Football Hall of Fame عضو ویلی دیویس یک عضو کلیدی لومباردی-عصر Green Bay Packers درگذشت صبح امروز (یکشنبه) در سن 85. هکرها گفت: مرگ او در بیمارستانی در سانتا مونیکا کالیفرنیا اما آشکار نیست علت مرگ است. دفاعی پایان Davis, Hall of Famer, بازی های برگزار شده برای هکرها از 1960-69 و بخشی از خلیج سبز سوپر باول-تیم برنده در سال 1967 و ’68-و پنج NFL قهرمانی تیم. در NFL 12 فصل او هرگز از دست یک بازی است.

  • وجود دارد که تگرگ مری شانس فصل فوتبال شروع می شود در برنامه حداقل در کالیفرنیا. دکتر جفری اسمیت ارشد اجرایی در شهرستان سانتا کلارا گفت: ESPN روز چهارشنبه که بیشتر مردم خواهد مرد اگر وقایع صحنه خیلی زود و تنها یک “عمده معجزه” می تواند منجر به 2020 NFL شروع فصل در برنامه. اسمیت نظر دارای وزن بیشتر از یکی ممکن است فکر می کنم. اسمیت گفت: تصمیم در مورد اجازه دادن به ورزش در شهرستان سانتا کلارا خواهد شد ساخته شده توسط دپارتمان بهداشت عمومی افسر دکتر سارا کودی که گزارش به او.

  • کنفرانس کمیسیون از دست دادن درآمد در هیچ عجله به بازگشت به میزبانی دانشگاه, حوادث, تا زمانی که دانش آموزان در حال برگشت در محوطه دانشگاه. که پیام تحویل جمعه از کالج فوتبال حذفی کمیته مدیریت در یک کنفرانس تلفنی با معاون رئیس جمهور مایک پنس. مکالمه تماس متمرکز بود. NCAA رویکرد به بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>