جرقه مجبور به عمل بهره وری در حباب و احساس بهتری برای آن

پس از یک offseason که را کشیده اند و تقریبا یک سال از آخرین Sept. 22 تا خوب شنبه در حال حاضر جرقه هستند ramping تا خود را مطبوع و آشنا شدن و reacquainted در دادگاه و انجام آن همه را با یک چشم در ساعت است.

مربی Derek Fisher به نام تجربه تمرین در “Wubble” این WNBA نسخه از NBA حباب یک “24-7 نوع تجربه است.” او گفت که می تواند خوب به دلیل آن نیروهای شرکت کننده به صورت کارآمد و هدفمند با زمان خود را به عنوان آنها حرکت coronavirus تست برنامه ها و به اشتراک گذاری دادگاه (در میان شستشو) در IMG آکادمی.

“برنامه ما این است که بسیار سازگار,” او گفت: از طریق زوم پس از چند روز تمرین در برادنتون فلوریدا که در آن کوتاه WNBA فصل برگزار خواهد شد. “ما می دانیم هنگامی که ما در حال تمرین است که متفاوت تر از زمانی که ما در L. A. (که در آن) وجود دارد که ما نمی دانیم که تا بعد از بازی که آیا ما در حال تمرین در ساعت 11 یا 11:30 یا 12 — آن را فقط بستگی دارد که چگونه بسیاری از ساعت ما احساس مانند بازیکنان ممکن است نیاز به بهبود.

“در اینجا بار تقریبا مجموعه, پس از آن اجازه می دهد تا شما را به برنامه در راه های موثر تر.”

که مناسب Nneka Ogwumike این جرقه’ همه ستاره رو به جلو است. با tip-off برابر ققنوس عطارد کمتر از یک هفته دور او در توضیح شیوه به عنوان تکامل یافته از یک مخلوط از اردوگاه های آموزشی و تمرین به تمرین شدید و سراغ جلسات.

“ما لازم نیست که مقدار زیادی از زمان” او گفت:. “و هیچ کس در اینجا در تلاش برای ایجاد یک تیم — این تیم است. ما در حال تلاش بسیار در مورد آن هوشمند در حالی که هنوز همه چیز انجام می شود.”

تازه وارد Brittney Sykes گفت: او با بهره گیری از دقیق این تنور از آموزش بیش از او ممکن است ام رود.

“من هرگز فکر نمی کردم در زندگی حرفه ای من است که من خوشحال با منظم بودن” او گفت: “توضیح “که در مشکل اما در حس ما Nneka یا CP (Candace پارکر) و یا C-خاکستری (چلسی) خاکستری گام و مطمئن شوید که ما در حال برگزاری خودمان را پاسخگو باشد. که واقعا پیش بینی می شود بخشی از و را ببینید.”

با چنین منسجم تمرکز فیشر می گوید: جرقه در حال حفظ یک تصویر بزرگ از دیدگاه زیرا به سلامت مطبوع و شیمی مغلوب ساختن پیشی جستن یک تن از بازی خاص-برنامه ریزی در حال حاضر.

“برخی از این عناصر بنیادی شده اند و مهم تر برای ما از مسمومیت Xs و سیستم عامل زمانی که بدن خود را از لحاظ فیزیکی و ذهن خود را از نظر ذهنی و عاطفی نیست در آن مکان,” او گفت:. “به یک واقعا یک ورزشکار خوب شما نیاز به کسانی که همه چیز باید متعادل بنابراین ما سعی کردم به آن را همراه هدفمند …

“و استراتژیک, همه چیز خواهد شد به عنوان ما. ما واقعا بازیکنان خوب ما نمی باید به overthink این بازی است. بیایید فقط بازی راه حق و انجام کارهای درست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان