افزایش مرگ و میر, 9 بیشتر مرگ در کشمیر

تاج +ve موارد صلیب 10,000 علامت در J&K

IAS افسر در میان 181 تازه موارد

Excelsior خبرنگار

سرینگر جولای 11: شده است وجود دارد بالاترین تنها بعد سنبله در COVID-19 مرگ و میر در کشمیر پس از 9 نفر کشته در اینجا در نظر گرفتن جامو و کشمیر کشته شدگان به 171 در حالی که 181 تاج موارد مثبت گزارش شده از دره از جمله یک افسر IAS و آشپز از دیگر IAS افسر و چوب خط حساب کردن از چنین افرادی در J&K عبور کرده از 10 000 خوانده شده را علامت.
73 ساله COVID-19 مثبت از پتن در Baramulla منطقه که پذیرفته شد و در تاریخ 9 ژوئیه به SKIMS Soura درگذشت این بعد از ظهر. او مبتلا به COPD با Pancytopenia با دو جانبه ریه ارتشاح.
77 سال از Hyderpora در سرینگر که بسیار بیمار بود و در یک ونتیلاتور درگذشت SKIMS Soura این صبح است. او در مورد سرطان مثانه و بستری شد با دو جانبه پنومونی با ARDS.
70 سال از Nuner Ganderbal که پذیرفته شد در SKIMS دیروز درگذشت این بعد از ظهر. او از درد و رنج دو جانبه پنومونی نوع 1 نارسایی تنفسی و بیماری های دیگر و آزمایش مثبت پس از مرگ است.
56 سال از شالیمار منطقه سرینگر که بستری شد SKIMS در جولای 6 و آزمایش مثبت برای COVID-19 درگذشت این شب به علت ايست قلبی ريوی. او از درد و رنج دو جانبه پنومونی فشار خون بالا و دیابت.
24 سال از Hakura در منطقه Anantnag که بستری شد SMHS بیمارستان در سرینگر در جولای 3 درگذشت اینجا شب گذشته. او اشاره شد از لعل Ded بیمارستان پس از او تا به حال سزارین تحویل و نگهداری ونتیلاتور. اما او تا به حال داخل جمجمه خونریزی به علت فشار خون بالا درگذشت در حالی که او مرد کودک خوب است.
50 سال از Baghat-e – Kanipora در سرینگر درگذشت چند ساعت پس از بستری SMHS بیمارستان سرینگر و او آزمایش مثبت بود پس از مرگ است. او درد و رنج از دو جانبه ذات الریه و بیماری های دیگر است.
45 سال از Trehgam در Kupwara منطقه که اشاره شد از SMHS بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 روز 4 ژوئیه درگذشت در قفسه سینه بیمارستان بیماری های امروز است. او درد و رنج از دو جانبه پنومونی فشار خون بالا و بیماری های دیگر است.
65 سال از Habba Kadal منطقه سرینگر که در بیمارستان بستری شد در جولای 8, درگذشت CD بیمارستان این بعد از ظهر. او از درد و رنج دو جانبه پنومونی فشار خون بالا و بیماری های.
50 سال از Handwara درگذشت SMHS بیمارستان امروز. او درد و رنج از دو جانبه پنومونی با همکاری morbidities. او نمونه دیروز گرفته شد و آزمایش مثبت امروز.
با نه بیشتر مرگ و میر, مرگ و میر مرتبط با COVID-19 رسیده 169 در J&K از جمله 154 از کشمیر را بدست آورد. سرینگر منطقه با 43 و میر دارای بالاترین مرگ و میر به دنبال Baramulla 32, Kulgam 18, Shopian 16, Anantnag 14, Budgam 11, Kupwara 9, پولوما 5, Bandipora 3 و دو در Ganderbal.
تعداد COVID-19 موارد مثبت در J&K عبور از 10 000 علامت گذاری به عنوان 181 موارد گزارش شده از کشمیر امروز. این موارد شامل یک افسر IAS و آشپز از دیگر IAS افسر و 15 پرسنل ارتش و 10 شبه نظامی پرسنل.
181 مورد از کشمیر شامل چهار بانوان باردار پنج نفر از کارکنان J&K بانک Handwara و سه پلیس از Tangdar و Kralgund.
سرینگر گزارش 67, 37 هر گزارش شده از Baramulla و Kupwara, 23 از Kulgam شش از Anantnag, 5 از پولوما چهار از Budgam و هر یک از Shopian و Ganderbal.
پزشکی سرپرست SKIMS Soura Dr Farooq Jan گفت: Excelsior که 1366 نمونههای خام در ویروسی تشخیصی آزمایشگاه بیمارستان امروز و 64 آزمایش مثبت برای ویروس. آنها شامل 23 از سرینگر 12 از CRPF, 11 از Kulgam هفت از Anantnag, سه هر از Baramulla و پولوما علاوه بر این هر یک از Budgam, Ganderbal, Kupwara, Shopian و کرگیل.
12 CRPF شامل دو از 185 گردان مستقر در Panzgom در پولوما یکی از 44 گردان از سرینگر یکی از 45 گردان مستقر در سومبل پنج از 9 RR ارتش در Kulgam دو از 18 گردان سر quartered در Kulgam و یکی از Aamnoo اردوگاه در Kulgam.
اصلی SKIMS Bemina Dr Riyaz Untoo گفت: Excelsior که از 385 نمونه های خام در بیمارستان, آزمایشگاه, 12 آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله 10 از سرینگر و دو از Budgam.
یک مقام رسمی گفت که 105 نفر تست مثبت برای COVID-19 در CD بیمارستان سرینگر.
و 95 بیشتر COVID-19 بیماران بهبود یافت و مرخص شد از بیمارستان های مختلف از کشمیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>