اسلاتر را 50/50 می گوید: بسته شدن ناگهانی در رانچو کوکامونگا موقت است

اسلاتر را 50/50 در رانچو کوکامونگا است “به طور موقت بسته برای نگهداری و تعمیرات” با توجه به دست نوشته ثبت نام ارسال شده در ورودی رستوران.

آن است که در 8009 روز Creek Blvd. در حومه ویکتوریا باغ.

این بسته است که با توجه به آب و نگهداری و تعمیرات با توجه به گابریل Costello سخنگوی رانچو کوکامونگا Fire Protection District. اما رستوران است ارائه هر گونه اطلاعات به مشتریان.

محل شماره تلفن گرفتن نیست تماس در روز پنج شنبه.

این اطلاعیه در مرموز post on Instagram اواخر چهارشنبه شب گفت: آن بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی و پیشنهاد مشتریان به دنبال رسانه های اجتماعی برای به روز رسانی.

اسلاتر را 50/50 های زنجیره ای شناخته شده برای همبرگر خود را متشکل از مخلوطی از گوشت چرخ کرده و قارچ و تایید بسته شدن به دلیل “آسیب های غیر منتظره” در یک ایمیل گفت که آن را نمی باید جزئیات این دلیل که محل یک حق رای دادن.

هر کسی که به تصویب رستوران پنج شنبه نمی خواهد نیاز به تایید. دروازه امنیتی بودند نورد به پایین وجود دارد آبجو بشکه بشکه و روی میز, میز در اطراف گودال آتش در درب جلو. پرده کشیده شد و در همه ویندوز.

اسلاتر را 50/50 تاسیس شد در آناهایم هیلز در سال 2009. رانچو کوکامونگا محل باز در سال 2013. آن نقطه بود که قبلا اشغال شده توسط هری اقیانوس آرام کوره.

یک مکان جدید است که در آثار به مرکز شهر ریورساید مارس با هدف برای باز کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>