جرقه دوباره ثبت All-Star گارد نقطه چلسی خاکستری

سه بار همه ستاره گارد نقطه چلسی خاکستری است دوباره امضا خواهد شد و بازگشت او در فصل پنجم با L. A. جرقه این تیم جمعه اعلام کرد.

“L. A. صفحه اصلی” خاکستری گفت: در انتشار اخبار. “من بسیار هیجان زده به عقب و به کارها آغاز شده است. ما یک گروه بزرگ از زنان که در حال اضطراب به رقابت برای قهرمانی. کارکنان سازمان و طرفداران همه آماده برای آوردن این تروفی به L. A.”

خاکستری خواهد بود یک قطعه کلیدی از یک اصلاحی فهرستی که شامل اخیر خریداری همکار گارد کریستی Toliver دو زمان WNBA قهرمان کهنه رو به جلو Seimone آگوستوس چهار زمان WNBA قهرمان و همچنین گارد Brittney Skyes و مرکز ماری Gülich.

آنها تقویت فهرستی که در حال حاضر برجسته همه ستاره جلو Candace پارکر Nneka Ogwumike و Chiney Ogwumike.

پس از بازی یک نقش محوری در جرقه’ 2016 قهرمانی در کنار Toliver, Nneka Ogwumike و پارکر 5-پا-11 خاکستری را نخبگان را به ثمر رساند و بازیسازی به مخلوط این تابستان.

فصل گذشته او به طور متوسط 14.5 امتیاز و ثبت حرفه ای-اوج از 5.9 کمک و 3.8 ریباند در هر بازی. او به دست آورده در محل 2019 همه WNBA تیم اول و سوم متوالی همه ستاره های انتخاب.

27 ساله سابق دوک standout صرف این offseason با ایالات متحده آمریکا بسکتبال به عنوان بخشی از مراسم تحلیف قبل از المپیک برنامه های آموزشی. او همچنین به تازگی امضا شده با Euroleague عنوان مدعی فنرباغچه (ترکیه) و رقابت با آنها را قبل از بازگشت برای سال 2020 WNBA فصل است.

“چلسی یک بازیکن و فرد” جرقه مربی Derek Fisher گفت: در انتشار. “هر فصل او می افزاید: عناصر به او در حال حاضر مواد منفجره بازی. او بنیادی به همه چیز ما در حال ساخت و ما سپاسگزار به او در L. A.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>