جنوب کالیفرنیا رستوران منعکس کننده استراتژی راه برای زنده ماندن coronavirus بحران

یکشنبه, مارس 15 Gov. گاوین Newsom گفته رستوران به کاهش ظرفیت موسسات خود را در نیم. آنها همچنین دستور به بسته میله 48 ساعت قبل از روز سنت پاتریک یکی از شلوغ ترین شب های سال است. دوشنبه, مارس 16 کلمه دوباره پایین آمد: آشپزخانه می تواند آماده takeout اما اتاق ناهار خوری باید دید با هیچ پایانی در چشم.

Grand دهانه از چند میلیون دلار به رستوران آمد به توقف screeching. اخراج گسترده نامحدود furloughs پرداخت کاهش مدیریت و معوق حقوق برای صاحبان این واقعیت جدید. رستوران شد, فروشگاه های مواد غذایی یک شبه, فروش گوشت و غذاهای دریایی غذای آماده کوکتل, آبجو, شراب و تخم مرغ و کاغذ توالت.

این COVID-19 همه گیر ایجاد یک بحران در جنوب کالیفرنیا رستوران صنعت شبیه هیچ دیگر است. در میان برترین های محلی رستوران آن را تحریک خاطرات لا شورش 9/11 و رکود بزرگ سال 2008 است.

اما واقعا وجود دارد هیچ مقایسه. این بار در دراز مدت زیان بدتر خواهد بود. با توجه به جعبه سیاه هوش صنعت ردیاب که داده های جمع آوری شده از 50,000 رستوران ها در سراسر کشور به صورت یک گزارش ویژه این بوده است که بدترین ماه رستوران ها دیده می شود در دهه.

• فروش به سقوط کردن یک صخره کاهش بیش از 65% در دو هفته گذشته از ماه مارس با توجه به جعبه سیاه است. انجمن ملی رستوران نوشت: در نامه ای به کنگره درخواست کمک است که صنعت روش های درآمد از ضرر و زیان بالغ بر 100 میلیارد دلار تا پایان مارس به احتمال زیاد رسیدن به $225 میلیارد اگر رستوران ها باقی می ماند بسته به مدت 90 روز.

• تقریبا نیمی از رستوران جعبه سیاه مورد مطالعه بود برش پایه پرداخت برای مدیران 22% گذاشته کارکنان 67% furloughed کارگران است. انجمن ملی رستوران گفت: 3 میلیون شغل در حال حاضر از دست داده است.

• در نامه ای به فرماندار مورخ جمعه, مارس 27 کالیفرنیا انجمن رستوران تخمین زده است که حتی با کمک از دولت فدرال است که 20-30 ٪ از دولت را در رستوران از دست رفته خواهد بود اگر قوه مقننه نیست به کمک آنها آمده.

پیش بینی در مورد آینده غم انگیز بودند. هنگامی که رستوران بازگشایی باید وجود داشته باشد افزایش, اما که می تواند یک “سر جعلی” جوئل Naroff رئیس جمهور Naroff مشاوران اقتصادی و یک جعبه سیاه هوش اقتصاددان اظهار داشت: در گزارش اخیر. “با آسیب زیادی به بسیاری از شرکت ها این احتمال وجود دارد که حتی با حمایت مالی دولت بسیاری با شکست مواجه خواهد شد,” او گفت:.

محلی رستوران بودند ماندم, به استراتژیسازی و تأمل در اخبار.

“شورش منظورم بود که پس از سانحه. من فکر کردم که ممکن است سوزش رستوران ما پایین است. اما که 10 روز به طول انجامید و بیش از آن بود” گفت: Ron Salisbury, صاحب کسب و کار خانواده او ال Cholo رستوران با مکان در لا و نارنجی شهرستانهای استان است. “اما این کار ؟ این عدم قطعیت است.”

“من نمی خواهم به مقایسه آن را به 9/11 بود که کاملا متفاوت و بسیار ویرانگر تر گفت:” اد لی از بنیانگذاران نبراسکا را Fish Tacos با برادران خود بال و Mingo لام. گشت و گذار با مضمون رستوران با فروشگاه های سراسر جنوب کالیفرنیا است به طور موقت بسته 12 49 مکان است و با توجه سازندگان: بیشتر. “در این کشور فقط متوقف کردند و گفتند: ما قصد داریم برای انجام این کار.’ اما شما می دانید که بسیار کوتاه تر از این است.”

