هوشیاری در زمان coronavirus: ‘همیشه در ارتباط ماندن حتی اگر از راه دور’

قوی سیستم حمایت اجتماعی است حیاتی برای حفظ هوشیاری برای کسانی که مبارزه با اعتیاد به مطالعه پس از مطالعه نشان داده است.

بنابراین چگونه می توان فراموش کرد که در سن coronavirus?

“اعتیاد یک بیماری انزوا و پادزهر است جامعه” گفت: ویلیام Moyers, معاون رئیس جمهور برای Hazelden بتی فورد این کشور بزرگترین و محترم ترین غیر انتفاعی درمان امپراتوری.

“این بی سابقه است لحظه ای در درمان اعتیاد و بازیابی میشه. پیش از این هرگز ما مواجه می شوند یک بیماری همه گیر از این طبیعت است که نه تنها خدشه دار زندگی می کند اما تبدیل درهم و برهم همه معمول است.”

اجتماعی فاصله به این معنی است که بزرگ 12-جلسات مرحله — نیروی حیاتی برای بسیاری در درمان و بهبود حال لغو سراسر کالیفرنیا و ملت پیروان گفت. کسانی که جلسات به طور معمول برگزار شد در کلیساها و در مراکز اجتماعی و هر یک در خدمت نمرات اگر نه صدها نفر از مردم است.

اما کوچکتر جلسات ادامه دارد — در کوچک کلیساها در کافی شاپ ها و رستوران ها در سواحل عمومی — اما با پیچش های جدید گفت: مدیر دفتر در اورنج کانتی الکلی های گمنام.

“بدون نگه داشتن دست ها در نماز, هیچ, بغل کردن” گفت: مدیر.

جلسات آنلاین نیز در دسترس هستند برای کسانی که نمی توانند و یا تمایلی به جمع آوری در گروه های با هر اندازه فقط رتبهدهی نشده است. بازدید aa-intergroup.org/ برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای پیوستن به یک جلسه مجازی.

بيماران در Hazelden بتی فورد مراکز دیگر گرفته شده برای 12 گام جلسات خود دانشگاه Moyers گفت. “مجازی مراقبت” — تعامل بالینی از طریق تلفن و کامپیوتر — در حال گسترش است. درجه حرارت باید به طور منظم برای بیماران و اعضای خانواده که به آنها مراجعه فروشندگان ساخت تحویل کارکنان مراقبت از آنها.

“این پیچیده, دشوار و لازم است” Moyers گفت.

و برای مردمی مانند او — طولانی از درمان است اما برای همیشه در بازیابی — پیدا کردن یک راه برای حفظ حمایت اجتماعی در میان اجتماعی فاصله یک ماده از زنده ماندن است.

“این واقعا مهم است که مردم در بهبود متصل بمانید حتی اگر از راه دور,” او گفت:. “مردم احساس تنهایی, جدا, ناراحت — این مهم است که آنها برای درخواست کمک. رسیدن به مسافران از طریق تلفن یا پیامک و می گویند, ” هی, من مبارزه.’ چه خبر است به ما از طریق این بیماری همه گیر است که همان چیزی می شود که ما از طریق اعتیاد — استیک با هم و در کنار حق و در همان جهت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>