جرقه تجارت مارینا Mabrey به دالاس برای 2021 پیش نویس انتخاب

لس آنجلس اسپارکس معامله دوم-سال گارد مارینا Mabrey به دالاس بال برای یک 2021 انتخاب دور دوم این تیم امروز اعلام کرد. او تیم با دوستان خود و سابق نوتردام هم تیمی Arike Ogunbowale در بال.

“این حرکت ما را با انعطاف پذیری بیشتری به ما برای ساخت یک 2020 تیم است که به ما می دهد بهترین شانس را برای رقابت برای قهرمانی گفت:” اریک Holoman تیم مدیریت شریک و فرماندار.

جرقه در حال حاضر حداکثر 12 بازیکن در فهرست خود را شمارش همه ستاره گارد نقطه چلسی, خاکستری, که محدود شده, عامل رایگان. آنها نکته را 24 فصل 16 ماه مه در جاده ها در برابر دفاع از قهرمان واشنگتن عرفا و باز در خانه, مارس 31 برابر کانکتیکات خورشید.

جرقه پیش نویس Mabrey های آتشین رقیب از نوتردام 19 در دور دوم 2019 پیش نویس است. در rookie فصل او ظاهر شد و در 31 بازی و به طور متوسط 4 امتیاز 1.2 ریباند و 1 پاس گل در حالی که تیراندازی 34.4 درصد از طبقه. در فصل in L. A., Mabrey به کوبه برایانت که به معرفی او را به دختر خود زن و او را Mamba آکادمی هم تیمی.

پس WNBA رایگان آژانس آغاز شد و هفته گذشته جرقه مشغول بوده است: آنها دو امضا-زمان WNBA قهرمان کریستی Toliver از واشنگتن عارفان چهار بار WNBA قهرمان Seimone آگوستوس از مینه سوتا سیاهگوش و به دست آورد گارد Brittney Skyes و مرکز ماری Gülich در تجارت با آتلانتا رویا در ارز برای سال دوم مرکز Kalani قهوه ای است.

جرقه نیز رسما اعلام کرد جمعه آنها چشم پوشی الکسیس جونز که پس از امضا شده توسط آتلانتا رویا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>