جرقه’ Derek Fisher استقبال زنان طرفدار فوتبال به L. A.

جرقه نمی توان تنها زنان حرفه ای بازی در شهر (هر زمان که بازی بازگشت به L. A.) و مربی Derek Fisher گفت که او نمی تواند شادتر در مورد آن.

“من هیجان زده بود وقتی که ظهور کرد تا به عنوان آخرین اخبار در اوایل امروز” گفت: Fisher مرجع ملی فوتبال زنان لیگ برتر را اعلام کرد که در سال 2022 آن را گسترش خواهد به لس آنجلس با تیم راه اندازی شده توسط یک گروه که شامل 14 سابق ایالات متحده زنان بازیکنان تیم ملی یک گروه از لیست بازیگران و دیگران از جمله تنیس بزرگ سرنا ویلیامز.

“(من) آن را دوست دارم چرا که چگونه بسیاری از زنان درگیر در مالکیت گروه” فیشر گفت: از طریق زوم از برادنتون فلوریدا که در آن WNBA برگزاری 24 فصل همه از آن جرقه بوده است ،

“این یک چیز را به یک ملی فوتبال زنان تیم لیگ به L. A., اما اگر آن را واقعا نمی led توسط زنان اجرا شده توسط زنان در تصمیم گیری در مورد چگونه بازیکنان در حال رفتن به درمان می شود, فرهنگ سازمان و…. پس ما فقط به انجام بیشتر از همان چیزی که در یک حس.

“به عنوان یک شهرستان ما باید افتخار کنیم که یک تیم از زنان است که می تواند نشان دهنده L. A. آن را یکی از متنوع ترین شهرهای جهان و دختران جوان و زنان در L. A., و در سراسر جهان نیاز به دیدن زنان در موقعیت های قدرتمند — داشتن کسب و کار داشتن تیم ورزشی بسیار عالی که در دادگاه تصمیم گیری در اتاق هیئت مدیره.”

فیشر گفت که او امیدوار خواهد بود وجود دارد سالم متقاطع بین پایگاه های فن که او انتظار می رود برای حضور در تیم جدید این مسابقات بود که بازی به صورت cross-ارتقاء فرصت های بیش از حد.

“اغلب زنان برابر زنان در یک معنا درست است ؟” اضافه شده فیشر که شروع به تحصیل جرقه بازی زمانی که او یک عضو از لیکرز برای آنها که او را بیشتر از 12 فصل و برنده پنج NBA عناوین.

“رقابت برای همان چیز همان فضا است. و ما به عنوان کار برای ایجاد فضای بیشتر در چشم انداز رسانه برای پوشش زنان به گفتن داستان های بزرگ, پس ما باید به حمایت از آنچه که آنها انجام می دهند … وقتی که ما قرار داده است که انرژی را به جهان و آنچه آنها انجام می دهند پس از آن که می آید و به جرقه و آن را یک پیروزی برای همه است.”

GRINER و ANIGWE هستند ‘سرد’

جرقه تازه وارد کریستین Anigwe برای تلفن های موبایل مانند او می خواهم به حرکت گذشته خود و زد و خورد با Brittney Griner فصل گذشته و بازیکنان هر دو حساب را داشته اند.

ققنوس و ستاره مرکز به خبرنگاران گفت: در یک زوم یکشنبه تماس بگیرید که او و Anigwe باید حل و فصل هر گونه مسائل ناشی از این حادثه در فصل گذشته. Anigwe تایید آنجا شنبه.

در طول یک Aug. 10 بازی در شهر فینیکس Anigwe در زمان چه WNBA به عنوان یک “باز دست نوسان” در Griner پس از آن Griner انداخت مشت در Anigwe و تعقیب او در اطراف دادگاه. شش بازیکن بودند به حالت تعلیق و یا جریمه پس از حادثه از جمله Griner برای سه بازی و Anigwe برای دو نفر.

این دو بازیکن را در دیدار با یک WNBA دادگاه دوباره برای اولین بار در چهار فصل بازکن بین جیوه و جرقه که به دست آورد Anigwe دوم-سال مرکز به جلو که بازی بسکتبال دبیرستان در شهر فینیکس, از طریق یک تجارت ممکن است.

آن را نمی خواهد, اما, اولین بار Anigwe و Griner باید مسیرهای عبور از آن.

“ما در واقع hooped ما در همان تیم و همه چیز” گفت: Griner که گفت او و Anigwe زمان صرف شده در یک ققنوس-منطقه بدنسازی پس از این فصل است. “هیچ بد خون است. ما در مورد آن صحبت … منظورم طبع پرواز آن را بازی. همه که بسکتبال بازی می کند آنها می دانند یا آنها بوده است و در اطراف آن که در آن آنها را دیده ام طبع پرواز. یا شاید آن اتفاق می افتد با آنها ؟ اما همه چیز خوب است, همه چیز خوب است.”

“ما در حال سرد” Anigwe گفت. “ما قادر به بازی پنج در پنج, ما قادر به صحبت قبل از آن.

“من قطعا من فقط در تلاش برای برنده شدن در این بازی (علیه ققنوس)” او ادامه داد. “بدیهی است که (Griner) واقعا خوب ورزشکار و بازیکن در کل من واقعا هیجان زده به بازی در برابر او. من هیچ بد خون در برابر او پس از آن شما فقط می خواهم بازی در برابر هر کس دیگری در لیگ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>