دو به خوبی شناخته شده کمدین یک “شنبه شب زنده” عضو بازیگران و دیگر شناخته شده برای نقش خود را در فیلم و تلویزیون انجام خواهد یک شب در Soboba کازینو توچال.

کالین Jost و Nick Swardson ظاهر خواهد شد در سن جکینتو مجتمع در 9 بعد از ظهر در جمعه 20 مارس. Soboba اعلام کرد که آینده نشان می دهد از طریق آن حساب های رسانه های اجتماعی اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر.

Jost است که شاید بهترین و شناخته شده برای شرکت میزبانی SNL را آخر هفته به روز رسانی بخش با مایکل Che است که در آن کمدین قرار داده و خنده دار تاب در هفته, اخبار, اما قبل از که او یک نویسنده برای نشان دادن برای سال های بسیاری است. Jost یک کتاب خاطرات “بسیار Punchable چهره” به دلیل در ماه آوریل است. رسانه های متعدد به تازگی گزارش شده است که او متعهد بیش از یک امکان خروج از “شنبه شب زنده” در این کتاب است.

Swardson بازی های برگزار شده است نقش های کمدی در انواع مختلف از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. او شناخته شده برای بازی شخصیت تری Bernadino در Comedy Central سری “Reno 911!” و نیز انجام می شود کاملا چند فیلم با آدام سندلر از جمله “Just Go With It” “You don’t Mess with the Zohan” و “جک و جیل.”

بلیط برای Soboba نشان می دهد که در محدوده قیمت از $40-$125 در حال حاضر در فروش و خریداری می شود با مراجعه به soboba.com و یا تماس با Soboba دفتر جعبه در 951-665-1356. مخاطبان باید 21 ساله یا مسن تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im