شش پرچم مکث عضویت پرداخت در طول coronavirus بسته شدن

شش پرچم خواهد مکث عضویت پرداخت برای اعضا در طرح پرداخت ماهیانه در حالی که زنجیره ای و پارک های تفریحی بسته باقی می ماند در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“در پاسخ به کروناویروس گیر ما اجازه می دهد اعضای مکث عضویت خود را به حساب تا پارک بازگشایی,” شش پرچم مقامات در بیانیه ای گفت. “هنگامی که عضویت در ‘مکث’ مهمان کارت اعتباری نخواهد شد و آنها تعلق خواهد هیچ هزینه اضافی در حساب خود.”

Six Flags Magic Mountain در والنسیا و تمام شش پرچم پارک ها بسته باقی می ماند از طریق اواسط ماه مه و یا بعد از آن در طول شیوع کروناویروس.

همچنین نگاه کنید به: شش پرچم کاهش کارکنان پرداخت 25 درصد با توجه به تعطیلی coronavirus

شش پرچم پارک ارائه هر دو فصل می گذرد که به طور کامل پرداخت شده در زمان خرید و عضویت پرداخت می شود که در ماه مانند عضویت در بدنسازی.

شش پرچم اعضای دارای گزینه ای برای توقف پرداخت های ماهانه در یک “ساده و اتوماتیک” روند با توجه به شش پرچم مقامات.

همچنین نگاه کنید به: Six Flags Magic Mountain اهدا بیش از حد مواد غذایی به مواد غذایی بانک در طول coronavirus بسته شدن

شش پرچم اعضای که در ادامه به پرداخت ماهانه دریافت رایگان و ارتقاء به سطح بعدی در این شرکت را محکم عضویت در برنامه. تا کنون دو سوم از شش پرچم اعضا تصمیم به ادامه ساخت پرداخت, مقامات گفت.

شش پرچم اعضای یک ماه اضافه شده به پایان عضویت خود را برای هر ماه در پارک ها بسته شده است. شش پرچم فصل passholders خواهد شد بعد اضافه شده برای هر روز خود را در خانه پارک بسته است.

همچنین نگاه کنید به: Six Flags Magic Mountain گسترش هالووین و کریسمس تعطیلات حوادث در سال 2020

Six Flags Magic Mountain برنامه به برنامه های ویژه برای فصل passholders یک بار پارک بازگشایی و همچنین ارائه اضافی را-یک-دوست-برای-روز رایگان برای نشان دادن قدردانی به مشتریان وفادار خود را گفته است.

“اعضا و دارندگان season pass ما ارزش ترین مهمانان و ما متعهد به حصول اطمینان از دریافت آنها را ارزش پول” شش پرچم مقامات در بیانیه ای گفت.

همچنین نگاه کنید به: West Coast روروک مخصوص بچه ها ارائه دو برابر سرگرم کننده برای توئین پناهجویان هیجان در Six Flags Magic Mountain

دیزنی لند متوقف پرداخت های ماهانه برای annual passholders و Knott را بری مزرعه به تعویق افتاد پرداخت های ماهانه برای فصل passholders در حالی که هر دو پارک ها بسته باقی می ماند در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>