کسب و کار کوچک وام برنامه نگه دارید و پس از رسیدن به حد

توسط JOYCE M. روزنبرگ و اندرو تیلور

نیویورک — دولت برنامه اعطای وام برای کسب و کارهای کوچک است که در خود نگه دارد.

کوچک کسب و کار دولت روز پنجشنبه گفت که آن را به $349 میلیارد وام محدود کردن برنامه پس از تصویب نزدیک به 1.7 میلیون وام.

هزاران نفر از صاحبان کسب و کار کوچک که وام نشده پردازش شده است در حال حاضر باید منتظر کنگره برای تصویب یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست یکی دیگر از $250 میلیارد دلار برای این برنامه است. قانونگذاران بوده است haggling بیش از اینکه به گسترش این برنامه به عنوان آن می ایستد در حال حاضر, و یا اینکه آیا برای اضافه کردن مقررات است که در میان چیزهای دیگر کمک خواهد کرد که اقلیت های کسب و کار. معلوم نیست زمانی که آنها ممکن است رسیدن به یک توافق است که اجازه می دهد وام مصوبات به ادامه.

صاحبان کسب و کار چپ در برزخ بودند بیشتر مضطرب پس از شنیدن این برنامه بود در خود نگه دارد.

“اوه. من شروع به استرس کمی” گفت: گرگ کوری که اعمال می شود زمانی که برنامه راه اندازی آوریل 3. او آخرین شنیده ها از بانک خود را در روز شنبه. کوری صاحب arif sadri یک آتلانتا مبتنی بر تبلیغات و بازاریابی شرکت بوده و هزینه های برش و کار را برای مترجمان آزاد به طوری که او می تواند نگه دارید پرداخت کارکنان خود را از 10.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و SBA سر Jovita کررنزا روز چهارشنبه از کنگره خواست برای تصویب بودجه بیشتر. در همین حال هزاران نفر از کسب و کار هنوز هم استفاده از, به امید دریافت وام در زمانی که کنگره تصویب یک فرمت از برنامه است.

مبارزه در کنگره بیش از پسوند است که در امتداد خط حزب. جمهوری خواهان حفاظت کردن فشار سیاسی به امید گرفتن نسبتا دقت کشیده تزریق 250 میلیارد دلار در بودجه به برنامه اما بالا دموکرات ها به دنبال اضافه کردن بودجه برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی.

اقدام در کاپیتول هیل پیچیده است توسط سازندگان: کنگره دیگر از طرفدار forma جلسات که نیاز به اتفاق آرا توافق برای هر گونه قوانین به پیشبرد. مبالغ بر خلاف هر چیزی که گذشت تحت شرایط نیاز به چنین اتفاق آرا رضایت — کاملا وضعیت بی سابقه ای است که درهم پویایی قدرت در داخل کنگره.

دموکرات ها مانند مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا نیز به دنبال اضافه کردن مقررات است که در میان چیزهای دیگر کمک خواهد کرد که اقلیت های کسب و کار.

مجلس سنا در جلسه روز شنبه بعد از ظهر به احتمال زیاد نمی خواهد تولید هر پیشرفت که بدان معنی است که کسب و کار حقوق و دستمزد برنامه یارانه نمی کنید بودجه تا هفته آینده در اولین.

نتیجه به احتمال زیاد در صورتی که به یک نتیجه موفقیت آمیز می تواند نسبتا به دقت کشیده لایحه مربوط به بودجه اضافی برای بیمارستان ها و شاید تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>