احساس بیشتر شبیه به لا شورش لی گفت. “این ماه پس از این واقعیت است که هر فرد ترس برای رفتن به آن منطقه و شروع بازگشایی. در آن زمان بسیاری از قانع کننده از شهردار و فرماندار. آن زمان ورزشکاران و ستاره های سینما به ریختن پول به لا و یا آن را نمی خواهد دوباره باز شده اند.”

آخرین شام ؟

بازار سهام سقوط کرد و 90% در طول رکود بزرگ. که تقریبا چهار سال است. 2008 رکود اقتصادی شاهد آن غوطه 50 درصد در 18 ماه. اما آن را در زمان خود یکی از بزرگترین روز غوطه همیشه در دوشنبه 16 مارس کشویی 13 درصد پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

“وجود دارد هیچ چیز مانند این. رکود بزرگ هرگز ناگهانی شات از افزایش بیکاری گفت:” آشپز لئون Palagi a 38-سال کهنه از صنعت که صاحب ماریو محل در کنار رودخانه با برادران خود آندریا و Arrigo. “بحران مالی از یک دهه به علاوه پیش چیزی است که دوباره بیکاری در سطح در طول زمان توسعه یافته و تنها به 10 درصد. ما در حال هدف قرار دادن 10% در عرض چند هفته است که واقعا واقعا بی سابقه است.”

COVID-19 ایجاد یک طوفان کامل به زانو رستوران میباشد. باریک حاشیه سود کالاهای فاسد شدنی و نیاز به مقدار زیادی از کم قیمت نیروی کار ناشی از جزر و مد به نوبه خود به سرعت در هنگام شام خوردن در کسب و کار از بین میره. بسیاری از رستوران ها کار در نت-30 اساس—آنها پرداخت فروشندگان 30 روز پس از آنها دریافت کالا با سود ساخته شده که در ماه است.

اما با فروش مصرف یک ضربه رستوران مجبور به دراز کردن و/یا کردند کارکنان در حالی که تلاش برای حفظ اسکلت خدمه به ارائه takeout. برخی از آنها انجام محاسبات ریاضی و بسته به طور کامل به خاطر takeout نمی مداد ،

قبل از بحران سالزبری و لی تا به حال حدود 600 کارمند در هر. Palagi تا به حال 48 و در حال حاضر به یک خدمه حدود ده که شامل خود و برادران خود را. او رسیده است به جیب خود را برای کمک به کارکنان است. بنابراین Lee که با قطع یک معامله با فروشندگان به خرید برنج و حبوبات, مرغ و کاغذ توالت را به دور خود furloughed کارگران است.

ماریو Marovic که آغاز شده و در کسب و کار به عنوان یک بچه کمک کردن دختر بار است که در حال حاضر مالک از 11 رستوران بارها و بارها در اورنج کانتی مانند Malarky را پلایا مسا و Matador مغازه خواربار یا مشروب فروشی. قبل از بحران او تا به حال حدود 600 کارمند, اما او مجبور کردند بسیاری از آنها را. او را نگه داشته و مدیران در حقوق و دستمزد, اما آنها در حال گشت زنی در اتاق ناهار خوری در لباس. آنها فشار شستشو پارکینگ و تمیز داخلی. “ما با استفاده از این فرصت برای انجام یک کمی از پاک کننده” Marovic گفت. “ما در حال انجام برخی از معوق و نگهداری و رفع چیزهایی که به طور معمول مشکل را رفع کند.”

Marovic خوشحال است به آنها کمک کند اما او همچنین می خواهد توانایی برای بازگشایی به سرعت. “ما تا به حال یک مدیر جلسه دیروز به اجازه دهید آنها را می دانم که” هی! به عنوان به زودی به عنوان ما پیدا کردن که ما قادر به باز ما می خواهیم 100% نیروی انسانی در همه مکان دو هفته قبل از.”

دانستن یک واکسن یک سال تا 18 ماه به منظور توسعه چه زمانی خواهد بود ؟ و چگونه خواهد رستوران ایجاد یک فضای زیبا با پیشخدمت در دستکش و ماسک? خواهد شد که اطمینان یا ترساندن شام?

خدمات بدون لبخند

Salisbury, که همچنین دارای کنسروسازی, لویی توسط خلیج و گربه و کاستارد جام حذفی گفت: او فقط فکر نمی کند که او می تواند انجام دهد که خود را در اتاق ناهار خوری بدون کشتن مهمان نوازی.

