جنوب کالیفرنیا که موفق به توجه coronavirus هشدارهای اجرا به محدودیت های جدید – به خصوص در ساحل

آخر هفته به ارمغان آورد یورش cooped تا, تاکید, کردن مردمی به جنوب کالیفرنیا سواحل پارک ها و مسیرهای پیاده روی.

اما پنج شنبه, عمومی یافت زرد نوار احتیاط بخور کردن محبوب بسکتبال در لاگونا بیچ; اسکله در ساحل منهتن و Hermosa ساحل مسدود شده به بازدید کنندگان; دادگاه های والیبال محروم از شبکه خود را بر روی شن و ماسه در سراسر لس آنجلس.

برخی از شهرهای ساحلی به خصوص سخت با ضربه غیر منتظره تعداد beachgoers بیش از آخر هفته بالا بردن خشم است که هر کس است که مصرف به طور جدی تذکر به ماندن در خانه و یا جدا از هم برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“من بیزارند. من واقعا منزجر با تمام افرادی که به لاگونا بیچ دیروز و قرار دادن تمام زندگی ما در معرض خطر” لاگونا بیچ عضو شورای پیتر بلیک گفت:.

“این است که یک ورزش محل را برای شما به لذت بردن از خود را در طول یک بیماری همه گیر.”

*****

از مالیبو به سان کلمنته کالیفرنیا سواحل شلوغ و سایر مناطق. به طوری که برخی از ساکنان خواستار سواحل تعطیل شود و مقامات شهرستان در حال هشدار است که فقط می تواند اتفاق می افتد اگر مردم عمل نمی کند “اجتماعی فاصله” یا حفظ حداقل شش فوت از یکدیگر است.

“به روشنی در این شهرستان نیست و باید قدرت را به طور یک جانبه نزدیک سواحل” سان کلمنت شهردار دن زهر نوشت on Facebook. اما اگر مردم نمی self-قرنطینه او نوشت “در ادامه به جمع در مناطق عمومی به خصوص در سواحل انتظار من این است که دولت به طور کامل نزدیک سواحل در برخی از نقطه برای همه است.”

در Hermosa ساحل, مقامات ملاقات کرد بعد از ظهر یکشنبه به تماس برای بسته شدن آن متعلق به شهرستان ساحلی و گردشگاه اما تصمیم گرفت در برابر آن با توجه به یک شهرستان سخنگوی.

 • حتی اگر ساحل در ساحل اصلی بود و کم جمعیت بسیاری از مردم جمع شده بودند روی نیمکت و مرور در لاگونا بیچ در یکشنبه 22 مارس سال 2020 با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • زمین بازی در ساحل اصلی بود محصور در نارنجی توری در لاگونا بیچ در یکشنبه 22 مارس سال 2020 و نشانه گفت: زمین بازی بسته شد با توجه به کوروناویروس. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • حتی اگر ساحل در ساحل اصلی در لاگونا بیچ در یکشنبه 22 مارس سال 2020 بود کم جمعیت بسیاری از مردم جمع آوری شده در مرور و نیمکت با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • مردم راه رفتن در امتداد گردشگاه در ردندو بیچ در یکشنبه 22 مارس سال 2020 است. (عکس از دیوید روزنفلد/SCNG)

 • مردم راه رفتن, دویدن و دوچرخه سوار در رشته در Hermosa ساحل, یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. (عکس از دیوید روزنفلد/SCNG)

 • بسیاری از ساحل را برانگیخت صرف بعد از ظهر راه رفتن در ساحل دریا در ساحل اصلی در لاگونا بیچ در یکشنبه 22 مارس سال 2020 با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • با وجود بسیاری از vollyball شبکه در Hermosa ساحل remooved برای دلسرد کردن برخی از مردم هنوز هم در بر داشت یک راه برای یک بازی در روز یکشنبه, مارس 22 سال 2020 است. (عکس از دیوید روزنفلد/SCNG)

