اسپورتینگ کی سی 3, Whitecaps 1: کلاه کوتاه آمد تا در خانه بازکن

طرفداران تنها می تواند انجام این کار بسیار به عنوان Whitecaps و آمد خود را به ثمر رساند شانس اجازه می دهد بازدید کنندگان به رول به پیروزی.

ونکوور وایت کپس کردم به کمک برخی از شنبه شب اما آنها نیاز به یک کمی بیشتر.

پس از یک تاخیر ورود برای بازی های لیگ برتر فوتبال باشگاه های ساخته شده آن را به B. C. محل کاهش یافته است اما آن خانه و فصل بازکن 3-1 به اسپورتینگ کانزاس سیتی است.

با اتوبوس تیم به دام افتاده دو بلوک دورتر از ورزشگاه مسیر بازی حامیان گروه های در انتظار ورود خود را کردم کلمه و با عجله پایین Beatty Street برای نجات خود باشگاه است. آنها مسدود شده و ترافیک و همراهی اتوبوس به B. C. جایی که سپاسگزار بازیکنان offloaded: و راه می رفت از طریق کثیری از علاقه مندان به این بازی.

“ما فقط اضطراب برای رسیدن به این ورزشگاه گفت:” حق بازگشت جیک Nerwinski که تا به حال ونکوور هدف تنها در شب.

“هنگامی که ما در نهایت به اینجا رسیدیم و دیدم همه طرفداران ما هیجان زده شدند. آن یک لحظه خاص است. اما ما نا امید با توجه به بازی رفت.”

اما طرفداران تنها می تواند انجام این کار بسیار به عنوان Whitecaps و آمد خود را به ثمر رساند شانس اجازه می دهد بازدید کنندگان به رول به پیروزی.

سابق Whitecap اریک Hurtado که به عنوان یک 90 دقیقه جایگزین گل سوم خود را حرفه ای هدف ورزشی, پس از از دست رفته بسیاری از 2019 با مصدومیت زانو. آلن پولیدو (17) و Gadi نیمه (39) نیز به ثمر رساند برای کانزاس سیتی (1-0-0).

با شماره

Whitecaps آغاز شده و در همان 4-4-2 آنها پیش فصل به پایان رسید اما وعده داده شده بالا را فشار دهید تنها خود را نشان داد در جهش. کانزاس, شهرستان تحت اختیار برای شروع بازی اما درصد مبتلایان به عنوان بازی عینک با ونکوور در پایان با 48.3 درصد از توپ.

SKC را نگه دارید در 11-9 عکس استفاده اما ونکوور قرار دادن عکس های بیشتر بر روی هدف 5-4.

ونکوور متصل در 84 درصد از آن 458 عبور کانزاس در 83 درصد از آن.

راسل Teibert که عینک کاپیتان بازوبند برای ونکوور رهبری تیم را در پردازد (سه) و گواهی عدم سوء پیشینه (7) در حالی که هافبک همسر در حال اجرا Hwang In-Beom تا به حال یک تیم بالا سه کلید عبور از مجموع 58.

به هال (CITY) و بازگشت

دیوید Milinković به ونکوور آمد و MLS در توانبخشی ماموریت پس از یک فاجعه کمپین با هال سیتی که نمی بینم او را تنها یک شروع است.

اما او تا به حال شده است جامد برای اسکاتلند سمت قلب میدلوتین فصل قبلی اما نمی مش با بدنه مدیر گرانت مک کین و پیوست وایت کپس در وام.

این بی بند و بار جناح ساخته شده قوی تصور کلاه طرفداران در نیمه اول خود را darting اجرا پایین سمت چپ ساخت SKC مدافع گراهام Zusi نگاه احمقانه.

سوارکاری پایه Milinković قرار دادن یک صلیب کامل در سراسر این صورت هدف به Nerwinksi در پست دور برای یک ضربه بزنید. او جایگزین شده توسط Fredy مونترو در دقیقه 71 خود را در شب انجام می شود و پس از اتمام 17 پاس در 70.6 درصد دقت با یک کلید پاس و دریبل.

برای Nerwinski آن را فقط به هدف دوم خود را برای وایت کپس در مدت چهار سال کار حرفه ای — و برای اولین بار در B. C. محل. آخرین هدف آمد فقط چهار شروع می شود پیش در Aug. 24, 2019.

“هنگامی که ما برای اولین بار به پیش فصل, مارک اجازه دهید من می دانم که من یک رایگان نقش که او می خواهد برای به دست آوردن من به جلو است که او می خواهد من را به بمب بالا و پایین بشه. من سعی کردم به انجام است که تا آنجا که می تواند امشب” گفت: Nerwinksi که می پوشد شماره 28 و گل در 28 دقیقه است.

“هدف این است که تسلی اما من می خواهم به سه نکته بیش از یک گل در هر روز است.”

امتیاز

ورزشی باز کردن نمره در یک بازی ناشی از یک ضربه آزاد — 30 درصد از MLS اهداف آمده و یا به طور مستقیم پس از یک ضربه آزاد — با Liga MX بوت طلایی قهرمان Pulido افتتاح MLS حساب.

پس از ضربه آزاد نبود پاک کانزاس centreback روبرتو Puncec رهبری آن را به عقب در سراسر جعبه که در آن غواصی Pulido خود را هدر کردن پست و گذشته Crepeau.

Whitecaps جناح Cristian Dajome بود قربانی برای بازدیدکنندگان دوم هدف گرفتن خارج از مورد ضرب و شتم توسط لوئیس مارتینز. خود را تقلیل برای Gadi — که مانند جدید کلاه signee لئو Owusu بود بسیار منادی خروج از اسرائیل لیگ برتر — قرار دادن یک تایمر بالا-گوشه ای برای بازگرداندن منجر شود.

نگاهی به صندلی

Whitecaps اعلام کرد فروش از 22,120 اما تکه های از سر کرسی گفت: در غیر این صورت.

این دومین بار در تیم تاریخ Whitecaps نمی به طور کامل به فروش خانه خود را باز کن.

آخرین بار آنها نمی شد 2017, زمانی که فقط 19,083 حامیان آمد از طریق B. C. محل گردان به تماشای 0-0 قرعه کشی با فیلادلفیا یونیون.

Whitecaps رئیس جمهور علامت Pannes گفت: این تیم تا به حال دیده می شود افت قابل ملاحظه در فصل کامل-دارندگان بلیط تنها با 8,800 به فروش می رسد. اما عامل دیگر بسته های موجود — فلکس پنج بسته ، — و این تعداد افزایش می یابد به 11,500 اما این پایین 17 درصد از بازی خود را-با-بازی متوسط است.

در 2018, 27,837 تماشا Whitecaps ضرب و شتم مونترال 2-1 و 27,837

دو فصل گذشته را دیده اند باز کردن سپر بعد جمعیت با یک رکورد 28,837 طرفداران بسته بندی شده به پیش از میلاد محل برای دیدن ” کلاه باز 2018 فصل را با یک پیروزی 2-1 بیش از مونترال و همان فروش شماره عطف برای سال گذشته 3-2 دست دادن به مینه سوتا.


[email protected]

Twitter.com/TheRealJJAdams

بازی بعدی

پنج شنبه, مه 7

ونکوور وایت کپس در مقابل L. A. کهکشان

7 بعد از ظهر کرامت بهداشت ورزشی پارک, تلویزیون: TSN 1, TSN 4; رادیو: TSN 1040 AM

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>