صرف کمتر در هزینه پروژه های مسکن بیشتر بر سلامت روان

در سال 2018 آنلاین فروش بلیط خدمات Eventbrite انجام یک مثال برای یک بی خانمان خدمات حرفه ای کار نمایشگاه لس آنجلس.

“با توجه به افزایش قابل توجهی در بودجه از اندازه گیری ثانیه به صندوق بی خانمانی خدمات وجود دارد بیش از 1000 پوزیشن های باز در سراسر خانمان سیستم ارائه خدمات در L. A. منطقه” فهرست اعلام کرد. “ما در این نمایشگاه بیش از 40 کارفرمایان از سراسر L. A. منطقه که در حال استخدام برای این موقعیت.”

پول های جمع آوری شده توسط L. A. شهرستان از اندازه گیری ثانیه افزایش مالیات بر فروش حدود 355 میلیون دلار در سال, بودجه استخدام “ارشد مدیریت اجرایی, مدیران, مدیر عامل/CFO/COO و بیشتر” با توجه به کار نمایشگاه لیست. همچنین “سطح حرفه ای” کارکنان “با درجه پیشرفته” و همچنین “مدیریت/نظارت بر سطح” کارکنان با عناوینی همچون “سرپرستان هماهنگ کننده برنامه مدیران و مدیران.”

همه این افراد مسئول مدیریت “خدمات مستقیم/ورود به سطح” کارگران: “مديران مورد کمک رسانی کارگران, مسکن, ناوبری, استخدام متخصص, مدیریت, امور مالی, و بیشتر.”

در لس آنجلس که در آن پول مالیات برای خدمات بی خانمان در جریان است. بیش از 40 “کارفرمایان” دریافت اندازه گیری ثانیه بودجه به استخدام بیش از 1000 نفر است.

ما بهتر است اگر ما اين پول را به شهرستان و شهرستان بخش آتش. آنها تحمیل هزینه های عظیم مربوط به پزشکی تماس های اضطراری برای افرادی که باید در بیمارستان و یا درمان مسکونی امکانات, اما به جای زندگی در پیاده رو و آزادراه سدهای در حالی که 1,000 افراد دیگر جمع آوری حقوق برای یادداشت برداری در محل و یا پر کردن یادداشت از کارکنان آنها نظارت و هماهنگی مدیریت یا مستقیم.

اگر کسی بود که خواندن یادداشت های ما می باید اطلاعات است که می تواند راهنمای راه حل های واقعی. برخی از مردم می توانند کمک های کوتاه مدت مسکن و شغل کمک. دیگر نیاز به مراقبت های پزشکی. ساختمان حمایتی مسکن در آسمان بالا هزینه به مالیات دهندگان نیست جواب برای افرادی که باید بیماران نه مستأجر.

و به ارمغان می آورد که ما به یک مورد جالب در رئیس جمهور تهمت بودجه پیشنهاد. رئیس جمهور می خواهد اضافی $5.9 میلیارد دلار بیش از 10 سال در هزینه های پزشکی برای خدمات نهادی. او می خواهد به صرف یک ارائه 1965 پزشکی عمل شناخته شده به عنوان آی محرومیت.

آی مخفف موسسات برای بیماری های روانی. پزشکی قانون متحده ارائه شده مطابق بودجه خود را برای هزینه های مراقبت از سلامت روان در جامعه تنظیمات. آن را ممنوع فدرال بازپرداخت برای خدمات ارائه شده در موسسات به طور معمول امکانات بستری برای درمان بهداشت روانی و سوء مصرف مواد اختلالات با بیش از 16 تخت.

در دهه 1960 بسیاری از افرادی که محدود به موسسات می تواند با موفقیت درمان سرپایی امکانات و یا مبتنی بر جامعه تنظیمات. IMD محرومیت در نظر گرفته شده بود به سرعت بخشیدن به این انتقال. وجود دارد عواقب ناخواسته. ما در حال زندگی می کنند از طریق آنها در حال حاضر.

بدون مدیکید بودجه برای موسسات سلامت روان این امکانات به تدریج تعطیل. و این که چگونه ما رفت از درمان موارد شدید بیماری روانی در بیمارستان برای درمان آن با “توسعه کارگران” است که یادداشت بردارید و صبر کنید برای افراد به توافق به قبول کمک کند.

وجود دارد هیچ محدودیتی برای مقدار از پول مالیات دهندگان کالیفرنیا خواسته خواهد شد که به پرداخت به صندوق غیر راه حل برای این بخش از بحران بی خانمانی. در دولت خود را از دولت, آدرس رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به نام جدید و در حال اجرا درآمد منابع به پرداخت هزینه برای خدمات بی خانمان و مسکن.

“جدید و مداوم منابع درآمد” به معنی جدید و افزایش مالیات. “بی خانمان خدمات و مسکن” در عمل به معنی بسیاری از حقوق و unaffordably گران قیمت ساخت و ساز مسکن. در لس آنجلس بی خانمان مسکن ساخته شده با $1.2 میلیارد دلار در اوراق قرضه وجوه حاصل از اندازه گیری HHH هزینه شده است تا آنجا که $700,000 در هر واحد.

در علاوه بر این به افزایش مالیات Newsom به نظر می رسد به نفع خشن سرکوب دولت های محلی است که موفق به صرف پول و تصویب مسکن در شیوه ای که او از. او را تهدید به برگزاری شهرها و استان ها “پاسخگو” اگر آنها صرف نیست به اندازه کافی از سلامت روان خود را در وجوه خدمات برای بی خانمان ذهنی بیمار است. و او خواست قوه مقننه به تصویب زمین-استفاده از قوانین است که نادیده گرفتن محلی مخالفت با ساخت و ساز مسکن مقرون به صرفه پروژه های. “من احترام محلی, کنترل, اما نه در هزینه ایجاد دو کلاس کالیفرنیا” فرماندار گفت.

این است که یک راه حل برای این مشکل از مردم زندگی در چادر encampments در شهرستانها در سراسر کالیفرنیا یک فاجعه است که شمعی دولت و به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک بحران سیاسی برای مقامات منتخب. یک USC نظرسنجی منتشر شده در تاریخ 13 فوریه در بر داشت که 41.5 درصد از احتمال رای دهندگان کالیفرنیا گفت: خیابان ها و اماکن عمومی که در آن زندگی می کردند تا به حال بسیاری از چادر encampments.

آن را به اندازه کافی به منظور شهرستانها و استان ها به صرف سلامت روان وجوه در خدمات برای بی خانمان ذهنی بیمار است. این به اندازه کافی برای ساخت آپارتمان برای یک بخش کوچکی از این جمعیت بی خانمان.

ما فاقد امکانات فیزیکی برای درمان افراد مبتلا شدید یا به شدت ناتوان کننده روانی است. لغو آی محرومیت و در نهایت اجازه می دهد مدیکید به پرداخت برای مراقبت در موسسات بهداشت روانی و درمان است که یک راه حل واقعی. این تنها بخشی از پاسخ به بحران بی خانمانی. اما این یک بهبود بزرگ بیش از خروج مردم به مرگ در پیاده رو و سپس با اشاره به چادر خود را به استدلال می کنند برای دولت موظف ى و مالیات های بالاتر.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، [email protected] توییتر: @Susan_Shelley

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>