نیویورک: با الهام از مارها چگونه حرکت می کند, مهندسان ایجاد یک ربات است که می تواند پایدار صعود بزرگ مراحل پیشرفته است که ممکن است منجر به بهتر جستجو و نجات روبات است که می تواند با موفقیت حرکت خائنانه زمین.
ربات توضیح داده شده در مجله انجمن سلطنتی باز, علم, مراحل صعود به عنوان بالا به عنوان 38 درصد از آن طول بدن با تقریبا کامل میزان موفقیت.
“ما به این موجودات خزنده برای جنبش الهام زیرا آنها در حال حاضر بسیار ماهر در پایدار پوسته پوسته شدن موانع در روز به روز زندگی می کند. امیدوارم ربات ما می توانند یاد بگیرند که چگونه به باب و بافت در سراسر سطوح فقط مثل مار گفت:” مطالعه همکاری نویسنده چن لی از دانشگاه جانز هاپکینز.
لی گفت: مطالعات قبلی مشاهده کرده بودند مار حرکات بر روی سطوح تخت اما به ندرت در زمین 3D به جز در درختان.
به گفته او تا زمانی که در حال حاضر مهندسان در تلاش برای تقلید حرکات مار به خود اختصاص نداده ایم زندگی واقعی از موانع بزرگ مانند قلوه سنگ و باقی مانده است که جستجو و نجات ربات ها را به بالا رفتن بیش از.
لی و تیم خود را مورد مطالعه چگونه متغیر kingsnake — شایع زندگی در بیابان و کاج جنگل های بلوط — صعود مراحل در آزمایشگاه است.
“این مارها را به طور منظم سفر در سراسر تخته سنگ ها و درختان افتاده; آنها استادان جنبش و بسیار وجود دارد ما می توانیم از آنها یاد بگیرند” لی گفت.
دانشمندان فرار یک سری از آزمایش های تغییر ارتفاع پله و مراحل سطح اصطکاک به رعایت چقدر مارها پیچشی بدن خود را در پاسخ به این موانع است.
آنها دریافتند که مارها تقسیم بدن خود را به سه بخش.
جلو و عقب بدن مارها wriggled به عقب و جلو در افقی مراحل مانند یک موج در حالی که خود را میانه بدن بخش باقی مانده سفت معلق در هوا فقط به پل بزرگ گام محققان توضیح داده شده است.
این wriggling بخش آنها گفت: ارائه ثبات به نگه داشتن مار را از اوج بیش از.
به عنوان مارها نزدیک کردم و بر روی گام محققان دریافتند که سه بدن بخش سفر کردن بدن هر بخش.
به عنوان بیشتر و بیشتر از مار رسیده گام خود را جلوی بدن بخش طولانی تر و عقب آن بخش رو کوتاه تر در حالی که وسط بدن بخش باقی مانده است تقریبا همان طول به صورت عمودی به حالت تعلیق بالاتر از دو مرحله مطالعه اشاره کرد.
هنگامی که این مراحل رو بلندتر و بیشتر لغزنده دانشمندان گفت: این مارها را به حرکت آهسته تر و لول خوردن خود را جلو و عقب بدن کمتر به حفظ ثبات.
تجزیه و تحلیل و توجه به چگونه مارها صعود مراحل در آزمایشگاه محققان ایجاد یک ربات به تقلید حرکات خزنده.
آنها گفتند: ربات مار در ابتدا به سختی اقامت پایدار در مراحل بزرگ و اغلب wobbled و بدبختانه و یا بیش از گیر کردم در مراحل.
دانشمندان سپس وارد یک سیستم تعلیق به بدن هر بخش پس از آن می تواند فشرده سازی در برابر سطح زمانی که مورد نیاز است.
پس از ساخت تنظیمات آنها گفت: مار ربات کمتر لرزان پایدار تر و مراحل صعود به عنوان بالا به عنوان 38 درصد از آن طول بدن با نزدیک به 100 درصد میزان موفقیت.
این مطالعه اشاره کرد که یک حرکت نزولی از اضافه بدن سیستم تعلیق شد که این ربات با استفاده از برق بیشتر.
“حیوانی است که هنوز هم به مراتب بیشتر و برتر اما این نتایج امیدوار کننده برای زمینه روبات است که می تواند سفر در سراسر موانع بزرگ” لی گفت:. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im