Sorlie پل Greenway دوباره باز به عنوان Red River در گرند فرک نزدیک جزئی سیل مراحل

این Sorlie پل در DeMers خیابان باز در 3 p. m. روز شنبه, مارس 16. پل بسته شده بود با توجه به جاری شدن سیل.

بار اضافی محدودیت ها و محدودیت وزن باقی خواهد ماند و پل ممکن است قادر به تطبیق برخی از وسایل نقلیه یا تجهیزات کشاورزی, با توجه به آزادی این شهر از چنگال بزرگ.

چنگال بزرگ Greenway نیز دوباره باز خواهد سهشنبه این شهرستان خبر داد. عبور و مرور هستند و هنوز هم توصیه به استفاده از احتیاط و مسیرهای پیاده روی ممکن است بسته برای حذف باقی مانده و تمیز کردن. پس از خطرناک مسیرهای پیاده روی ممکن است آشکار این شهرستان خاطر نشان کرد ساکنان به رفتن در اطراف موانع و به ماندن در خشک مسیرهای پیاده روی.

Red River بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که سیل قطره زیر 28 ، پارک سگ و لینکلن پارک درایو نیز بسته باقی می ماند.

حدود 1:45 p. m. روز شنبه, قرمز رودخانه در گرند فرک مشاهده شد در 42.09 پا شد و در ادامه به حالا به طور پیوسته. رودخانه است و انتظار افت به زیر 40 فوت آستانه جزئی سیل مرحله در روز شنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Red River در اسلو باقی مانده در سیل مراحل است اما در ادامه به تدریج فروکش و رودخانه در Pembina است که انتظار می رود به تاج دوشنبه در 51.2 ، تمام شاخه های فرعی هستند که در ادامه به عقب رفتن.

خدمات ملی آب و هوا پیش بینی گرم شدن روند این هفته و هفته آینده با نزدیک به دمای معمولی و افزایش شانس بارش پیش بینی شده است. اندکی باران یکشنبه تنها با نور مقادیر پیش بینی با توجه به NWS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>