SpaceX با هدف به راه اندازی فضایی آمریکا نیروی ماهواره ای: پخش زنده

HAWTHORNE — هاوتورن-بر اساس SpaceX تلاش خواهد کرد یکی دیگر از پرتاب موشک از کیپ کاناورال در فلوریدا جمعه این زمان حمل به ما فضا نیروی جهانی موقعیت یابی ماهواره به مدار است.

از پنجره پرتاب برای موشک فالکون 9 حامل GPS III SV03 ماهواره ای باز خواهد شد در 12:55 بعد از ظهر کالیفرنیا زمان.

ماهواره ای راه اندازی شد و در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 29, اما آن را با تاخیر به مدت دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. فضای مقامات گفت: این تاخیر منجر به تنها کمترین هزینه را افزایش می دهد.

“این NSSL (امنیت ملی فضا پرتاب) برنامه شماره 1 اولویت است برای رسیدن به موفقیت ماموریت در هر امنیت ملی فضایی راه اندازی” سرهنگ رابرت Bongiovi راه اندازی شرکت مدیر در بیانیه ای گفت:. “ما همچنین در تلاش برای تهیه مقرون به صرفه راه اندازی خدمات است که حفظ مطمئن دسترسی به فضا را برای ملت است. هدف ما با GPS III SV03 بود برای حفظ ماموریت ما این اطمینان را ضبط در حالی که کاوش منحصر به فرد صرفه جویی در هزینه فرصت مانند دوره نقاهت بعد از یک تقویت کننده به ارائه قابلیت های ما warfighters تقاضا است.”

به عنوان تبدیل به عرفی با SpaceX راه اندازی این شرکت تلاش خواهد کرد برای بازیابی مرحله اول موشک فالکون 9 با فرود آن بر روی بارج شناور در اقیانوس اطلس است.

فضا زور گفته مقامات GPS III سیگنال های ماهواره ای تر هستند “دقیق و قدرتمند” از قبلی تکرار و نیز بهبود یافته ضد قابلیت متراکم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>