داکوتای جنوبی مدارس به عنوان فرماندار اعلام وضعیت اضطراری; دولت 9 مورد تأیید

Noem گفت که او تا به حال اعلام وضعیت اضطراری درخواست عمومی K-12 مدرسه به ایالت هفته آینده گفت: دولت در دبیرستان بسکتبال مسابقات و سایر فعالیت های مدرسه خواهد بود به تعویق افتاد.

Noem گفت: او را به صدور یک فرمان اجرایی کارگردانی تمام غیر ضروری کارکنان به کار از راه دور است که به درخواست خانه های پرستاری برای محدود کردن بازدید کنندگان گفت: “مذاکرات را آغاز کرده اند که در مورد طرح های احتمالی برای دولت آینده اولیه انتخابات, مجموعه برای 2 ژوئن.

“من فقط می خواهم به همه یادآوری در سراسر ایالت داکوتای جنوبی است که حس مشترک است که ما هنوز در حال تشویق همگان را به استفاده از زمانی که آن را می آید به رویدادهای بزرگ است که آنها ممکن است حضور,” او گفت:. “اگر شما مسن, اگر شما از قبل موجود شرایط, ما شما را تشویق به ماندن در خانه. ما نیز درخواست شما را به شستن دست های خود را. که هنوز هم یکی از موثر ترین چیز شما می توانید برای کنترل گسترش COVID-19.”

COVID-19 است که بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Noem مجموعه هیچ جدول زمانی برای تعطیلی مدارس. مدارس را برای هفته آینده “پس از آن ما خواهد شد در ادامه به ارزیابی مجدد” او گفت:. او همچنین تشویق مدارس خصوصی به او گفت.

به تازگی مورد تایید شده

به تازگی کشف پرونده یک مرد در 30s خود را در مککوک شهرستان با سابقه سفر گفت: کیم Malsam-Rysdon, وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت.

این بدان معناست که وجود دولت را تایید موارد در حال حاضر عبارتند از ساکنان هفت دولت 66 شهرستانهای استان است. اما هیچ نشانه ای وجود دارد و در عین حال این ویروس منتقل می شود بین مردم در دولت Malsam-Rysdon گفت.

دولت بهداشت عمومی آزمایشگاه پردازش 47 آزمون که نتایج اعلام شد سه شنبه با 46 نتایج منفی و تنها مثبت است. جمعه نتایج آزمون نشان دهنده حدود نیمی از 93 آزمون به دولت ارسال شد آزمایشگاه تا کنون.

تنها کشف مورد نشان دهنده چیزی از dodged گلوله برای دولت است. دیروز Noem گفت: انتظار آزمون شامل نمونه از هفت نفر با علائم COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس. این افراد تا به حال همه در تماس با وزارت امور خارجه است که قبلا شناخته شده مورد تأیید او گفت:.

همچنین آزمایش منفی: دولت Rep. اسپنسر Gosch یک جمهوری خواه از Glenham. Gosch گفت: در Facebook پست او بدست تست شنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از چند روز از سردرد.

Noem مشخص به تازگی اعلام نتایج نسبتا یک خبر خوب و یک علامت مثبت برای دولت coronavirus وضعیت.

من فکر می کنم چه خوب است که ما به دنبال در چگونه منحنی است که در آینده ما تا آنجا که عفونت های جدید ما دیدن روند رفتن جهت ما,” او گفت:. “بنابراین چیزهایی که ما در حال اجرای امروز و برای هفته آینده فعال هستند.”

تست به افزایش

همانطور که از جمعه در ظهر, داکوتای جنوبی, آزمایش 93 موارد بالقوه coronavirus با نه مثبت 73 منفی و 11 در انتظار توجه دولت و وزارت بهداشت را coronavirus صفحه اطلاعات.

Noem گفت جدید ارشاد از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری صادر پنج شنبه شب می گوید متحده می تواند با استفاده از آزمون تک نمونه از یک بیمار است. که به طور موثر می کند دو آزمایش ما قابلیت.”

مقامات دولتی در این هفته گفت: آنها تا به حال از این ظرفیت برای آزمون 800 اهالی داکوتای جنوبی برای COVID-19. مقامات دولتی در حال انتظار برای حمل و نقل از آزمون های اضافی ظرف چند روز آینده.

Malsam-Rysdon گفت: به تازگی در دسترس آزمایشگاه خصوصی آزمایش را نیز تقویت دولت ظرفیت آزمون برای coronavirus و گفت: نظام سلامت در حال حاضر آغاز شده با استفاده از تست خصوصی, برای coronavirus.

دولت را در مجموع تایید موارد شامل مرگ و میر یک مرد در 60s از شهرستان Pennington. او صبح روز سه شنبه مقامات بهداشت گفت: او در زمینه مسائل بهداشتی و نبود هنوز روشن اگر COVID-19 عاملی برای مرگ او.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>