اجتناب negativism, don”t تشویق خشونت: Naidu

Vice President M Venkaiah Naidu addressing the gathering at the 32nd Convocation of Goa University, in Panaji on Monday. (UNI)
معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu پرداختن به جمع آوری و در 32nd مجلس گوا دانشگاه در پنجی در روز دوشنبه. (UNI)

پنجی, فوریه 24: معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu روز دوشنبه خواست جوانان برای اجتناب negativism و نه تشویق به خشونت است.
پرداختن به یک گردهمایی در 32nd سالانه مجلس مراسم گوا دانشگاه اینجا Naidu گفت: جوانان باید “مطالعه آکادمیک” همه مسائل مانند تابعیت متمم قانون (CAA) ممنوعیت talaq سه گانه و دیگران قبل از تشکیل نظر خود را.
“من خوشحال هستم که در سالهای اخیر مردم در حال صحبت کردن در مورد اهمیت اساسی است. آن است که در واقع یک نشانه مثبت است و هر شهروند باید به دنبال قانون اساسی در متن و روح” او گفت:.
همچنین همه باید دنبال قانون اساسی روشها برای رسیدن به اهداف خود به معاون رئیس جمهور گفت:.
“ما نه تنها باید نگران حقوق اساسی, اما همچنین در مورد وظایف. حقوق و مسئولیت ها باید با هم,” او اضافه شده است.
Naidu گفت: نیاز به یک ساعت است که به channelise انرژی جوانان در سازنده ملت-ساختمان فعالیت است.
“توصیه من به جوانان این است که برای اجتناب negativism و نه تشویق به خشونت است. وجود دارد هیچ جایی برای خشونت در یک دموکراسی” معاون رئیس جمهور گفت: بدون اشاره به هر گونه خاص و نمونه است. سازنده و نه انسدادی و یا مخرب. توسعه یک چشم انداز مثبت او اضافه شده است.
“برخی از ما نگران همسایگان در حال تلاش برای مشاوره با ما. آنها نباید دخالت در اتفاقات داخلی کشور ما,” او گفت: بدون تعیین هر کشور و یا موضوع.
“اگر شما نیاز به پیشرفت و سپس شما نیاز به صلح. ما نمی توانیم دخالت خارجی در هند در امور داخلی. ما قادر به از خودمان با تشکر از شما” معاون رئیس جمهور گفت:.
او همچنین درخواست کرد به جوانی به مطالعه آکادمیک مسائل مانند ماده 370 (آن abrogation در جامو و کشمیر), ممنوعیت talaq سه گانه و کا قبل از تشکیل نظر خود را.
“آیا فقط تکیه بر روزنامه ها و اخبار. خوب استفاده از رسانه های اجتماعی,” او گفت:.
Naidu همچنین گفت که تغییرات آب و هوایی و گرم شدن کره زمین هستند و دو تا از بزرگترین چالش هایی که با آن مواجه شده جهان امروز است و همه ملت باید به تلاش های خود برای حفاظت از محیط زیست و کاهش انتشار کربن است.
“ما نیاز به اطمینان حاصل شود که مرد نمی رشوه دادن با طبیعت اما یاد می گیرد به شرکت وجود دارد در هماهنگی با طبیعت برای سبزتر, زندگی, افزایش, آینده,” او گفت:.
بی سوادی بیماری ها, چالش ها در مزرعه بخش و نابسامانیهای اجتماعی مانند جنایات در زنان و ضعیف تر بخش کودک کار, تروریسم جماعت و فساد اداری باید ریشه کن ساخت و سودای هند Naidu گفت.
او گفت: درست است که این چالش ها باید به مبارزه در یک شیوه ای هماهنگ با تمام وجدان شهروندان اما او انتظار دارد که جوانان کشور باید در خط مقدم این ماموریت نجیب.
“این زمان برای همه بخش ها به ویژه جوانان باید در خط مقدم از ساخت هند قوی تر در تمام جبهه ها. لطفا به یاد داشته باشید که نظم و انضباط و صداقت و تعهد به کار سخت پیش نیاز ضروری برای موفقیت در هر زمینه ای از جمله های عمومی زندگی” Naidu گفت.
او گفت: مردم باید همیشه را انتخاب کنید و انتخاب مدیران بر اساس “four Cs خوب رفتار شخصیت ظرفیت و کالیبر” و نه بر اساس سایر حسابهای چهار طبقه, جامعه, نقد و جرم و جنایت.
فرماندار Satya رفیق ملک است که صدراعظم از گوا دانشگاه و دولت وزیر Pramod Spike نیز در حال حاضر در مجلس مراسم. (PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>