جنوب کالیفرنیا اطفال سالن آزادی سطح پایین مجرم زود در پاسخ به کروناویروس

نوجوان بازداشتگاه در سراسر جنوب کالیفرنیا در حال انتشار برخی از سطح پایین مجرم اولیه برای محافظت از زندانی جوانان از انزوای اجتماعی فاصله در طول coronavirus بیماری همه گیر.

عدالت کیفری فعالان فشار برای افزایش در انتشار برنامه ها با استناد به تفاوت بین جوان و بالغ اند.

“چه منحصر به فرد در مورد کودکان این است که آنها دچار اضطراب و سردرگمی متفاوت از بزرگسالان است و ترکیبات طبیعی استرس” بودن زندانی گفت: Ji Seon, آهنگ, سابق, نوجوان مدافع عمومی و رئیس جمهور از اقیانوس آرام نوجوان مدافع مرکز. “بچه ها در اطفال سالن متفاوت (دیگر) کودکان و نوجوانان.”

کیم مک گیل از جوانان عدالت ائتلاف در لس آنجلس به نام در مراکز بازداشت را نیز به نامحدود تماس های تلفنی رایگان به جوانان.

“هنگامی که شما قفل شده است تا آن را سخت برای سلامت روانی خود را خستگی عدم تحریک فکری” مک گیل گفت.

مگان استانتون-Trehan مدیر جوانان عدالت آموزش و پرورش درمانگاه در Loyola Law School, با این نسخهها کار با کودکان در لس آنجلس سیستم.

“آنچه که ما شاهد آن هستیم (در حال حاضر) است که مشتریان قفل در اتاق خود را در تمام طول روز. … تقریبا تنها راه برای (انجام اجتماعی فاصله) است که با جدا کردن کودکان و نوجوانان به طوری که آن را مانند سلول انفرادی,” استانتون-Trehan گفت. “وضعیت نیاز به خطاب با انتشار بسیاری از بچه ها.”

ساخت انزوا بدتر است این است که بسیاری از جوانان امکانات را متوقف به طور منظم ملاقات عمومی اجازه می دهد تنها وکلا و دادگاه دستور پرسنل به در آمده است.

در اورنج کانتی برتر قضات دادگاه منتشر کرده اند حدود 28 جوانانی را که تا به حال کمتر از 45 روز باقی مانده در جملات خود را بدون انتظار به اتهام و بدون خشونت مجرم گفت: Jennifer Palmquist اطلاعات عمومی و افسر با مشروط شدن بخش است.

“با جمعیت در حال کاهش بود ما قادر به حفظ اجتماعی فاصله,” Palmquist گفت. هر کس وارد این مرکز پزشکی به نمایش در آمد او اضافه شده است.

در شهرستان لس آنجلس مشروط و مقامات با توجه به انتشار برنامه.

“L. A. شهرستان مشروط شدن گروه در حال همکاری با دادگاه و حقوقی همکاران در روش با خیال راحت به کاهش اطفال جمعیت مستقر در مشروط شدن امکانات” گفت: سخنگوی وزارت Kerri Webb. “علاوه بر این بخش همکاری با دادگاه برای مجوز هر جوانی منتشر شد از یک نوجوان تسهیلات است.”

در سن برناردینو کانتی تعداد نامعین جوانان منتشر شد در اوایل از یک “دروازه” برنامه در یک تلاش مشترک توسط مدافع عمومی منطقه وکیل و دادگاه سخنگوی استفانی رقو گفت.

در شهرستان ریورساید ، مشروط گروه قصد ندارد به هر اوایل منتشر شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>