ورزشی کلیپ بورد: UND بسکتبال نشانه دو بازیکن

UND نشانه دو: UND مربی پل Sather روز پنجشنبه اعلام کرد علاوه بر این از یک جفت از نقل و انتقالات Seybian سیمز و میچل Sueker به فهرستی برای 2020-21 فصل است. هر دو بازیکن خواهد بود بلافاصله واجد شرایط.

Sueker که باید دو سال از واجد شرایط بودن باقی مانده در داکوتای جنوبی معادن در فصل گذشته. او همچنین کوه های راکی کنفرانس ورزشی دانشجوی سال اول سال

“میچل پر بزرگ از درجه اعتبار ساقط ما در خط مقدم موقعیت” گفت: Sather. “او به ارمغان می آورد یک ترکیب بزرگ از اندازه مهارت و ورزشی با قابلیت کشش زمین با 3 نقطه تیراندازی. او یک حرفه ای فوق العاده ای در داکوتای جنوبی مدرسه از معادن و ثابت کرد او می تواند یک بازیکن تاثیرگذار در سطح دانشگاهی به عنوان چهره رو به جلو است که می توانید نمره در داخل و خارج.”

6-پا-9 به جلو به طور متوسط 14.3 امتیاز و 5.3 ریباند در فصل گذشته.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

سیمز یک گارد-رو به جلو, بازی های برگزار شده در کیرکوود کالج در آیووا دو فصل گذشته. او فصل گذشته به طور متوسط 6.3 امتیاز و 6.0 ریباند در کمک به تیم خود را رسیدن به NJCAA ملی مسابقات است.

“Seybian است صاف کردن برنده است که می تواند بازی در حال تغییر نقش در هر دو به پایان می رسد از دادگاه گفت:” Sather. “او ترکیبی از اندازه طول و ورزشکاری در 6-پا-7 باعث می شود او همه کاره بازیکن دفاعی است که می تواند گارد هر موقعیت. هجومی Seybian نقش بالای لبه است و می تواند واقعا کشش طبقه با توانایی خود را به ساقه.”

  • با توجه به گزارش UND خواهد دوباره بازی مینه سوتا فصل آینده در بسکتبال مردان. در طول این فصل, مینه سوتا, سیم UND 79-56 on Nov. 24.

  • سابق UND مردانه بازیکن بسکتبال الیاس Hazekamp که redshirted این فصل خواهد شد انتقال به بخش دوم ترومن ایالت میسوری فصل آینده است. ترومن است که مربی سابق UND دستیار جف هورنر.

  • مینه سوتا-کروکستون اعلام کرده است که امضای NCAA بخش انتقال Geroges Darwiche که بازی دو فصل گذشته در سینا. 6-پا-1 محافظت از رومانی خواهد بود که چهارمین بازیکن بین المللی در عقاب طلایی’ فهرست فصل آینده است.

فارگو لژیون مقامات می گذرد: جیم Pettersen معاون رئیس فارگو پست 2 لژیون آمریکایی بیس بال برنامه گذشت, یکشنبه, مارس 15 از نبرد او با کوروناویروس.

یک پست توییتر از فارگو پست 2 ستاره شرق بخوانید: “فارگو پست 2 فوق العاده غمگین که به گزارش جیم Pettersen گذشت امروز و پس از یک نبرد با COVID-19. پیت بود نه تنها رهبر ما و چهره پست 2 اما یک دوست بزرگ.”

Pettersen, 75, در بیمارستان بستری شد در ققنوس در اوایل ماه آوریل پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او نظارت یک پست 2 لژیون برنامه ای است که برنده یک ایالتی داکوتای شمالی عنوان یک دشت های مرکزی منطقه ای عنوان و به قهرمانی بازی لژیون سری جهانی در شلبی, N. C., تابستان گذشته. Pettersen شده است با پست 2 از سال 2005 و نظارت شش ایالتی داکوتای شمالی در مسابقات قهرمانی.

Pettersen بود سر مربی در NDSU از 1985-92. او 131 برنده سوم این است که تمام وقت در بسیاری از مربیگری پیروزی در مدرسه تاریخ است.

  • Baseball Hall of Famer روی Halladay انجام شد شدید و stunts آکروباتیک و تا به حال مقدار زیادی از آمفتامین در سیستم خود را زمانی که او به ضرب سقوط هواپیما های کوچک خود را به آب و در ساحل غربی فلوریدا در سال 2017, با توجه به ملی ایمنی حمل و نقل گزارش منتشر شده در روز شنبه. رسانه های متعدد از جمله در Philadelphia Inquirer, گزارش جزئیات NTSB یافته است.

  • دو بار All-Star infielder Damaso گارسیا درگذشت در سن 63 تورنتو بلو جیز اعلام کرد. گارسیا همچنین 11 فصل در لیگ های برتر و یک All-Star در سال 1984 و ’85.

  • 2020 NBA پیش نویس به احتمال زیاد نمی گیرد تا زمانی که فصل به پایان می رسد, NBA منبع گفت: در زمینه سطح رسانه در روز پنج شنبه. در روز قبل از WNBA انجام آن پیش نویس عملا با توجه به کروناویروس همه گیر NBA هیچ برنامه های خاصی که در لیگ انجام خواهد شد پیش نویس خود را. NBA پیش نویس در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای 25 ژوئن.

  • وجود خواهد داشت هیچ high school sports باقی مانده از بهار در ایالت ویسکانسین با توجه به ویسکانسین ورزشی بین دانشکده انجمن. فرماندار تونی Evers در روز پنج شنبه دستور داد تمام دولتی و خصوصی K-12 مدرسه بسته باقی می ماند باقی مانده از 2019-2020 سال تحصیلی.

  • PGA Tour منتشر شد یک تجدید نظر در برنامه پنج شنبه با چهار وقایع بازی بدون تماشاگران با شروع ماه ژوئن 11-14 چارلز شواب چالش در فورت ورث ، تقویم جدید اجرا می شود از طریق آغاز ماه دسامبر و شامل نهایی 14 وقایع 2019-20 فصل اول 13 حوادث 2020-21 مبارزات انتخاباتی.

  • اورگان محافظت سابرینا Ionescu مجازی قفل برای شماره 1 انتخاب کنید در سال 2020 WNBA پیش نویس است. مجازی در هر معنی واقعی کلمه به عنوان Ionescu و بقیه پیش نویس امیدوار را پیدا خواهد کرد با بقیه جهان چگونه پیش نویس درام را بازی خارج از خانه های خود. به WNBA را انجام سالانه آن پیش نویس عملا در شب جمعه با کمیساریای کتی Engelbert اعلام میدارد از خانه اش و نگران چشم انداز نیز خانه نشین انتظار برای پیدا کردن که از 12 لیگ آرم کلاه نهایی خواهد بود مناسب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>