 • شهرستان لاگونا بیچ قرار داده و از نشانه های به یاد ساحل را برانگیخت به حفظ فاصله 6-از هر یک از دیگر در ساحل اصلی در لاگونا بیچ در یکشنبه 22 مارس سال 2020 با وجود coronavirus. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • بسکتبال دادگاه در ساحل اصلی در لاگونا بیچ در یکشنبه 22 مارس سال 2020 بسته شد با توجه به کوروناویروس. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • بسکتبال پرتال تخصصی اولی ها برداشته شدند و در دادگاه های بسکتبال در ساحل اصلی در لاگونا بیچ در یکشنبه 22 مارس سال 2020 بسته شد با توجه به کوروناویروس. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • نشانه نرده یادآوری ساحل را برانگیخت به لمس نرده در ساحل اصلی در لاگونا بیچ در یکشنبه 22 مارس سال 2020 زیرا آنها می تواند بندر coronavirus. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • این شبکه در دادگاه های والیبال در ساحل اصلی در لاگونا بیچ در یکشنبه 22 مارس 2020 حذف شد و دادگاه تعطیل ناشی از کوروناویروس. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • نشانه نرده یادآوری ساحل را برانگیخت به لمس نرده در ساحل اصلی در لاگونا بیچ در یکشنبه 22 مارس سال 2020 becasue آنها می تواند بندر coronavirus. (عکس توسط لئونارد Ortiz, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

هنوز مقامات شهرستان نگران جمعیت.

“اگر شما باید در خارج از دریافت لطفا برای جلوگیری از ساحل و رشته” شهر مدیر Suja Lowenthal گفت. اگر تعداد beachgoers را کاهش نمی دهد او افزود: مقامات شهرستان خواهد شد در نظر گرفتن اقدامات دیگر از جمله بسته شدن.

ثروتمند جنوب خلیج, ساحل, شهرهای توقیف تمام پارک های, زمینه های, دادگاه های ورزشی و تجهیزات ورزشی و جلوتر از آخر هفته. حتی بازی های کوچک سازه های چنین به عنوان یک معشوق تک دلفین در تورانس را سانست پارک بود محاصره با نوار زرد و یک COVID-19 علامت هشدار دهنده.

جنوب خلیج ردندو بیچ صادر سخت “امن تر در صفحه” سفارشات به ساکنان آن را نزدیک به اسکله و یا بین المللی boardwalk.

*****

چگونه شهرستانها مقابله با کروناویروس تهدید است که به سرعت در حال تغییر است.

روز یکشنبه شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد قصد دارد به سواحل و نزدیکی پارکینگ در ساحل ونیز. Garcetti نیز گفت: او بسته است ورزش و تفریح در پارک ها از جمله زمین گلف عمومی.

ساحل طولانی تعطیل, تمام زمین های بازی پارک سگ اسکیت پارک ها و دیگر امکانات ورزشی در پارک ها و سواحل است. شهردار رابرت گارسیا در زمان به توییتر به نصیحت ساکنان با این پیام: “به طور جدی از مردم, شما نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله. من از دیدن تن از مردم خارج وجود دارد اقدام مانند هیچ بحران وجود دارد…”

در لاگونا بیچ شهردار باب واندن با صدور بیانیه ای روز شنبه اصرار مردم که نیست زندگی در شهر به دور ماندن از سواحل است. “اگر اجتماعی فاصله مشاهده نمی شود ما را از سواحل است.”

“هر کس می تواند یک پیاده روی و ورزش در خارج از منزل در جوامع خود. لطفا این کار را برای سلامتی همه ما در شهرستان ما دولت و فراتر از آن.”

برخی از افراد گفت: آنها به سادگی نمی تواند باقی بماند گیر داخل خانه دیگر هیچ.

وهیتیر ساکنان هکتور کستیللو و اشلی Monterroso رفت و برای پیاده روی و برخی از تازه هوا یکشنبه, نمایش با بهره گیری از جروم C. Daniel چشم پوشی بالاتر از هالیوود باول در لس آنجلس.

