اجتماعی فاصله به ما می دهد زمان به طبخ و پخت با خانواده ما

در هفته گذشته در این زمان من متمرکز بر برنامه ریزی موضوعاتی برای بهار آینده امکانات با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ذهن من اما نه در آن مقدم است. در این هفت روز پس ما به تماشای نبرد در برابر این ویروس آشکار در راه غیر قابل تصور فقط هفته پیش برای اولین بار با کل کشور از, ایتالیا, رفتن به حالت مستند و در حال حاضر در جامعه خود ما با تعلیق مدارس و فعالیت در سراسر ایالات متحده است.

فقط یک هفته پیش من مبهوت شدم برای دیدن ویدئوها رویه در سایت های رسانه های اجتماعی ارسال شده توسط مردم در دیگر مکان های دور مانند استرالیا از بزرگسالان از لحاظ جسمی مبارزه با یکدیگر برای یک بسته کاغذ توالت. آن را پوچ به نظر می رسید در آن زمان و من chalked آن را تا به برخی از عجیب و غریب وسواس استرالیا باید با حمام بافت.

به تازگی به عنوان آخرین پنج شنبه, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کاغذ توالت در قفسه های دو فروشگاه های مواد غذایی من مکرر ترین, بنابراین من آن را از ذهن من است. سپس در روز جمعه مادر من در قانون به نام از تورنتو و توضیح داد که چگونه او رفت و به سه فروشگاه های مختلف به دنبال کاغذ توالت به ذخیره کردن اما به دلیل عرضه در خانه در حال اجرا بود پایین. به عنوان در بسیاری از مکان ها در حال حاضر سه فروشگاه به طور کامل به فروش می رسد.

A local Hornbacher's store, 4101 13th Ave. S., Fargo, was bereft of toilet paper March 12. Forum file photo

محلی Hornbacher در فروشگاه 4101 13th Ave. S. فارگو و بیبهره از کاغذ توالت مارس 12. فروم فایل عکس

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اگر چه در سلامت خوب من مادر در قانون است در اواخر 70s و متکی بر حمل و نقل عمومی را در اطراف. او زندگی در یک محله شهری با اتوبوس و قطار و مترو و نمی خواهید به تکیه بر فرزندان او در حومه شهر برای او نیاز دارد. او مثل همه ما است که نیاز به تغییر او روال تغییر عادات و انطباق با واقعیت جدید از اجازه دادن به دیگران کمک به او از طریق این بحران است.

ما در حال یادگیری اهمیت اجتماعی فاصله و محدود کردن ما گشت و گذار فقط کارهای ضروری. ما در فروشگاه های محلی در حال حاضر قرار داده شده خرید محدودیت در تقاضای بالا از جمله کاغذ توالت به طوری که افرادی مثل من مادر در قانون می توانید خرید آنچه آنها نیاز دارند.

با چنین محدودیت به روزمره ما راه زندگی, آن ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار کمی وجود دارد که شما می توانید انجام دهید برای کمک به جامعه در طول این زمان. و که که در آن مواد غذایی می آید.

با بسیاری از ما خانه نشین و انجام بخشی خود را برای کمک به صاف منحنی عمل ساده پخت و پز می تواند کمک به در راه من هرگز قبلا در نظر گرفته شود. گذشته از این واقعیت است که پخت و پز است یک راه عالی برای پر کردن بسیاری از موارد ما عادت کرده اند به خرید در آمادگی دولت می تواند به راحتی ساخته شده از ابتدا طوری که شما نمی خواهد نیاز به خرید و یا بازدید از فروشگاه به عنوان اغلب.

به جای جوراب زنانه ساقه بلند در نان پخت خود و پر کردن فریزر خود را. همان می رود برای مواردی مانند میت لوف, همبرگر, گوشت, سوپ و محصولات پخته شده است.

Try a new recipe, or just bake and cook up some favorites, like this Baked Ziti Casserole. Forum file photo

سعی کنید یک دستور جدید و یا فقط در پخت و طبخ تا برخی از مورد علاقه های شما مانند این Baked Ziti غذای مرکب از گوشت وارد. فروم فایل عکس

ما با شرایط جدید در حال حاضر یک فرصت عالی برای دعوت بچه های خود را, پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ را به آشپزخانه خود را به آزمایش همراه با دستور العمل های جدید و در آغوش شادی ساده ساخت مواد غذایی خود را.

وجود دارد مقدار زیادی از زمان است که می تواند پر شود و نه فقط با پخت و پز. معرفی بچه های خود را به آشپزخانه خود را موجودی. آنها را آموزش تفاوت بین یک ماهی تابه, ماهی تابه و قابلمه سهام و به آنها بگویید که چگونه از آنها استفاده کنید. رفتن را از طریق ادویه کشو و آنها را بو هر یک و سپس بحث در مورد چگونه شما استفاده از آنها در غذاهای مختلف.

اگر شما کودکان در خانه من یک دستور عالی برای خانه Play-Doh که شما می توانید با هم و سپس با استفاده از خود را به نگه داشتن kiddos را اشغال کردند در حالی که شما لذت بردن از سلامت عقل ،

برای متوسط و بالا مدرسه سن کودکان و نوجوانان رفتار مانند خانه مارشملو یا رول دارچین کمک خواهد کرد که برای پر کردن وقت خود و همه tummies.

پس لطفا شروع به پخت و پز خانه ماندن و سالم ماندن است. ما را از طریق این ها با هم, حتی زمانی که ما به لحاظ اجتماعی از راه دور.

اگر شما سوالی در مورد مواد غذایی و پخت و پز و یا به دنبال یک دستور خاص من باید مقدار زیادی از زمان و دوست دارم به شنیدن از شما. لطفا سوالات خود را به [email protected] و مطمئن شوید که شامل نام و نام خانوادگی خود و همچنین به عنوان شهرستان خود و دولت است. من را از پاسخ به هر ایمیل و همچنین ممکن است سوال خود را در ویژگی های آینده. با تشکر از شما!

Instead of stocking up on bread, bake your own. Pexels / Special to The Forum

به جای جوراب زنانه ساقه بلند در نان پخت خود را. Pexels / ویژه به فروم

این هفته در…

“خانه با از دست, ایتالیایی” یک ستون هفتگی نوشته شده توسط سارا Nasello این برنامه شامل دستور العمل توسط شوهرش تونی Nasello. زن و شوهر متعلق به Sarello را در مورهد و زندگی در فارگو با پسر جیووانی. خوانندگان می توانند به آنها در رسیدن [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>