شری Amarnathji Yatra 2020 لغو شد با توجه به شیوع COVID-19 همه گیر

جامو: معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu رئیس شری Amarnathji حرم هیئت مدیره (SASB), ریاست 38امین جلسه هیئت مدیره برگزار شد و امروز در اینجا در راج Bhavan.

رئیس مشاهده شده است که وجود دارد 77 مناطق قرمز مشخص شده در دره کشمیر از جایی که Yatra مسیرهای عبور کند. با توجه به این همه گیر ایجاد Langars پزشکی مرکز کمپ استقرار مواد بسیج, برف, ترخیص کالا از گمرک و غیره. امکان پذیر نیست. او در ادامه تاکید کرد که اگر دولت هند گسترش در سراسر کشور قفل کردن تا 3rd مارس, آن است که بسیار غیر قابل پیش بینی به می دانم که جهت آن را فراتر از آن. ایمنی Yatris نخست ما است اهمیت او نگهداری می شود.

هیئت مدیره به اتفاق آرا تصمیم گرفت که با در نظر گرفتن همه گیر وضعیت حاکم در جهان این امر می تواند عاقلانه برای سازماندهی Yatra سال 2020 است. همچنین تصمیم گرفته شد توسط هیئت مدیره که Pratham Pooja و Sampann Pooja انجام خواهد شد با سنتی شور. همچنین تصمیم گرفته شد که هیئت مدیره خواهد بررسی امکان telecasting این Pooja و دارشان از Shivlinga آنلاین و از طریق رسانه های دیگر برای میلیون ها نفر از جانبازان در سراسر جهان است. اعضای هیئت مدیره با بیان این که نه سازماندهی از Amarnathji Yatra نیز باید در تنظیم یک مثال برای همه در شرایط حاکم از همه گیر برای جلوگیری از چنین جماعت.

این جلسه با حضور شری سی Raina; Prof. آنیتا Billawaria; دکتر Sudershan Kumar; Dr. C. M. ست و پروفسور Vishwamurti بنارس. شری Bipul Pathak, مدیر ارشد اجرایی; Sh. Anup کومار Soni اضافی رئیس اجرایی و دیگر افسران ارشد از حرم هیئت مدیره نیز در جلسه حضور داشتند. سوامی Avdheshanand Giri جی مهاراجه و دکتر دوی پراساد شتی با حضور در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>