“لبخند بزرگ است. زمانی که من می آیند به یک رستوران من [کارکنان] برای دو چیز: آیا چشم خود را اسکن اتاق و به شما لبخند بر لب ؟ یک لبخند سمت راست در بالا بسیار از آنچه شما انجام می دهند در رستوران” سالزبری گفت. “هنگامی که شما لبخند, بدن خود را احساس می کند متفاوت نگرش خود را تغییر صدا. ما همیشه مردم بگویید که شما جواب تلفن را با یک لبخند بر روی صورت خود.”

اما یکی دیگر از جنبه به عامل ترس است که به طور کامل از مدیریت را کنترل می گوید Palagi. “کسی را برای رفتن به سرفه یا عطسه و آنها خواهید بود به مرتب کردن بر اساس مانند منفور درمان. اما این قابل درک است. هیچ کس می خواهد به بیمار.”

هنوز رستوران امید به بازگشایی به زودی و آنها را به میل خود و با رعایت هیچ گونه محدودیت. اما آنها قادر به چسبیدن به اندازه کافی بلند برای دیدن که اتفاق می افتد ؟

همه آنها درخواست کمک از دولت فدرال برنامه های ویژه نه دانستن زمانی که آن را به پا زدن در. “است که می شود یک جایزه. که می تواند بزرگ. اما در این مرحله من فکر می کنم که آن را به طوری oversubscribed اگر و هنگامی که آن بیرون می آید که می داند که چقدر از آن خواهد بود؟” Palagi گفت.

هنگامی که این سوال برای Marovic بود که هنوز در حال مبارزه با خود بانک ها. او سعی صدها بار در تمام ساعات روز و شب به ثبت نام برای چک حفاظت از برنامه آنلاین و بدون موفقیت از دوشنبه, مارس 9. (مدیریت کسب و کار کوچک نوشته شده متوجه حاکی از آن بود که دیگر پذیرش برنامه پنج شنبه, مارس 15 و گفت آن را اجرا کرده بود از بودجه.) “شما مجاز به هر کسی تماس بگیرید. شما مجاز به درخواست یک گوی برای کمک به. هیچ بانکدار به صحبت کردن. همه شما می توانید انجام دهید این است که سعی کنید دوباره” Marovic گفت.

خسته کننده به نظر می رسد Marovic نمی دادن تا در تلاش برای پرداخت کارکنان خود را به عنوان او می تواند. و هیچ یک از این رستوران قصد تسلیم در صنعت حتی اگر یک نظرسنجی منتشر شده در این ماه توسط جیمز ریش بنیاد و مستقل رستوران ائتلاف یافت که 80 درصد از مستقل صاحبان رستوران با اعتماد به نفس نیست که دولت محرک کمک های ارائه شده در مراقبت عمل خواهد آنها را نجات دهد.

“من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از رستوران ها بسته شده” گفت: Lee. “و سپس در عرض یک سال, شما در حال رفتن به شروع به دیدن comebacks, به آرامی, نه بالا و پایین پریدن…اما ما خواهید بود. هنگامی که یک آشپز همیشه یک آشپز است. و بال من و برادر کوچک من, Mingo, بدون توجه به آنچه آن را در خون ما است. ما تاکو باله برای زندگی است. حتی اگر ما از ابتدا شروع همه را دوباره و دوباره.”

Palagi شوخی که او بیش از حد قدیمی برای ثبت نام در مدرسه گراد و خود را به انجام برسانند جوان جاه طلبی به عنوان یک دانشمند علوم سیاسی. او به ماندن در کسب و کار حتی اگر او را به فشار یک gelato سبد خرید.

تمام چهار رستوران احساس زمینه ای فشار به نگه داشتن درهای خود را باز کنید. مانند Marovic و لی Palagi نسل دوم رستوران Salisbury, نسل سوم, صاحب. آن را فقط به خانواده میراث آنها حفظ آن را به یک اتصال به جامعه است.

یکی از دوستان که به طور منظم در ماریو محل به تازگی به حال یک قلب به قلب بحث با Palagi.

“او گفت:,” شما می دانید هر رویداد مهم در زندگی ما که آیا آن خوشحال می شود که آیا آن غم انگیز ما جشن در محل شما. بنابراین هنگامی که ما فکر می کنم ما در زندگی شما به هم پیچیده آن است. و من در واقع شروع به پاره کردن” Palagi گفت. “گاهی اوقات ما نمی دیدن تصویر بزرگ اما در کل زندگی حرفه ای من فکر می کنم که احتمالا زیبا ترین دست زدن به چیزی که یاد گرفتم—که ما تبدیل شدن به بخشی از زندگی مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>