“من احساس کابین تب” Monterroso گفت.

در هانتینگتون بیچ, چالش شد تنک کردن گروه در پیاده رو و گردشگاهها در منطقه مرکز شهر. شهرستان جذب حدود 5000 beachgoers در روز شنبه – تعداد کم برای یک روز زیبا گفت: شهرستان, مدیر الیور چی. هنوز پلیس محلی نجات غریق و دیگران را کمک به تشویق اجتماعی فاصله.

در روز بعد یا بیشتر مقامات در نظر گرفتن اقدامات اضافی در مورد مرکز شهر اسکله و سایر فضاهای عمومی مانند شهر گلف و اسب سواری مرکز “برای تشویق اجتماعی فاصله اما هنوز هم اجازه می دهد برای دسترسی عمومی” چی گفت.

در مهر و موم در ساحل اسکله بود, جاذبه های بزرگ در روز شنبه اما این اعداد به نظر می رسد به افول در روز یکشنبه به عنوان آب و هوا تغییر کرده است.

هنوز هم گفت: مهر و موم ساحل, عضو شورای جو Kalmick “این شلوغ تر از حد معمول است.”

اما وجود دارد یک قسمت از شهر که اقامت قرار داده است. ساکنان در مهر و موم ساحل و در اوقات فراغت جامعه جهانی به برخی از 9,000 ساکنان مسن دیده اند همه باشگاه خانه ورزش, دادگاه ها و دیگر امکانات رفاهی ،

“وجود دارد که کمتر کسی از” ساندرا Massa-Lavitt گفت. “من راه رفتن بر روی پیاده رو و من را چند نفس عمیق بکشید و من راه رفتن در. مردم باید به مسئولیت شخصی. دولت نمی تواند مراقبت از همه در همه زمان ها است.”

*****

برخی از مسیرهای پیاده روی در سراسر جنوب کالیفرنیا نیز تاخت و تاز کردن با مردم از جان گذشته برای دریافت یک کمی هوای تازه روز پس از رژیم صهیونیستی است. Newsom صادر سرکوب دولت است.

شهریار ساکن آماندا فریمن گفت که او زندگی می کردند در خانه او بیش از 25 سال است و هرگز دیده می شود به عنوان بسیاری از اتومبیل در محله خود با افرادی که به دنبال افزایش ایتون دره عمیق و باریک و میلارد دره عمیق و باریک.

“این است که نمی توان در محل. این تجمع. این خطرناک است” فریمن روز یکشنبه گفت. “هر کس بنابراین مراقب باشید زمانی که آنها رفتن به فروشگاه مواد غذایی دور ماندن از هر یک از دیگر, و سپس آنها به اینجا می آیند و در حال ازدحام و عبور از هر یک از دیگر در مسیرهای شلوغ.”

لاگونا بیچ به نظر می رسد به یکی از نقاط مورد علاقه در این آخر هفته به خصوص محبوب در هزار گام است.

این شهرستان با استفاده از یک بلندگو و یک سیستم است که رفت و آنلاین در ماه مارس به یاد مردم برای نگه داشتن شش پا فاصله. لاگونا بیچ پلیس نیز با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای حفظ زبانه ها در مردم از آسمان است.

آن را متوقف نمی وجود دارد. احساس خطر در شهر مشهد به دستور ساحل بسکتبال hoops گرفته, پایین, والیبال خالص برداشته شده و زمین بازی اعلام محدودیت.

کمال Brower نارنجی ساکن که رفت و برای یک درایو پایین ساحل با خانواده اش در روز شنبه گفت که او نمی تواند بر این باورند صحنه در لاگونا بیچ.

“لاگونا دیوانه بود. هیچ کس وجود دارد پس CDC توصیه” Brower گفت.

“آن را فقط مانند هر روز دیگر.”

کارکنان نویسندگان و عکاسان اریکا Ritchie, لئونارد Ortiz اد Crisostomo مایک Sprague و دیوید روزنفلد کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>