برخی از کسب سود در فروش COVID-19 کیت های آزمایش برای دولت PM باید دخالت: راهول گاندی

دهلی نو : کنگره رهبر راهول گاندی در روز دوشنبه ادعا که برخی از مردم غرقه شدن در احتکار در حالی که تهیه سریع کیت های آزمایش برای COVID-19 به دولت و خواستار آن شدند که نخست وزیر را سخت اقدام فوری علیه آنها.
کنگره ذکر شده در گزارش های رسانه ها در مورد rapid test, کیت برای COVID-19 فروخته شده در حدود 150 درصد سود به دولت و نخست وزیر نارندرا مودی برای رفع مسئولیت ،
“زمانی که تمام کشور است و مبارزه با COVID-19 فاجعه برخی از مردم هنوز هم دامنگیر. یکی detests و احساس شرم از چنین فاسد و طرز فکر. ما خواهان از نخست وزیر سخت علیه این سود. این کشور هرگز عفو آنها,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.
کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala همچنین گفت: آن را “شرم آور و غیر انسانی” است که مردم عرضه کیت های آزمایش برای خرید 225 تومان در 600 تومان به خزانه دولت.
“فساد در تاج تست کیت و یا احتکار توسط فریب خزانه. واردات قیمت 1 کیت تست= 225 تومان! قیمت خرید کیت تست= 600 تومان! حاشیه سود = 166.66 pc! شرم آور و غیر انسانی! خواهد ساعت رفع مسئولیت او گفت:” در توییتر. (سازمان)

مقاله قبلی درچیدمبرم استقبال RBI ویژه نقدینگی تسهیلات برای صندوق های متقابل

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>