پرش صبحانه وعده در شب ممکن است منجر به تاخیر در سوزاندن چربی بدن: مطالعه

واشنگتن: زمان روز زمانی که مواد غذایی است که مصرف می شود ممکن است تعیین کنید که چگونه بسیاری از کالری در آن سوزانده خواهد شد توسط بدن با توجه به مطالعه ای که نشان می دهد که روزانه سریع بین شام و صبحانه می تواند به بهینه سازی مدیریت وزن.
محققان از جمله کوین کلی از دانشگاه واندربیلت آمریکا گفت: تعادل بین کاهش وزن و به دست آوردن است که عمدتا تعیین رژیم غذایی مقدار مواد غذایی مصرف می شود و مقدار ورزش یک فرد می شود.
آنها گفتند این زمان از روز که بیشترین غذا خورده است نیز تعیین چگونه به خوبی یک فرد می سوزاند کالری در رژیم غذایی است.
با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله PLOS Biology بدن انسان روزانه ساعت بیولوژیکی و خواب تنظیم چگونه غذا متابولیزه.
آن اضافه شده است که انتخاب از سوزاندن چربی یا کربوهیدرات ها نیز تغییرات بسته به زمان از روز یا شب.
دانشمندان گفت: ریتم شبانه روزی و یا ساعت بدن برنامه ریزی شده است برای کمک به سوزاندن چربی در بدن زمانی که مردم خواب.
به عنوان یک نتیجه, آنها گفت: زمانی که مردم جست و خیز صبحانه و سپس میان وعده در شب ممکن است منجر به تاخیر در سوزاندن چربی است.
در این مطالعه محققان نظارت بر سوخت و ساز بدن از اواسط سالخورده و مسن افراد در یک کل اتاق تنفسی مجلسی بیش از دو جداگانه 56-ساعت جلسات.
در هر جلسه به آنها گفت: ناهار و شام ارائه شد در همان زمان اما زمان سوم وعده غذایی متفاوت میان دو نیمه از مطالعه.
در یکی از 56-ساعت جلسات اضافی غذایی روزانه ارائه شد به عنوان صبحانه در حالی که در دیگر جلسه مواد مغذی معادل وعده غذایی ارائه شده به افراد همان اواخر شب اسنک, دانشمندان گفت.
اما آنها گفت: در طول مدت شبانه سریع بود همین کار را برای هر دو جلسه.
در حالی که دو جلسه تفاوت را در میزان و یا نوع غذا خورده و یا در افراد سطح فعالیت روزانه زمان در دسترس بودن مواد مغذی همراه با خواب کنترل سوخت و ساز بدن بدبختانه یک سوئیچ در افراد چربی/کربوهیدرات اولویت مطالعه اشاره کرد.
اواخر شب اسنک جلسه منجر به کمتر چربی سوخته هنگامی که در مقایسه با صبحانه جلسه گفت.
بر اساس این مشاهدات به دانشمندان گفت: زمان وعده های غذایی در طول چرخه روز/شب ممکن است بر میزان که مصرف مواد غذایی استفاده می شود در مقابل ذخیره می شود.
به گفته محققان این مطالعه معانی مهمی برای عادات غذا خوردن نشان می دهد که روزانه سریع بین شام و صبحانه ممکن است بهینه سازی مدیریت وزن. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>